Farnborough — Weston-super-Mare 2:1: огляд і статистика матчу

England. National League South · 28.10.2026 19:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Saunders Transport Community (Farnborough)
Farnborough
Матч завершено2 : 128.10.2026 19:45
Weston-super-Mare

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Farnborough0%
  • Нічия0%
  • Weston-super-Mare0%

Огляд

28.10.2026 19:45 (UTC) у турнірі England. National League South зустріч Farnborough — Weston-super-Mare закінчилася з рахунком 2:1. Перемога — за командою Farnborough. Голи: Will Dawes 10', Matt Bloomfield 81', Matt Bloomfield 90+6'.

Farnborough за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3. Weston-super-Mare за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 4, поразки — 2.

В історії очних матчів Farnborough і Weston-super-Mare: зустрічей — 16, перемог Farnborough — 6, перемог Weston-super-Mare — 7, нічиїх — 2. Остання зустріч 03.01.2026 15:00: Weston-super-Mare 4:1 Farnborough.

Farnborough — 16-й рядок таблиці (17 оч. за 14 ігор). Weston-super-Mare — 15-й рядок таблиці (18 оч. за 14 ігор).

Ще на сайті: статистика Farnborough, статистика Weston-super-Mare, таблиця England. National League South.

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Farnborough
022
Weston-super-Mare
101

Події матчу

1-й тайм0 : 1
2-й тайм2 : 0

Статистика матчу

  • 57% Possession 43%
  • 6 Total shots 12
  • 4 Shots on target 5
  • 4 Corners 8
  • 2 Yellow cards 1
  • 2 Shots off target 7
  • 0 Offsides 3
  • 9 Free kicks 14
  • 21 Throw-ins 28
  • 14 Fouls 6

Перебіг матчу

Farnborough +1Найбільший відрив+1 Weston-super-Mare
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 2

6 / 16
Перемоги
7 / 16
32 / 59
Голи
27 / 59
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 2
Червоні картки
2 / 2
Матчі
03.01.2026Матч завершено
Weston-super-Mare4 : 1Farnborough
25.08.2025Матч завершено
Farnborough1 : 3Weston-super-Mare
01.03.2025Матч завершено
Farnborough2 : 1Weston-super-Mare
23.11.2024Матч завершено
Weston-super-Mare4 : 3Farnborough
26.03.2024Матч завершено
Weston-super-Mare0 : 3Farnborough
30.09.2023Матч завершено
Farnborough0 : 1Weston-super-Mare

Попередні матчі: Farnborough

24.10.2026Матч завершено
Folkestone Invicta2 : 0Farnborough
П
17.10.2026Матч завершено
Farnborough2 : 0Dagenham & Redbridge
В
10.10.2026Матч завершено
Billericay Town4 : 0Farnborough
П
26.09.2026Матч завершено
Walton & Hersham2 : 2Farnborough
Н
22.09.2026Матч завершено
Farnborough0 : 2Uxbridge
П
19.09.2026Матч завершено
Uxbridge2 : 2Farnborough
Н

Попередні матчі: Weston-super-Mare

24.10.2026Матч завершено
Weston-super-Mare0 : 1Billericay Town
Н
17.10.2026Матч завершено
Ebbsfleet United6 : 1Weston-super-Mare
П
10.10.2026Матч завершено
Weston-super-Mare1 : 1Folkestone Invicta
Н
26.09.2026Матч завершено
Farnham3 : 2Weston-super-Mare
П
22.09.2026Матч завершено
Wimborne Town2 : 1Weston-super-Mare
Н
19.09.2026Матч завершено
Weston-super-Mare1 : 1Wimborne Town
Н

Інформація про матч

Saunders Transport Community (Farnborough) 1Saunders Transport Community (Farnborough) 2Saunders Transport Community (Farnborough) 3
Сезон
2026/2027
Стадіон
Saunders Transport Community (Farnborough)
Місто
Farnborough
Місткість
6 500
Покриття
Hybrid grass

Найближчі матчі: Farnborough

03.11.2026Матч відбудеться
Farnborough19:45Ebbsfleet United
07.11.2026Матч відбудеться
Chelmsford City15:00Farnborough
21.11.2026Матч відбудеться
Farnborough15:00Salisbury
24.11.2026Матч відбудеться
Slough Town19:45Farnborough
28.11.2026Матч відбудеться
Dorking Wanderers15:00Farnborough

Найближчі матчі: Weston-super-Mare

07.11.2026Матч відбудеться
Weston-super-Mare15:00Braintree Town
21.11.2026Матч відбудеться
Tonbridge Angels15:00Weston-super-Mare
24.11.2026Матч відбудеться
Weston-super-Mare19:45Walton & Hersham
28.11.2026Матч відбудеться
Weston-super-Mare15:00Maidenhead United
05.12.2026Матч відбудеться
Horsham15:00Weston-super-Mare

England. National League South

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Truro City1493227:12+1530
2Maidstone United1592426:18+829
3Ebbsfleet United1384129:10+1928
4Salisbury1484225:10+1528
5Billericay Town1374232:16+1625
6Tonbridge Angels1573527:16+1124
7Dorking Wanderers1466231:21+1024
8Dagenham & Redbridge1573513:11+224
9Farnham1472527:19+823
10Horsham1557321:16+522
11Dover Athletic1464420:19+122
12Chelmsford City1349021:12+921
13Torquay United1455422:17+520
14Folkestone Invicta1555522:18+420
15Weston-super-Mare1453621:21018
16Farnborough1452712:25-1317
17Braintree Town1451821:34-1316
18Totton1551914:27-1316
19Maidenhead United1536614:19-515
20Hemel Hempstead Town1536614:22-815
21Chesham United1432920:32-1211
22Hampton & Richmond Borough1423916:33-179
23Walton & Hersham14221010:33-238
24Slough Town15111315:39-244
  • Promotion - National League
  • Promotion - England. National League South (Play-off: Round of 4)
  • Promotion - England. National League South (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 50%Обидві заб'ють 54%Пік голів 16-30
37%Перемога · Farnborough2.70
26%Нічия3.85
37%Перемога · Weston-super-Mare2.70
2,67Очікувані голи
10,6Очікувані кутові
0,1Очікувані картки
  • Модель очікує 2,67 голів: 1,34 у команди Farnborough і 1,34 у команди Weston-super-Mare.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (12%), далі 0–1 (9%).
  • Кутові: близько 10,6 (7,3 — 3,3).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 16-30: усього 7.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,25, 2-й — 1,17.

Точний рахунок за моделлю

1–112,3%0–19,2%1–09,2%1–28,2%2–18,2%0–06,9%0–26,2%2–06,2%2–25,5%

Заб'є 4+: Farnborough — 5%, Weston-super-Mare — 5%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%83%93%1.07
ТБ 1.567%67%75%1.34
ТБ 2.517%67%50%2.00
ТБ 3.517%50%28%3.58
ТБ 4.50%33%13%7.54

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (6), гості — на виїзді (6). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Забивала менше 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 8 з 8 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 8 з 8 матчів100%
  • ТБ 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Принаймні одна не забила в 8 з 10 матчів80%
  • Гол у 1-му таймі в 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 8.5 кутових у 6 з 8 матчів75%
  • ТМ 9.5 кутових у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 1.5 у 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 1.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Farnboroughматчів: 6 · 6Weston-super-Mare
2,0Середній тотал матчу3,3
100%6/6ТБ 0.583%5/6
0%0/6ТМ 0.517%1/6
67%4/6ТБ 1.567%4/6
33%2/6ТМ 1.533%2/6
17%1/6ТБ 2.567%4/6
83%5/6ТМ 2.533%2/6
17%1/6ТБ 3.550%3/6
83%5/6ТМ 3.550%3/6
0%0/6ТБ 4.533%2/6
100%6/6ТМ 4.567%4/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

FarnboroughWeston-super-Mare
40%2/5Забиває першою0%0/4
100%2/2…і перемагає—
0%0/2…і грає внічию—
0%0/2…і програє—
0%0/2…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

60%3/5Пропускає першою100%4/4
0%0/3…і потім забиває75%3/4
0%0/3…і виграє (камбек)25%1/4
0%0/3…і рятує нічию0%0/4

Загалом

0%0/6Забиває в обох таймах17%1/6
33%2/6Забиває взагалі67%4/6
  • • Farnborough відкривала рахунок у 40% матчів.
  • • Farnborough не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Weston-super-Mare відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Weston-super-Mare не програвала, пропустивши першою, у 25% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 6 · 6
FarnboroughWeston-super-Mare
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0117%1–1533%02
0233%16–3050%14
0233%31–4533%02
1017%46–6033%02
1133%61–7533%11
1133%76–9050%40
0233%37–перерва17%01
000%87–кінець17%10
  • • Farnborough найбільше забиває у відрізку 46–60: 1 з 3 (33%).
  • • Farnborough найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 7.
  • • Weston-super-Mare найбільше забиває у відрізку 76–90: 4 з 6 (67%).
  • • Weston-super-Mare найбільше пропускає у відрізку 16–30: 4 з 11.
  • • Weston-super-Mare забиває 83% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

FarnboroughWeston-super-Mare
9,0Кутові свої, в середньому3,4
3,2Кутові суперника, в середньому5,6
12,2Кутові в матчі, у середньому9,0
3,8Кутові в 1-му таймі, в середньому1,4

Тотал матчу

100%5/5ТБ 7.560%3/5
100%5/5ТБ 8.560%3/5
80%4/5ТБ 9.540%2/5
80%4/5ТБ 10.540%2/5
80%4/5ТБ 11.520%1/5

Тотал 1-го тайму

80%4/5ТБ 2.580%4/5
80%4/5ТБ 3.580%4/5
60%3/5ТБ 4.560%3/5
60%3/5ТБ 5.540%2/5

Індивідуальний тотал

100%5/5ІТБ 2.5 кутових80%4/5
100%5/5ІТБ 3.5 кутових40%2/5
100%5/5ІТБ 4.5 кутових20%1/5
100%5/5ІТБ 5.5 кутових0%0/5
100%5/5ІТБ 6.5 кутових0%0/5

Фора за кутовими

80%4/5Фора -2.520%1/5
100%5/5Фора -1.520%1/5
100%5/5Фора -0.540%2/5
100%5/5Фора +0.540%2/5
100%5/5Фора +1.540%2/5
100%5/5Фора +2.540%2/5

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Farnboroughза матчWeston-super-Mare
8,2Удари7,0
6,8Удари суперника12,4
3,4Удари в площину5,4
3,2У площину в суперника8,0
6%Реалізація17%
16,4Ударів на гол6,0
7,8Фоли13,3
2,0Офсайди1,33

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Farnboroughматчів: 6

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия4поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:2 ×22:0 ×10:1 ×10:4 ×11:0 ×1

Weston-super-Mareматчів: 6

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия2нічия → поразкаТайм: П1камбек0поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:6 ×12:3 ×11:2 ×10:1 ×13:1 ×10:0 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
83%ТБ 2.55 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
33%Перемога: Farnborough2 з 6
67%Перемога: Weston-super-Mare4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,83 гола за матч.

Профіль матчу