Estoril U23 — Sporting Clube de Portugal U23 1:0: огляд і статистика матчу

Portugal Championship U23 · 09.10.2026 10:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Estoril U23
Матч завершено1 : 009.10.2026 10:30
Sporting Clube de Portugal U23

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Estoril U230%
  • Нічия0%
  • Sporting Clube de Portugal U230%

Огляд

09.10.2026 10:30 (UTC) у турнірі Portugal Championship U23 зустріч Estoril U23 — Sporting Clube de Portugal U23 закінчилася з рахунком 1:0. Перемога — за командою Estoril U23.

Estoril U23 за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 3, поразки — 0. Sporting Clube de Portugal U23 за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 2, поразки — 0.

В історії очних матчів Estoril U23 і Sporting Clube de Portugal U23: зустрічей — 20, перемог Estoril U23 — 6, перемог Sporting Clube de Portugal U23 — 5, нічиїх — 4. Остання зустріч 01.12.2025 16:00: Sporting Clube de Portugal U23 3:2 Estoril U23.

Estoril U23 — 3-й рядок таблиці (20 оч. за 10 ігор). Sporting Clube de Portugal U23 — 1-й рядок таблиці (21 оч. за 10 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Estoril U23, статистика Sporting Clube de Portugal U23, таблиця і результати: Portugal Championship U23.

Ще матчі: Футбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Estoril U23
101
Sporting Clube de Portugal U23
000

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 4

6 / 20
Перемоги
5 / 20
24 / 45
Голи
21 / 45
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
01.12.2025Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U233 : 2Estoril U23
12.09.2025Матч завершено
Estoril U230 : 5Sporting Clube de Portugal U23
16.03.2025Матч завершено
Estoril U230 : 1Sporting Clube de Portugal U23
15.01.2025Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U232 : 2Estoril U23
02.12.2024Матч завершено
Estoril U230 : 0Sporting Clube de Portugal U23
13.09.2024Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U231 : 1Estoril U23

Попередні матчі: Estoril U23

05.10.2026Матч завершено
Torreense U232 : 3Estoril U23
В
22.09.2026Матч завершено
Academico Viseu U231 : 1Estoril U23
Н
08.09.2026Матч завершено
Estoril U234 : 2Famalicao U23
В
01.09.2026Матч завершено
Felgueiras 1932 U232 : 2Estoril U23
Н
25.08.2026Матч завершено
Estoril U232 : 1Moreirense U23
В
18.08.2026Матч завершено
Farense U231 : 1Estoril U23
Н

Попередні матчі: Sporting Clube de Portugal U23

19.09.2026Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U231 : 1Penafiel U23
Н
15.09.2026Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U232 : 2Academico Viseu U23
Н
05.09.2026Матч завершено
Leixoes U233 : 4Sporting Clube de Portugal U23
В
01.09.2026Матч завершено
Estrela Amadora U231 : 2Sporting Clube de Portugal U23
В
25.08.2026Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U234 : 1Benfica U23
В
18.08.2026Матч завершено
Vizela U230 : 1Sporting Clube de Portugal U23
В

Інформація про матч

Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: Estoril U23

19.10.2026Матч відбудеться
Leixoes U2318:00Estoril U23
27.10.2026Матч відбудеться
Estoril U2311:00Santa Clara U23
04.11.2026Матч відбудеться
UD Leiria U2315:00Estoril U23

Найближчі матчі: Sporting Clube de Portugal U23

17.10.2026Матч відбудеться
Sporting Clube de Portugal U2315:00Gil Vicente U23
27.10.2026Матч відбудеться
Rio Ave U2315:00Sporting Clube de Portugal U23

Portugal Championship U23

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Sporting Clube de Portugal U231063119:11+821
2Academico Viseu U231063119:13+621
3Estoril U231055021:15+620
4Rio Ave U231154219:10+919
5Famalicao U231052318:16+217
6Vizela U23951313:11+216
7Moreirense U231036120:10+1015
8Felgueiras 1932 U23943216:11+515
9Braga U231035217:16+114
10Farense U231033415:17-212
11Torreense U23933315:17-212
12Benfica U231032515:17-211
13UD Leiria U23103259:13-411
14Leixoes U231024418:19-110
15Santa Clara U2382427:13-610
16Penafiel U231016314:15-19
17Gil Vicente U231022610:16-68
18Portimonense U23101458:17-97
19Marítimo U231013610:17-76
20Estrela Amadora U231013610:19-96
  • Promotion - Portugal Championship U23 (Championship - Play-off)
  • Portugal Championship U23 (Losers stage)

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Estoril U23 · 51%ТБ 2.5 64%Обидві заб'ють 64%Пік голів 16-30
51%Перемога · Estoril U231.97
22%Нічия4.53
27%Перемога · Sporting Clube de Portugal U233.67
3,32Очікувані голи
10,2Очікувані кутові
0,1Очікувані картки
  • Модель очікує 3,32 голів: 1,94 у команди Estoril U23 і 1,38 у команди Sporting Clube de Portugal U23.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (10%), далі 2–1 (9%).
  • Кутові: близько 10,2 (5 — 5,2).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 16-30: усього 13.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,46, 2-й — 1,86.

Точний рахунок за моделлю

1–19,7%2–19,4%1–07%2–06,8%1–26,7%2–26,5%3–16,1%0–15%3–04,4%

Заб'є 4+: Estoril U23 — 13%, Sporting Clube de Portugal U23 — 5%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%96%1.04
ТБ 1.583%75%84%1.19
ТБ 2.567%75%64%1.55
ТБ 3.533%25%42%2.36
ТБ 4.533%13%24%4.16

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (6), гості — на виїзді (8). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Забиває поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • Без поразок поспіль: 7100%
  • Без поразок поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Обидві забили в 9 з 10 матчів90%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Estoril U23матчів: 6 · 8Sporting Clube de Portugal U23
3,5Середній тотал матчу3,1
100%6/6ТБ 0.5100%8/8
0%0/6ТМ 0.50%0/8
83%5/6ТБ 1.575%6/8
17%1/6ТМ 1.525%2/8
67%4/6ТБ 2.575%6/8
33%2/6ТМ 2.525%2/8
33%2/6ТБ 3.525%2/8
67%4/6ТМ 3.575%6/8
33%2/6ТБ 4.513%1/8
67%4/6ТМ 4.588%7/8

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Estoril U23Sporting Clube de Portugal U23
33%2/6Забиває першою38%3/8
50%1/2…і перемагає33%1/3
50%1/2…і грає внічию0%0/3
0%0/2…і програє67%2/3
50%1/2…і потім пропускає67%2/3

Пропустивши першою…

67%4/6Пропускає першою63%5/8
100%4/4…і потім забиває60%3/5
50%2/4…і виграє (камбек)40%2/5
25%1/4…і рятує нічию0%0/5

Загалом

17%1/6Забиває в обох таймах25%2/8
100%6/6Забиває взагалі75%6/8
  • • Estoril U23 відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • Estoril U23 не програвала, пропустивши першою, у 75% таких матчів.
  • • Sporting Clube de Portugal U23 відкривала рахунок у 38% матчів.
  • • Sporting Clube de Portugal U23 не програвала, пропустивши першою, у 40% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 6 · 8
Estoril U23Sporting Clube de Portugal U23
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0117%1–1550%13
2450%16–3063%34
000%31–4538%12
1133%46–600%00
4250%61–7550%23
5167%76–9075%33
000%37–перерва13%10
4167%87–кінець25%11
  • • Estoril U23 найбільше забиває у відрізку 76–90: 5 з 12 (42%).
  • • Estoril U23 найбільше пропускає у відрізку 16–30: 4 з 9.
  • • Estoril U23 забиває 75% голів після 60-ї хвилини.
  • • Sporting Clube de Portugal U23 найбільше забиває у відрізку 16–30: 3 з 10 (30%).
  • • Sporting Clube de Portugal U23 найбільше пропускає у відрізку 16–30: 4 з 15.
  • • Sporting Clube de Portugal U23 забиває 50% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Estoril U23Sporting Clube de Portugal U23
5,7Кутові свої, в середньому4,0
6,3Кутові суперника, в середньому4,3
12,0Кутові в матчі, у середньому8,3
3,0Кутові в 1-му таймі, в середньому1,67

Тотал матчу

100%3/3ТБ 7.567%2/3
100%3/3ТБ 8.567%2/3
67%2/3ТБ 9.50%0/3
67%2/3ТБ 10.50%0/3
67%2/3ТБ 11.50%0/3

Тотал 1-го тайму

100%3/3ТБ 2.5100%3/3
67%2/3ТБ 3.567%2/3
67%2/3ТБ 4.567%2/3
33%1/3ТБ 5.50%0/3

Індивідуальний тотал

67%2/3ІТБ 2.5 кутових100%3/3
67%2/3ІТБ 3.5 кутових33%1/3
67%2/3ІТБ 4.5 кутових33%1/3
33%1/3ІТБ 5.5 кутових33%1/3
33%1/3ІТБ 6.5 кутових0%0/3

Фора за кутовими

33%1/3Фора -2.533%1/3
33%1/3Фора -1.533%1/3
33%1/3Фора -0.533%1/3
33%1/3Фора +0.533%1/3
33%1/3Фора +1.567%2/3
67%2/3Фора +2.567%2/3

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Estoril U23за матчSporting Clube de Portugal U23
7,7Удари10,0
11,0Удари суперника8,0
6,0Удари в площину3,7
6,7У площину в суперника3,3
26%Реалізація13%
3,8Ударів на гол8,0
10,7Фоли19,0
2,67Офсайди4,0

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Estoril U23матчів: 6

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)4:2 ×12:1 ×13:3 ×11:2 ×11:1 ×11:0 ×1

Sporting Clube de Portugal U23матчів: 8

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога0нічия2нічия → поразкаТайм: П1камбек0поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:2 ×24:3 ×12:1 ×11:0 ×11:3 ×10:3 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.54 з 6
50%ТБ 2.53 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
0%Перемога: Estoril U230 з 6
50%Перемога: Sporting Clube de Portugal U233 з 6
50%Нічия3 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,83 гола за матч.