Molteno — Polisportiva Cingoli 32:30: огляд і статистика матчу

Italy. Serie A Gold · 19.05.2021 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Molteno
Матч завершено32 : 3019.05.2021 18:00
Polisportiva Cingoli

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Molteno0%
  • Нічия0%
  • Polisportiva Cingoli0%

Огляд

19.05.2021 18:00 (UTC) у турнірі Italy. Serie A Gold зустріч Molteno — Polisportiva Cingoli закінчилася з рахунком 32:30. Перемога — за командою Molteno.

Molteno за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Polisportiva Cingoli за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 3, поразки — 2.

В історії очних матчів Molteno і Polisportiva Cingoli: зустрічей — 2, перемог Molteno — 0, перемог Polisportiva Cingoli — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 07.10.2020 16:00: Polisportiva Cingoli 37:32 Molteno.

Molteno — 15-й рядок таблиці (14 оч. за 28 ігор). Polisportiva Cingoli — 12-й рядок таблиці (19 оч. за 28 ігор).

Ще на сайті: Molteno, Polisportiva Cingoli, таблиця і результати: Italy. Serie A Gold.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Molteno
151732
Polisportiva Cingoli
161430

Перебіг матчу

Molteno +16Найбільший відрив+1 Polisportiva Cingoli
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
1 / 2
32 / 69
Очки
37 / 69
Матчі
07.10.2020Матч завершено
Polisportiva Cingoli37 : 32Molteno

Попередні матчі: Molteno

15.05.2021Матч завершено
Molteno28 : 28Trieste
Н
08.05.2021Матч завершено
Conversano33 : 26Molteno
П
17.04.2021Матч завершено
Molteno28 : 24Cassano Magnago
В
10.04.2021Матч завершено
Junior Fasano26 : 25Molteno
П
03.04.2021Матч завершено
Molteno22 : 30Raimond Sassari
П
27.03.2021Матч завершено
Fondi26 : 29Molteno
В

Попередні матчі: Polisportiva Cingoli

15.05.2021Матч завершено
Polisportiva Cingoli26 : 26ASD Albatro Teamnetwork
Н
08.05.2021Матч завершено
EGO Siena33 : 33Polisportiva Cingoli
Н
21.04.2021Матч завершено
Trieste40 : 25Polisportiva Cingoli
П
17.04.2021Матч завершено
Polisportiva Cingoli32 : 25Fondi
В
10.04.2021Матч завершено
SSV Brixen29 : 29Polisportiva Cingoli
Н
03.04.2021Матч завершено
Polisportiva Cingoli29 : 39Conversano
П

Інформація про матч

Турнір
Serie A
Сезон
2020/2021

Italy. Serie A Gold

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Conversano282512846:704+14251
2Raimond Sassari281747811:738+7338
3Junior Fasano281909783:736+4738
4SSV Bozen281567797:781+1636
5Meran2815211790:751+3932
6EGO Siena2813510819:818+131
7Pressano2814113700:672+2829
8SSV Brixen2813213775:746+2928
9Cassano Magnago2812214724:723+126
10ASD Albatro Teamnetwork2810216721:765-4422
11Trieste289316728:752-2421
12Polisportiva Cingoli286715782:826-4419
13Eppan289118737:799-6219
14Fondi288020682:784-10216
15Molteno286220693:793-10014
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 29.5 у 8 з 8 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 49.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 23.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Moltenoматчів: 3 · 3Polisportiva Cingoli
53,3Середній тотал матчу63,0
100%3/3ТБ 49.5—
0%0/3ТМ 49.5—
100%3/3ТБ 51.5—
0%0/3ТМ 51.5—
33%1/3ТБ 53.5—
67%2/3ТМ 53.5—
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
0%0/3ТБ 57.5—
100%3/3ТМ 57.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
—ТБ 63.567%2/3
—ТМ 63.533%1/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
—ТБ 67.50%0/3
—ТМ 67.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
MoltenoPolisportiva Cingoli
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2531100%Період 1100%2932
2527100%Період 2100%2941
  • • Molteno найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 50 (50%).
  • • Molteno найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 58.
  • • Polisportiva Cingoli найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 58 (50%).
  • • Polisportiva Cingoli найбільше пропускає у відрізку Період 2: 41 з 73.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.