Oissel Rouen — Hazebrouck 19:24: огляд і статистика матчу

France Cup · 27.10.2019 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Oissel Rouen
Матч завершено19 : 2427.10.2019 15:00
HazebrouckHazebrouck

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Oissel Rouen0%
  • Нічия0%
  • Hazebrouck0%

Огляд

Матч Oissel Rouen — Hazebrouck (France Cup, 27.10.2019 15:00 UTC) завершився з рахунком 19:24. Перемога — за командою Hazebrouck.

Oissel Rouen за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Hazebrouck за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Ще на сайті: Oissel Rouen, Hazebrouck, таблиця France Cup.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Oissel Rouen
81119
HazebrouckHazebrouck
121224

Перебіг матчу

Oissel Rouen +8Найбільший відрив+5 Hazebrouck
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Oissel Rouen

13.10.2019Матч завершено
Oissel Rouen36 : 33Reveil de Nogent
В
28.09.2019Матч завершено
Entente Plesseenne29 : 30Oissel Rouen
В
27.10.2018Матч завершено
Angers NoyantAngers Noyant27 : 26Oissel Rouen
П
29.09.2018Матч завершено
Saint Sebastien27 : 28Oissel Rouen
В
07.09.2018Матч завершено
Valeriquais26 : 28Oissel Rouen
В
28.10.2017Матч завершено
Torcy30 : 27Oissel Rouen
П

Попередні матчі: Hazebrouck

13.10.2019Матч завершено
WahagniesWahagnies22 : 31HazebrouckHazebrouck
В
01.12.2018Матч завершено
HazebrouckHazebrouck23 : 34C' Chartres MetropoleC' Chartres Metropole
П
10.11.2018Матч завершено
VilleneuveVilleneuve23 : 35HazebrouckHazebrouck
В
18.11.2017Матч завершено
HazebrouckHazebrouck25 : 30UMS Pontault-CombaultUMS Pontault-Combault
П
28.10.2017Матч завершено
HazebrouckHazebrouck30 : 29Val d'OiseVal d'Oise
В
24.09.2016Матч завершено
Melantois30 : 29HazebrouckHazebrouck
П

Інформація про матч

Турнір
France Cup

France Cup

Тренди

Аналізуємо останні матчі…

Ринки за останніми матчами

Аналізуємо останні матчі…

Рахунок за періодами

Аналізуємо останні матчі…