HOJ — Vendsyssel 30:23: огляд і статистика матчу

Denmark. Division 1 · 09.04.2022 15:32 · Матч завершено

Порівняти команди
HOJ
Матч завершено30 : 2309.04.2022 15:32
Vendsyssel

Хто переможе?

Голосів: 0
  • HOJ0%
  • Нічия0%
  • Vendsyssel0%

Огляд

09.04.2022 15:32 (UTC) у турнірі Denmark. Division 1 зустріч HOJ — Vendsyssel закінчилася з рахунком 30:23. Перемога — за командою HOJ.

HOJ за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Vendsyssel за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів HOJ і Vendsyssel: зустрічей — 6, перемог HOJ — 2, перемог Vendsyssel — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.01.2021 13:00: Vendsyssel 23:34 HOJ.

HOJ — 2-й рядок таблиці (36 оч. за 26 ігор). Vendsyssel — 14-й рядок таблиці (13 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад HOJ, результати та розклад Vendsyssel, таблиця Denmark. Division 1.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
HOJ
171330
Vendsyssel
111223

Перебіг матчу

HOJ +9Найбільший відрив+0 Vendsyssel
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

2 / 6
Перемоги
0 / 6
67 / 120
Очки
53 / 120
Матчі
16.01.2021Матч завершено
Vendsyssel23 : 34HOJ
26.09.2020Матч завершено
HOJ33 : 30Vendsyssel

Попередні матчі: HOJ

03.04.2022Матч завершено
Odense25 : 33HOJ
В
26.03.2022Матч завершено
HOJ32 : 27Sydhavsoerne
В
13.03.2022Матч завершено
Skovbakken36 : 30HOJ
П
05.03.2022Матч завершено
HOJ25 : 26Odder
П
01.03.2022Матч завершено
HOJ36 : 26Aarhus
В
26.02.2022Матч завершено
Otterup21 : 20HOJ
П

Попередні матчі: Vendsyssel

02.04.2022Матч завершено
Vendsyssel28 : 35Ajax Kobenhavn
П
26.03.2022Матч завершено
Grindsted GIF36 : 25Vendsyssel
П
12.03.2022Матч завершено
Vendsyssel21 : 36Midtjylland
П
05.03.2022Матч завершено
Frederiksberg IF42 : 36Vendsyssel
П
02.03.2022Матч завершено
Odense31 : 28Vendsyssel
П
27.02.2022Матч завершено
Vendsyssel23 : 27Roskilde
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Vendsyssel

21.11.2026Матч відбудеться
Vendsyssel15:00TM Tonder

Denmark. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Midtjylland262231824:655+16947
2HOJ261727774:714+6036
3Grindsted GIF261637744:676+6835
4Sydhavsoerne261619784:740+4433
5Skovbakken2614210752:728+2430
6Otterup2612311691:714-2327
7Ajax Kobenhavn2612113701:679+2225
8Odder2611114727:758-3123
9TM Tonder2610214758:760-222
10Aarhus269314695:735-4021
11Roskilde268414728:790-6220
12Frederiksberg IF266614750:808-5818
13Odense266218707:801-9414
14Vendsyssel266119704:781-7713
15SUS Nyborg00000:000
  • Promotion - Denmark Championship
  • Promotion - Denmark Championship (Relegation. Play-offs)
  • Division 1 (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

HOJматчів: 3 · 3Vendsyssel
57,3Середній тотал матчу66,0
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
HOJVendsyssel
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4333100%Період 1100%4851
5046100%Період 2100%4158
  • • HOJ найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 93 (54%).
  • • HOJ найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 79.
  • • Vendsyssel найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 89 (54%).
  • • Vendsyssel найбільше пропускає у відрізку Період 2: 58 з 109.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0