Istres Ouest Provence — Dunkerque 29:28: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 12.02.2021 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Istres Ouest Provence
Матч завершено29 : 2812.02.2021 18:00
Dunkerque

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Istres Ouest Provence0%
  • Нічия0%
  • Dunkerque0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Istres Ouest Provence 29:28 Dunkerque, France. Division 1, 12.02.2021 18:00 (UTC). Перемога — за командою Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Dunkerque за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Istres Ouest Provence і Dunkerque: зустрічей — 12, перемог Istres Ouest Provence — 2, перемог Dunkerque — 2, нічиїх — 2. Остання зустріч 01.10.2020 18:00: Dunkerque 20:20 Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence — 13-й рядок таблиці (20 оч. за 30 ігор). Dunkerque — 10-й рядок таблиці (24 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: статистика Istres Ouest Provence, статистика Dunkerque, таблиця France. Division 1.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Istres Ouest Provence
171229
Dunkerque
171128

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 2

2 / 12
Перемоги
2 / 12
148 / 300
Очки
152 / 300
Матчі
01.10.2020Матч завершено
Dunkerque20 : 20Istres Ouest Provence
04.03.2020Матч завершено
Dunkerque24 : 26Istres Ouest Provence
13.11.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 30Dunkerque
20.03.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 23Dunkerque
05.09.2018Матч завершено
Dunkerque23 : 23Istres Ouest Provence
01.04.2015Матч завершено
Istres Ouest Provence25 : 32Dunkerque

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

07.02.2021Матч завершено
Nantes38 : 27Istres Ouest Provence
П
22.12.2020Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 34Montpellier
П
19.12.2020Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 32Saint-Raphael Var
П
10.12.2020Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 26Cesson-Rennes Metropole
Н
21.11.2020Матч завершено
Istres Ouest Provence24 : 30Chambery Savoie
П
15.11.2020Матч завершено
Creteil23 : 27Istres Ouest Provence
В

Попередні матчі: Dunkerque

04.02.2021Матч завершено
Dunkerque25 : 24Tremblay
В
19.12.2020Матч завершено
PSG30 : 20Dunkerque
П
11.12.2020Матч завершено
C' Chartres Metropole27 : 23Dunkerque
П
06.12.2020Матч завершено
Dunkerque20 : 25Nantes
П
02.12.2020Матч завершено
Dunkerque25 : 26Pays d'Aix
П
27.11.2020Матч завершено
Montpellier26 : 21Dunkerque
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG2927111018:765+25355
2Montpellier302343929:819+11050
3Nantes302235925:774+15147
4Pays d'Aix301929851:789+6240
5USAM Nimes Gard301749883:846+3738
6Fenix Toulouse3015213866:859+732
7Chambery Savoie3012711819:831-1231
8Saint-Raphael Var3012414856:888-3228
9Limoges Handball3011514854:925-7127
10Dunkerque3010416774:802-2824
11C' Chartres Metropole3011019813:873-6022
12Creteil3011019798:844-4622
13Istres Ouest Provence308418784:880-9620
14Cesson-Rennes Metropole306618790:865-7518
15Ivry307221780:879-9916
16Tremblay293224748:849-1018
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Забивала менше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 46.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Istres Ouest Provenceматчів: 4 · 3Dunkerque
57,0Середній тотал матчу49,0
—ТБ 45.5100%3/3
—ТМ 45.50%0/3
—ТБ 47.567%2/3
—ТМ 47.533%1/3
—ТБ 49.567%2/3
—ТМ 49.533%1/3
—ТБ 51.50%0/3
—ТМ 51.5100%3/3
75%3/4ТБ 53.50%0/3
25%1/4ТМ 53.5100%3/3
50%2/4ТБ 55.5—
50%2/4ТМ 55.5—
50%2/4ТБ 57.5—
50%2/4ТМ 57.5—
50%2/4ТБ 59.5—
50%2/4ТМ 59.5—
25%1/4ТБ 61.5—
75%3/4ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Istres Ouest ProvenceDunkerque
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5564100%Період 1100%3143
5158100%Період 2100%3340
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 1: 55 з 106 (52%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 64 з 122.
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 64 (52%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 83.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Istres Ouest Provence2 з 6
33%Перемога: Dunkerque2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50 гола за матч.