Angers Noyant — Grand Besancon 27:27: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 10.12.2021 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Angers Noyant
Матч завершено27 : 2710.12.2021 19:30
Grand Besancon

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Angers Noyant0%
  • Нічия0%
  • Grand Besancon0%

Огляд

Матч Angers Noyant — Grand Besancon (France. Division 2, 10.12.2021 19:30 UTC) завершився з рахунком 27:27. Матч завершився внічию.

Форма Angers Noyant в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Grand Besancon в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Angers Noyant — 1, перемоги Grand Besancon — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 02.04.2021 19:43: Grand Besancon 38:30 Angers Noyant.

Angers Noyant: 16-е місце в таблиці, очки — 13, зіграно матчів — 30. Grand Besancon: 12-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 30.

Ще на сайті: статистика Angers Noyant, статистика Grand Besancon, таблиця і результати: France. Division 2.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Angers Noyant
121527
Grand Besancon
161127

Перебіг матчу

Angers Noyant +0Найбільший відрив+5 Grand Besancon
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

1 / 8
Перемоги
1 / 8
59 / 122
Очки
63 / 122
Матчі
02.04.2021Матч завершено
Grand Besancon38 : 30Angers Noyant
18.12.2020Матч завершено
Angers Noyant29 : 25Grand Besancon

Попередні матчі: Angers Noyant

03.12.2021Матч завершено
Tremblay33 : 25Angers Noyant
П
26.11.2021Матч завершено
Angers Noyant27 : 26Billere
В
20.11.2021Матч завершено
Sarrebourg26 : 22Angers Noyant
П
12.11.2021Матч завершено
Angers Noyant25 : 35Dijon Metropole Handball
П
29.10.2021Матч завершено
Valence38 : 25Angers Noyant
П
22.10.2021Матч завершено
Angers Noyant22 : 22Les Vikings de Caen
Н

Попередні матчі: Grand Besancon

04.12.2021Матч завершено
Sarrebourg34 : 30Grand Besancon
П
26.11.2021Матч завершено
Grand Besancon29 : 29UMS Pontault-Combault
Н
19.11.2021Матч завершено
Dijon Metropole Handball26 : 24Grand Besancon
П
12.11.2021Матч завершено
Grand Besancon27 : 26Valence
В
29.10.2021Матч завершено
Strasbourg30 : 33Grand Besancon
В
22.10.2021Матч завершено
Grand Besancon30 : 30Tremblay
Н

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Grand Besancon

13.11.2026Матч відбудеться
Grand Besancon19:30Frontignan Thau

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ivry302604982:826+15652
2Cherbourg JS302037912:860+5243
3UMS Pontault-Combault301947849:786+6342
4OGK Nice301578857:815+4237
5Selestat Alsace3017310902:838+6437
6Dijon Metropole Handball3017310854:823+3137
7Tremblay301479836:817+1935
8Massy Essonne3015312861:853+833
9Billere3014511858:844+1433
10Les Vikings de Caen3011316863:892-2925
11Sarrebourg3010218826:860-3422
12Grand Besancon306717863:916-5319
13Strasbourg308220804:844-4018
14Villeurbanne307419829:914-8518
15Valence306420836:884-4816
16Angers Noyant305322790:950-16013
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 26.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 24.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Angers Noyantматчів: 3 · 3Grand Besancon
52,3Середній тотал матчу59,0
67%2/3ТБ 48.5—
33%1/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Angers NoyantGrand Besancon
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3443100%Період 1100%3942
4040100%Період 2100%4848
  • • Angers Noyant найбільше забиває у відрізку Період 2: 40 з 74 (54%).
  • • Angers Noyant найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 83.
  • • Grand Besancon найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 87 (55%).
  • • Grand Besancon найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 90.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 0