USAM Nimes Gard — Tremblay 30:27: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 28.11.2020 18:36 · Матч завершено

Порівняти команди
USAM Nimes Gard
Матч завершено30 : 2728.11.2020 18:36
Tremblay

Хто переможе?

Голосів: 0
  • USAM Nimes Gard0%
  • Нічия0%
  • Tremblay0%

Огляд

28.11.2020 18:36 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч USAM Nimes Gard — Tremblay закінчилася з рахунком 30:27. Перемога — за командою USAM Nimes Gard.

USAM Nimes Gard за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Tremblay за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

В історії очних матчів USAM Nimes Gard і Tremblay: зустрічей — 8, перемог USAM Nimes Gard — 5, перемог Tremblay — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.11.2019 19:30: Tremblay 28:34 USAM Nimes Gard.

USAM Nimes Gard — 5-й рядок таблиці (38 оч. за 30 ігор). Tremblay — 16-й рядок таблиці (8 оч. за 29 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика USAM Nimes Gard, статистика Tremblay, France. Division 1.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
USAM Nimes Gard
161430
Tremblay
141327

Перебіг матчу

USAM Nimes Gard +5Найбільший відрив+3 Tremblay
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

5 / 8
Перемоги
1 / 8
196 / 366
Очки
170 / 366
Матчі
28.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 27Tremblay
13.11.2019Матч завершено
Tremblay28 : 34USAM Nimes Gard
06.03.2019Матч завершено
USAM Nimes Gard32 : 26Tremblay
17.10.2018Матч завершено
Tremblay29 : 35USAM Nimes Gard
09.05.2018Матч завершено
Tremblay39 : 35USAM Nimes Gard
13.09.2017Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 21Tremblay

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

28.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 27Tremblay
В
24.11.2020Матч завершено
Dinamo Bucharest29 : 27USAM Nimes Gard
П
21.11.2020Матч завершено
Ivry25 : 33USAM Nimes Gard
В
17.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard24 : 25IFK Kristianstad
П
14.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard27 : 31PSG
П
11.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 25Istres Ouest Provence
В

Попередні матчі: Tremblay

28.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 27Tremblay
П
21.11.2020Матч завершено
Tremblay30 : 31Montpellier
П
15.11.2020Матч завершено
Tremblay25 : 35Saint-Raphael Var
П
11.11.2020Матч завершено
Tremblay30 : 33PSG
П
10.10.2020Матч завершено
Tremblay24 : 25Ivry
П
06.10.2020Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole28 : 28Tremblay
Н

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

27.10.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG2927111018:765+25355
2Montpellier302343929:819+11050
3Nantes302235925:774+15147
4Pays d'Aix301929851:789+6240
5USAM Nimes Gard301749883:846+3738
6Fenix Toulouse3015213866:859+732
7Chambery Savoie3012711819:831-1231
8Saint-Raphael Var3012414856:888-3228
9Limoges Handball3011514854:925-7127
10Dunkerque3010416774:802-2824
11C' Chartres Metropole3011019813:873-6022
12Creteil3011019798:844-4622
13Istres Ouest Provence308418784:880-9620
14Cesson-Rennes Metropole306618790:865-7518
15Ivry307221780:879-9916
16Tremblay293224748:849-1018
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

Даних поки немає

Ринки за останніми матчами

USAM Nimes Gardматчів: 1 · 0Tremblay
55,0Середній тотал матчу0,0
100%1/1ТБ 51.5—
0%0/1ТМ 51.5—
100%1/1ТБ 53.5—
0%0/1ТМ 53.5—
0%0/1ТБ 55.5—
100%1/1ТМ 55.5—
0%0/1ТБ 57.5—
100%1/1ТМ 57.5—
0%0/1ТБ 59.5—
100%1/1ТМ 59.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 0
USAM Nimes GardTremblay
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1611100%Період 1———
1414100%Період 2———
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 1: 16 з 30 (53%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 2: 14 з 25.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: USAM Nimes Gard5 з 6
17%Перемога: Tremblay1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2