VfL Lubeck-Schwartau — Elbflorenz 23:24: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 14.09.2019 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
VfL Lubeck-Schwartau
Матч завершено23 : 2414.09.2019 17:00
Elbflorenz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • VfL Lubeck-Schwartau0%
  • Нічия0%
  • Elbflorenz0%

Огляд

14.09.2019 17:00 (UTC) у турнірі Germany. 2. Bundesliga зустріч VfL Lubeck-Schwartau — Elbflorenz закінчилася з рахунком 23:24. Переможець матчу — Elbflorenz.

Форма VfL Lubeck-Schwartau в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1. Форма Elbflorenz в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги VfL Lubeck-Schwartau — 1, перемоги Elbflorenz — 1, нічиї — 2. Остання зустріч 01.06.2019 16:00: Elbflorenz 32:28 VfL Lubeck-Schwartau.

VfL Lubeck-Schwartau: 12-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 24. Elbflorenz: 14-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 24.

Статистика та результати: результати та розклад VfL Lubeck-Schwartau, результати та розклад Elbflorenz, Germany. 2. Bundesliga.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
VfL Lubeck-Schwartau
101323
Elbflorenz
131124

Склади

Перебіг матчу

VfL Lubeck-Schwartau +3Найбільший відрив+5 Elbflorenz
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 2

1 / 12
Перемоги
1 / 12
103 / 209
Очки
106 / 209
Матчі
01.06.2019Матч завершено
Elbflorenz32 : 28VfL Lubeck-Schwartau
14.12.2018Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau26 : 25Elbflorenz
16.02.2018Матч завершено
Elbflorenz25 : 25VfL Lubeck-Schwartau
09.09.2017Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau24 : 24Elbflorenz

Попередні матчі: VfL Lubeck-Schwartau

07.09.2019Матч завершено
TV Huttenberg22 : 22VfL Lubeck-Schwartau
Н
30.08.2019Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau22 : 20VfL Gummersbach
В
24.08.2019Матч завершено
Krefeld16 : 24VfL Lubeck-Schwartau
В
18.08.2019Матч завершено
Flensburg30 : 14VfL Lubeck-Schwartau
П
17.08.2019Матч завершено
VfL Gummersbach20 : 25VfL Lubeck-Schwartau
В
24.07.2019Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau17 : 30THW Kiel
Н

Попередні матчі: Elbflorenz

06.09.2019Матч завершено
Elbflorenz28 : 33HSV Hamburg
Н
31.08.2019Матч завершено
ASV Hamm 04-6936 : 27Elbflorenz
П
25.08.2019Матч завершено
Elbflorenz28 : 26ThSV Eisenach
В
18.08.2019Матч завершено
Elbflorenz22 : 28Bergischer
П
17.08.2019Матч завершено
Furstenfeldbruck28 : 31Elbflorenz
В
04.08.2019Матч завершено
Banik Karvina26 : 27Elbflorenz
Н

Інформація про матч

Сезон
2019/2020

Найближчі матчі: VfL Lubeck-Schwartau

15.11.2026Матч відбудеться
2000 Coburg16:00VfL Lubeck-Schwartau
20.11.2026Матч відбудеться
VfL Lubeck-Schwartau18:30TV Grosswallstadt
27.11.2026Матч відбудеться
Nordhorn-Lingen18:30VfL Lubeck-Schwartau

Найближчі матчі: Elbflorenz

22.11.2026Матч відбудеться
Elbflorenz16:001. VfL Potsdam

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
12000 Coburg241815694:606+8837
2TUSEM Essen241626712:633+7934
3SG BBM Bietigheim241527662:651+1132
4VfL Gummersbach241437636:572+6431
5ASV Hamm 04-69241437674:620+5431
6TuS Nettelstedt-Lubbecke241347607:568+3930
7Wolfe Wurzburg241248549:569-2028
8HSV Hamburg241239660:617+4327
9TuS Ferndorf2411310594:606-1225
10TSV Bayer Dormagen2412012675:663+1224
11ThSV Eisenach2410113644:667-2321
12VfL Lubeck-Schwartau248412566:585-1920
13EHV Aue249213640:661-2120
14Elbflorenz249213654:677-2320
15TV Huttenberg247413603:619-1618
16HSG Konstanz247314602:632-3017
17TV Emsdetten247116599:660-6115
18Krefeld241023531:696-1652
  • Promotion - Bundesliga

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Забивала менше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 24.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 41.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 19.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

VfL Lubeck-Schwartauматчів: 2 · 3Elbflorenz
44,5Середній тотал матчу58,3
100%2/2ТБ 40.5—
0%0/2ТМ 40.5—
50%1/2ТБ 42.5—
50%1/2ТМ 42.5—
50%1/2ТБ 44.5—
50%1/2ТМ 44.5—
50%1/2ТБ 46.5—
50%1/2ТМ 46.5—
0%0/2ТБ 48.5—
100%2/2ТМ 48.5—
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.533%1/3
—ТМ 60.567%2/3
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
VfL Lubeck-SchwartauElbflorenz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2423100%Період 1100%4442
1527100%Період 2100%4148
  • • VfL Lubeck-Schwartau найбільше забиває у відрізку Період 1: 24 з 39 (62%).
  • • VfL Lubeck-Schwartau найбільше пропускає у відрізку Період 2: 27 з 50.
  • • Elbflorenz найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 85 (52%).
  • • Elbflorenz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 90.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
25%Перемога: VfL Lubeck-Schwartau1 з 4
25%Перемога: Elbflorenz1 з 4
50%Нічия2 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 52,25 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 2