Zeleznicar Jug — Red Star Belgrade 24:25: огляд і статистика матчу

Serbian Championship - Losers stage · 10.04.2022 17:29 · Матч завершено

Порівняти команди
Zeleznicar Jug
Матч завершено24 : 2510.04.2022 17:29
Red Star Belgrade

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Zeleznicar Jug0%
  • Нічия0%
  • Red Star Belgrade0%

Огляд

10.04.2022 17:29 (UTC) у турнірі Serbian Championship - Losers stage зустріч Zeleznicar Jug — Red Star Belgrade закінчилася з рахунком 24:25. Перемога — за командою Red Star Belgrade.

Zeleznicar Jug за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Red Star Belgrade за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Zeleznicar Jug і Red Star Belgrade: зустрічей — 3, перемог Zeleznicar Jug — 2, перемог Red Star Belgrade — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.02.2022 16:27: Red Star Belgrade 29:19 Zeleznicar Jug.

Zeleznicar Jug — 15-й рядок таблиці (0 оч. за 12 ігор). Red Star Belgrade — 9-й рядок таблиці (18 оч. за 12 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Zeleznicar Jug, результати та розклад Red Star Belgrade, таблиця Serbian Championship - Losers stage.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Zeleznicar Jug
141024
Red Star Belgrade
141125

Перебіг матчу

Zeleznicar Jug +2Найбільший відрив+3 Red Star Belgrade
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

2 / 3
Перемоги
4 / 3
150 / 301
Очки
151 / 301
Матчі
10.04.2022Матч завершено
Zeleznicar Jug24 : 25Red Star Belgrade
26.02.2022Матч завершено
Red Star Belgrade29 : 19Zeleznicar Jug
22.11.2020Матч завершено
Red Star Belgrade30 : 26Zeleznicar Jug
03.10.2020Матч завершено
Zeleznicar Jug28 : 24Red Star Belgrade
09.02.2020Матч завершено
Zeleznicar Jug31 : 19Red Star Belgrade
12.10.2019Матч завершено
Red Star Belgrade24 : 22Zeleznicar Jug

Попередні матчі: Zeleznicar Jug

10.04.2022Матч завершено
Zeleznicar Jug24 : 25Red Star Belgrade
П
13.03.2022Матч завершено
Zeleznicar Jug28 : 33Obilic
П
05.03.2022Матч завершено
Zeleznicar Jug29 : 33Jugovic
П
26.02.2022Матч завершено
Red Star Belgrade29 : 19Zeleznicar Jug
П
18.12.2021Матч завершено
Zeleznicar Jug25 : 30Spartak Subotica
П
11.12.2021Матч завершено
Samot 6527 : 19Zeleznicar Jug
П

Попередні матчі: Red Star Belgrade

10.04.2022Матч завершено
Zeleznicar Jug24 : 25Red Star Belgrade
В
25.03.2022Матч завершено
Red Star Belgrade26 : 24Proleter
В
12.03.2022Матч завершено
Spartak Subotica29 : 30Red Star Belgrade
В
05.03.2022Матч завершено
Mokra Gora25 : 23Red Star Belgrade
П
26.02.2022Матч завершено
Red Star Belgrade29 : 19Zeleznicar Jug
В
15.12.2021Матч завершено
Vojvodina33 : 24Red Star Belgrade
П

Інформація про матч

Serbian Championship - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
9Red Star Belgrade12903342:310+3218
10Obilic12723385:350+3516
11Proleter12642379:362+1716
12Jugovic12714364:340+2415
13Spartak Subotica12426343:355-1210
14Mokra Gora12336334:356-229
15Zeleznicar Jug120012317:391-740
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала більше 28.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 22.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Zeleznicar Jugматчів: 9 · 3Red Star Belgrade
61,3Середній тотал матчу54,7
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
78%7/9ТБ 57.5—
22%2/9ТМ 57.5—
—ТБ 58.533%1/3
—ТМ 58.567%2/3
67%6/9ТБ 59.5—
33%3/9ТМ 59.5—
56%5/9ТБ 61.5—
44%4/9ТМ 61.5—
44%4/9ТБ 63.5—
56%5/9ТМ 63.5—
33%3/9ТБ 65.5—
67%6/9ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 3
Zeleznicar JugRed Star Belgrade
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
118151100%Період 1100%3545
128155100%Період 2100%4242
  • • Zeleznicar Jug найбільше забиває у відрізку Період 2: 128 з 246 (52%).
  • • Zeleznicar Jug найбільше пропускає у відрізку Період 2: 155 з 306.
  • • Red Star Belgrade найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 77 (55%).
  • • Red Star Belgrade найбільше пропускає у відрізку Період 1: 45 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Zeleznicar Jug2 з 6
67%Перемога: Red Star Belgrade4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 6