Hrvace — Dubrava 0:0: огляд і статистика матчу

Croatia. 1. NL · 12.09.2026 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Hrvace
Матч завершено0 : 012.09.2026 14:30
Dubrava

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Hrvace0%
  • Нічия0%
  • Dubrava0%

Огляд

Матч Hrvace — Dubrava (Croatia. 1. NL, 12.09.2026 14:30 UTC) завершився з рахунком 0:0. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Hrvace за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Dubrava за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

В історії очних матчів Hrvace і Dubrava: зустрічей — 3, перемог Hrvace — 0, перемог Dubrava — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 30.05.2026 14:00: Hrvace 1:2 Dubrava.

Hrvace — 14-й рядок таблиці (11 оч. за 11 ігор). Dubrava — 13-й рядок таблиці (12 оч. за 11 ігор).

Ще на сайті: Hrvace, Dubrava, Croatia. 1. NL.

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Hrvace
000
Dubrava
000

Події матчу

Статистика матчу

  • 55% Possession 45%
  • 5 Total shots 2
  • 3 Shots on target 2
  • 5 Corners 1
  • 3 Yellow cards 5
  • 2 Shots off target 0

Склади

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

0 / 3
Перемоги
2 / 3
2 / 6
Голи
4 / 6
5 / 12
Жовті картки
7 / 12
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
30.05.2026Матч завершено
Hrvace1 : 2Dubrava
15.11.2025Матч завершено
Hrvace0 : 0Dubrava
06.09.2025Матч завершено
Dubrava2 : 1Hrvace

Попередні матчі: Hrvace

06.09.2026Матч завершено
Karlovac3 : 1Hrvace
П
02.09.2026Матч завершено
Opatija1 : 0Hrvace
П
29.08.2026Матч завершено
Hrvace1 : 4Jadran Luka Ploce
П
23.08.2026Матч завершено
Croatia Zmijavc3 : 0Hrvace
П
30.05.2026Матч завершено
Hrvace1 : 2Dubrava
П
24.05.2026Матч завершено
Croatia Zmijavc3 : 0Hrvace
П

Попередні матчі: Dubrava

06.09.2026Матч завершено
Dubrava2 : 1Opatija
В
02.09.2026Матч завершено
Jadran Luka Ploce1 : 1Dubrava
Н
28.08.2026Матч завершено
Dubrava1 : 2Croatia Zmijavc
П
22.08.2026Матч завершено
Cibalia2 : 1Dubrava
П
14.08.2026Матч завершено
Segesta2 : 0Dubrava
П
01.08.2026Матч завершено
NK Mladost Zdralovi1 : 1Dubrava
Н

Інформація про матч

Турнір
First League
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Hrvace

19.09.2026Матч відбудеться
BSK Bijelo Brdo14:30Hrvace
10.10.2026Матч відбудеться
HNK Vukovar 199113:30Hrvace
17.10.2026Матч відбудеться
Hrvace13:30Kustosja
31.10.2026Матч відбудеться
Hrvace16:00Dugopolje

Найближчі матчі: Dubrava

24.10.2026Матч відбудеться
Kustosja15:00Dubrava
30.10.2026Матч відбудеться
Dubrava13:00Sesvete

Croatia. 1. NL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1NK Mladost Zdralovi1162313:10+320
2Croatia Zmijavc1161417:12+519
3Cibalia1154212:10+219
4Segesta1153317:13+418
5Orijent1153313:11+218
6Jadran Luka Ploce1145218:14+417
7BSK Bijelo Brdo1152414:12+217
8Kustosja1144311:10+116
9Dinamo Zagreb II1150617:16+115
10Opatija1142512:15-314
11Karlovac1142512:16-414
12Sesvete1133512:12012
13Dubrava1133513:15-212
14Hrvace1132611:15-411
15HNK Vukovar 19911132616:22-611
16Dugopolje1124514:19-510
  • Promotion - Croatia. HNL
  • Relegation

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 49%Обидві заб'ють 54%Пік голів 16-30
38%Перемога · Hrvace2.62
26%Нічия3.83
36%Перемога · Dubrava2.79
2,65Очікувані голи
11,3Очікувані кутові
3,1Очікувані картки
  • Модель очікує 2,65 голів: 1,35 у команди Hrvace і 1,3 у команди Dubrava.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (12%), далі 1–0 (10%).
  • Кутові: близько 11,3 (6,5 — 4,8).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 16-30: усього 8.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,83, 2-й — 0,88.

Точний рахунок за моделлю

1–112,4%1–09,5%0–19,2%2–18,4%1–28,1%0–07,1%2–06,4%0–26%2–25,4%

Заб'є 4+: Hrvace — 5%, Dubrava — 4%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%80%93%1.08
ТБ 1.5100%80%74%1.35
ТБ 2.575%20%49%2.02
ТБ 3.550%0%27%3.64
ТБ 4.525%0%13%7.71

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (5). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Серія поразок: 8100%
  • Без перемог поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТМ 3.5 у 8 з 8 матчів100%
  • Пропускала менше 2.5 у 8 з 8 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 1.5 у 7 з 8 матчів88%
  • Гол у 1-му таймі в 7 з 8 матчів88%
  • Забивала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Поразки в 8 з 10 матчів80%
  • Гол у 1-му таймі в 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Hrvaceматчів: 4 · 5Dubrava
3,5Середній тотал матчу1,8
100%4/4ТБ 0.580%4/5
0%0/4ТМ 0.520%1/5
100%4/4ТБ 1.580%4/5
0%0/4ТМ 1.520%1/5
75%3/4ТБ 2.520%1/5
25%1/4ТМ 2.580%4/5
50%2/4ТБ 3.50%0/5
50%2/4ТМ 3.5100%5/5
25%1/4ТБ 4.50%0/5
75%3/4ТМ 4.5100%5/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

HrvaceDubrava
25%1/4Забиває першою0%0/3
100%1/1…і перемагає—
0%0/1…і грає внічию—
0%0/1…і програє—
0%0/1…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

75%3/4Пропускає першою100%3/3
67%2/3…і потім забиває67%2/3
0%0/3…і виграє (камбек)0%0/3
0%0/3…і рятує нічию33%1/3

Загалом

25%1/4Забиває в обох таймах0%0/4
75%3/4Забиває взагалі60%3/5
  • • Hrvace відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • Hrvace не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Dubrava відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Dubrava не програвала, пропустивши першою, у 33% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 5
HrvaceDubrava
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1025%1–1540%02
25100%16–3020%10
1025%31–4540%02
1250%46–6020%01
000%61–750%00
1125%76–9020%10
000%37–перерва40%02
0125%87–кінець0%00
  • • Hrvace найбільше забиває у відрізку 16–30: 2 з 6 (33%).
  • • Hrvace найбільше пропускає у відрізку 16–30: 5 з 8.
  • • Hrvace забиває 17% голів після 60-ї хвилини.
  • • Dubrava найбільше забиває у відрізку 16–30: 1 з 2 (50%).
  • • Dubrava найбільше пропускає у відрізку 1–15: 2 з 5.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

HrvaceDubrava
4,0Кутові свої, в середньому5,5
4,0Кутові суперника, в середньому9,0
8,0Кутові в матчі, у середньому14,5
0,75Кутові в 1-му таймі, в середньому2,5

Тотал матчу

50%2/4ТБ 7.5100%2/2
50%2/4ТБ 8.5100%2/2
25%1/4ТБ 9.5100%2/2
25%1/4ТБ 10.550%1/2
0%0/4ТБ 11.550%1/2

Тотал 1-го тайму

25%1/4ТБ 2.5100%2/2
25%1/4ТБ 3.5100%2/2
0%0/4ТБ 4.550%1/2
0%0/4ТБ 5.550%1/2

Індивідуальний тотал

75%3/4ІТБ 2.5 кутових100%2/2
75%3/4ІТБ 3.5 кутових100%2/2
50%2/4ІТБ 4.5 кутових50%1/2
25%1/4ІТБ 5.5 кутових50%1/2
0%0/4ІТБ 6.5 кутових50%1/2

Фора за кутовими

25%1/4Фора -2.50%0/2
25%1/4Фора -1.50%0/2
50%2/4Фора -0.50%0/2
50%2/4Фора +0.50%0/2
50%2/4Фора +1.50%0/2
50%2/4Фора +2.550%1/2

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Hrvaceза матчDubrava
9,3Удари9,0
8,8Удари суперника12,0
4,8Удари в площину5,5
3,8У площину в суперника7,5
16%Реалізація7%
6,2Ударів на гол15,0
—Фоли14,0
—Офсайди2,0

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Hrvaceматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:4 ×11:2 ×10:2 ×14:0 ×1

Dubravaматчів: 5

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога2нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×21:2 ×10:2 ×10:0 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.52 з 3
67%ТБ 2.52 з 3
0%ТБ 3.50 з 3
67%Обидві заб'ють2 з 3
0%Перемога: Hrvace0 з 3
67%Перемога: Dubrava2 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 2 гола за матч.

Профіль матчу