Halden — Kolstad 21:23: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 19.12.2020 14:11 · Матч завершено

Порівняти команди
Halden
Матч завершено21 : 2319.12.2020 14:11
Kolstad

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Halden0%
  • Нічия0%
  • Kolstad0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Halden 21:23 Kolstad, Norway Championship, 19.12.2020 14:11 (UTC). Переможець матчу — Kolstad.

Форма Halden в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Kolstad в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Halden — 2, перемоги Kolstad — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 16.09.2020 16:00: Kolstad 28:26 Halden.

Halden: 11-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 12. Kolstad: 7-е місце в таблиці, очки — 13, зіграно матчів — 12.

Статистика та результати: статистика Halden, статистика Kolstad, таблиця Norway Championship.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Halden
101121
Kolstad
14923

Перебіг матчу

Halden +3Найбільший відрив+5 Kolstad
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
154 / 318
Очки
164 / 318
Матчі
19.12.2020Матч завершено
Halden21 : 23Kolstad
16.09.2020Матч завершено
Kolstad28 : 26Halden
26.02.2020Матч завершено
Kolstad27 : 28Halden
06.11.2019Матч завершено
Halden23 : 25Kolstad
19.12.2018Матч завершено
Kolstad37 : 29Halden
19.09.2018Матч завершено
Halden27 : 24Kolstad

Попередні матчі: Halden

19.12.2020Матч завершено
Halden21 : 23Kolstad
П
13.12.2020Матч завершено
Ryger Stavanger22 : 23Halden
В
09.12.2020Матч завершено
Halden24 : 34Drammen
П
06.12.2020Матч завершено
Halden31 : 20Fjellhammer
В
29.11.2020Матч завершено
Runar IL28 : 33Halden
В
22.11.2020Матч завершено
Halden25 : 28OIF Arendal
П

Попередні матчі: Kolstad

19.12.2020Матч завершено
Halden21 : 23Kolstad
В
29.11.2020Матч завершено
Ryger Stavanger36 : 27Kolstad
П
25.11.2020Матч завершено
Kolstad27 : 18Fjellhammer
В
11.11.2020Матч завершено
Kolstad26 : 22Runar IL
В
01.11.2020Матч завершено
OIF Arendal32 : 23Kolstad
П
28.10.2020Матч завершено
Kolstad27 : 21Drammen
В

Інформація про матч

Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: Halden

15.11.2026Матч відбудеться
Halden15:00Melhus
22.11.2026Матч відбудеться
Charlottenlund15:00Halden

Найближчі матчі: Kolstad

11.11.2026Матч відбудеться
Kolstad17:00Bergen Handball
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum121301378:299+7922
2OIF Arendal121123354:323+3118
3Drammen121114297:289+815
4Baekkelaget12916327:323+415
5Haslum12708336:339-314
6Nærbo IL12816347:338+913
7Kolstad12816315:311+413
8Bergen Handball12627344:327+1712
9Runar IL126010321:317+412
10Fjellhammer123211335:344-98
11Halden126011339:357-186
12Ryger Stavanger124111294:351-575
13Sandefjord124112272:341-693
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТБ 49.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 28.5 у 4 з 5 матчів80%
  • ТБ 47.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 25.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Haldenматчів: 3 · 2Kolstad
54,0Середній тотал матчу59,0
100%3/3ТБ 50.5—
0%0/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
0%0/3ТБ 58.5—
100%3/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
—ТБ 63.50%0/2
—ТМ 63.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
HaldenKolstad
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3540100%Період 1100%2235
4542100%Період 2100%2833
  • • Halden найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 80 (56%).
  • • Halden найбільше пропускає у відрізку Період 2: 42 з 82.
  • • Kolstad найбільше забиває у відрізку Період 2: 28 з 50 (56%).
  • • Kolstad найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 68.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Halden2 з 6
67%Перемога: Kolstad4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 5