EGO Siena — Molteno 34:32: огляд і статистика матчу

Italy. Serie A Gold · 02.06.2021 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
EGO Siena
Матч завершено34 : 3202.06.2021 15:00
Molteno

Хто переможе?

Голосів: 0
  • EGO Siena0%
  • Нічия0%
  • Molteno0%

Огляд

Підсумковий рахунок: EGO Siena 34:32 Molteno, Italy. Serie A Gold, 02.06.2021 15:00 (UTC). Переможець матчу — EGO Siena.

Форма EGO Siena в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Форма Molteno в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги EGO Siena — 1, перемоги Molteno — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 12.12.2020 17:00: Molteno 27:31 EGO Siena.

EGO Siena: 6-е місце в таблиці, очки — 31, зіграно матчів — 28. Molteno: 15-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 28.

Статистика та результати: статистика EGO Siena, статистика Molteno, таблиця Italy. Serie A Gold.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
EGO Siena
171734
Molteno
151732

Перебіг матчу

EGO Siena +19Найбільший відрив+0 Molteno
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
31 / 58
Очки
27 / 58
Матчі
12.12.2020Матч завершено
Molteno27 : 31EGO Siena

Попередні матчі: EGO Siena

29.05.2021Матч завершено
Conversano39 : 34EGO Siena
П
22.05.2021Матч завершено
EGO Siena31 : 31Pressano
Н
15.05.2021Матч завершено
SSV Bozen32 : 31EGO Siena
П
08.05.2021Матч завершено
EGO Siena33 : 33Polisportiva Cingoli
Н
17.04.2021Матч завершено
SSV Brixen25 : 28EGO Siena
В
14.04.2021Матч завершено
EGO Siena33 : 30Trieste
В

Попередні матчі: Molteno

29.05.2021Матч завершено
Molteno26 : 32ASD Albatro Teamnetwork
П
19.05.2021Матч завершено
Molteno32 : 30Polisportiva Cingoli
В
15.05.2021Матч завершено
Molteno28 : 28Trieste
Н
08.05.2021Матч завершено
Conversano33 : 26Molteno
П
17.04.2021Матч завершено
Molteno28 : 24Cassano Magnago
В
10.04.2021Матч завершено
Junior Fasano26 : 25Molteno
П

Інформація про матч

Турнір
Serie A
Сезон
2020/2021

Найближчі матчі: Molteno

14.11.2026Матч відбудеться
Molteno18:00Haenna

Italy. Serie A Gold

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Conversano282512846:704+14251
2Raimond Sassari281747811:738+7338
3Junior Fasano281909783:736+4738
4SSV Bozen281567797:781+1636
5Meran2815211790:751+3932
6EGO Siena2813510819:818+131
7Pressano2814113700:672+2829
8SSV Brixen2813213775:746+2928
9Cassano Magnago2812214724:723+126
10ASD Albatro Teamnetwork2810216721:765-4422
11Trieste289316728:752-2421
12Polisportiva Cingoli286715782:826-4419
13Eppan289118737:799-6219
14Fondi288020682:784-10216
15Molteno286220693:793-10014
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 50.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Забивала менше 29.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Забивала менше 33.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 25.5 у 7 з 9 матчів78%
  • ТБ 60.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9

Ринки за останніми матчами

EGO Sienaматчів: 10 · 4Molteno
55,9Середній тотал матчу52,3
—ТБ 48.575%3/4
—ТМ 48.525%1/4
—ТБ 50.575%3/4
—ТМ 50.525%1/4
90%9/10ТБ 51.5—
10%1/10ТМ 51.5—
—ТБ 52.550%2/4
—ТМ 52.550%2/4
60%6/10ТБ 53.5—
40%4/10ТМ 53.5—
—ТБ 54.550%2/4
—ТМ 54.550%2/4
40%4/10ТБ 55.5—
60%6/10ТМ 55.5—
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
30%3/10ТБ 57.5—
70%7/10ТМ 57.5—
30%3/10ТБ 59.5—
70%7/10ТМ 59.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 10 · 4
EGO SienaMolteno
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
105111100%Період 1100%1317
115113100%Період 2100%1316
  • • EGO Siena найбільше забиває у відрізку Період 2: 115 з 220 (52%).
  • • EGO Siena найбільше пропускає у відрізку Період 2: 113 з 224.
  • • Molteno найбільше забиває у відрізку Період 1: 13 з 26 (50%).
  • • Molteno найбільше пропускає у відрізку Період 1: 17 з 33.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.