Universitatea Cluj — Nyiregyhaza Spartacus 0:3: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 03.07.2026 09:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Universitatea Cluj
Матч завершено0 : 303.07.2026 09:00Neutral venue
Nyiregyhaza Spartacus

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Universitatea Cluj0%
  • Нічия0%
  • Nyiregyhaza Spartacus0%

Огляд

03.07.2026 09:00 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч Universitatea Cluj — Nyiregyhaza Spartacus закінчилася з рахунком 0:3. Перемога — за командою Nyiregyhaza Spartacus.

Universitatea Cluj за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 3, поразки — 2. Nyiregyhaza Spartacus за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

Статистика та результати: статистика Universitatea Cluj, статистика Nyiregyhaza Spartacus, таблиця Club Friendlies.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Universitatea Cluj
000
Nyiregyhaza Spartacus
123

Події матчу

1-й тайм0 : 1
  • Goal

2-й тайм0 : 2
  • Goal

  • Goal

  • Yellow card

  • Yellow card

Склади

Перебіг матчу

Universitatea Cluj +0Найбільший відрив+3 Nyiregyhaza Spartacus
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Голи
0 / 0
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Universitatea Cluj

02.07.2026Матч завершено
Universitatea Cluj0 : 3Vojvodina Novi Sad
П
27.06.2026Матч завершено
Ujpest0 : 0Universitatea Cluj
Н
23.05.2026Матч завершено
Universitatea Cluj1 : 1Dinamo Bucuresti
Н
17.05.2026Матч завершено
CS Universitatea Craiova5 : 0Universitatea Cluj
П
13.05.2026Матч завершено
Universitatea Cluj0 : 1CS Universitatea Craiova
Н
09.05.2026Матч завершено
Universitatea Cluj1 : 0Rapid Bucuresti
В

Попередні матчі: Nyiregyhaza Spartacus

30.06.2026Матч завершено
Zbrojovka3 : 0Nyiregyhaza Spartacus
П
27.06.2026Матч завершено
Wolfsberger AC2 : 0Nyiregyhaza Spartacus
П
15.05.2026Матч завершено
Nyiregyhaza Spartacus2 : 2Kazincbarcikai
Н
02.05.2026Матч завершено
MTK Budapest1 : 1Nyiregyhaza Spartacus
Н
25.04.2026Матч завершено
Nyiregyhaza Spartacus2 : 1Zalaegerszegi
В
17.04.2026Матч завершено
Ujpest7 : 2Nyiregyhaza Spartacus
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: Universitatea Cluj

07.11.2026Матч відбудеться
Csikszereda Miercurea Ciuc13:00Universitatea Cluj
20.11.2026Матч відбудеться
Farul Constanta18:30Universitatea Cluj
21.11.2026Матч відбудеться
Farul Constanta18:00Universitatea Cluj
28.11.2026Матч відбудеться
Universitatea Cluj17:00ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
12.12.2026Матч відбудеться
Universitatea Cluj17:00CFR Cluj

Найближчі матчі: Nyiregyhaza Spartacus

15.08.2026Матч відбудеться
Nyiregyhaza Spartacus15:30Kisvarda
22.08.2026Матч відбудеться
MTK Budapest15:00Nyiregyhaza Spartacus

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Universitatea Cluj · 58%ТБ 2.5 55%Обидві заб'ють 54%Пік голів 1-15
58%Перемога · Universitatea Cluj1.73
22%Нічия4.48
20%Перемога · Nyiregyhaza Spartacus5.05
2,88Очікувані голи
8,5Очікувані кутові
2,4Очікувані картки
  • Модель очікує 2,88 голів: 1,88 у команди Universitatea Cluj і 1 у команди Nyiregyhaza Spartacus.
  • Найімовірніший рахунок 1–0 (11%), далі 1–1 (11%).
  • Кутові: близько 8,5 (4,3 — 4,3).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 1-15: усього 5.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,25, 2-й — 1,5.

Точний рахунок за моделлю

1–010,6%1–110,6%2–09,9%2–19,9%3–06,2%3–16,2%0–05,6%0–15,6%1–25,3%

Заб'є 4+: Universitatea Cluj — 12%, Nyiregyhaza Spartacus — 2%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%94%1.06
ТБ 1.550%100%78%1.28
ТБ 2.525%50%55%1.82
ТБ 3.50%25%32%3.08
ТБ 4.50%25%16%6.09

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (4). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала менше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 5.5 карток у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 3.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Принаймні одна не забила в 5 з 6 матчів83%
  • Гол у 1-му таймі в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Universitatea Clujматчів: 4 · 4Nyiregyhaza Spartacus
1,75Середній тотал матчу4,0
100%4/4ТБ 0.5100%4/4
0%0/4ТМ 0.50%0/4
50%2/4ТБ 1.5100%4/4
50%2/4ТМ 1.50%0/4
25%1/4ТБ 2.550%2/4
75%3/4ТМ 2.550%2/4
0%0/4ТБ 3.525%1/4
100%4/4ТМ 3.575%3/4
0%0/4ТБ 4.525%1/4
100%4/4ТМ 4.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Universitatea ClujNyiregyhaza Spartacus
50%2/4Забиває першою0%0/4
50%1/2…і перемагає—
50%1/2…і грає внічию—
0%0/2…і програє—
50%1/2…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

50%2/4Пропускає першою100%4/4
0%0/2…і потім забиває50%2/4
0%0/2…і виграє (камбек)0%0/4
0%0/2…і рятує нічию25%1/4

Загалом

0%0/4Забиває в обох таймах0%0/4
50%2/4Забиває взагалі50%2/4
  • • Universitatea Cluj відкривала рахунок у 50% матчів.
  • • Universitatea Cluj не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Nyiregyhaza Spartacus відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Nyiregyhaza Spartacus не програвала, пропустивши першою, у 25% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 4
Universitatea ClujNyiregyhaza Spartacus
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0225%1–1550%03
2175%16–3025%01
000%31–4525%01
000%46–6075%03
000%61–7575%04
0125%76–9050%31
000%37–перерва25%01
000%87–кінець25%10
  • • Universitatea Cluj найбільше забиває у відрізку 16–30: 2 з 2 (100%).
  • • Universitatea Cluj найбільше пропускає у відрізку 1–15: 2 з 4.
  • • Nyiregyhaza Spartacus найбільше забиває у відрізку 76–90: 3 з 3 (100%).
  • • Nyiregyhaza Spartacus найбільше пропускає у відрізку 61–75: 4 з 13.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Universitatea ClujNyiregyhaza Spartacus
4,0Кутові свої, в середньому2,5
6,0Кутові суперника, в середньому4,5
10,0Кутові в матчі, у середньому7,0
3,0Кутові в 1-му таймі, в середньому1,5

Тотал матчу

67%2/3ТБ 7.550%1/2
67%2/3ТБ 8.550%1/2
33%1/3ТБ 9.50%0/2
33%1/3ТБ 10.50%0/2
33%1/3ТБ 11.50%0/2

Тотал 1-го тайму

100%3/3ТБ 2.5100%2/2
67%2/3ТБ 3.50%0/2
33%1/3ТБ 4.50%0/2
33%1/3ТБ 5.50%0/2

Індивідуальний тотал

67%2/3ІТБ 2.5 кутових50%1/2
33%1/3ІТБ 3.5 кутових0%0/2
33%1/3ІТБ 4.5 кутових0%0/2
33%1/3ІТБ 5.5 кутових0%0/2
33%1/3ІТБ 6.5 кутових0%0/2

Фора за кутовими

0%0/3Фора -2.50%0/2
0%0/3Фора -1.50%0/2
0%0/3Фора -0.50%0/2
0%0/3Фора +0.50%0/2
33%1/3Фора +1.550%1/2
67%2/3Фора +2.550%1/2

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Universitatea Clujза матчNyiregyhaza Spartacus
0,48xG свої2,14
0,87xG суперника2,1
7,0Удари18,5
14,3Удари суперника14,5
2,33Удари в площину4,5
2,33У площину в суперника7,0
7%Реалізація4%
14,0Ударів на гол24,7
9,3Фоли17,5
2,0Офсайди2,0
  • • Universitatea Cluj забиває на 0,02 за матч більше за свій xG — реалізує краще, ніж «належить».
  • • Universitatea Cluj пропускає на 0,38 за матч більше за xG суперників.
  • • Nyiregyhaza Spartacus забиває на 1,39 за матч менше за свій xG — моменти не реалізує.
  • • Nyiregyhaza Spartacus пропускає на 1,15 за матч більше за xG суперників.

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Universitatea Clujматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:3 ×11:1 ×10:1 ×11:0 ×1

Nyiregyhaza Spartacusматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:3 ×10:2 ×11:1 ×12:7 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.