Halden — Fjellhammer 30:37: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 12.02.2023 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Halden
Матч завершено30 : 3712.02.2023 17:00
Fjellhammer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Halden0%
  • Нічия0%
  • Fjellhammer0%

Огляд

Матч Halden — Fjellhammer (Norway Championship, 12.02.2023 17:00 UTC) завершився з рахунком 30:37. Перемога — за командою Fjellhammer.

Halden за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

В історії очних матчів Halden і Fjellhammer: зустрічей — 15, перемог Halden — 4, перемог Fjellhammer — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 19.11.2022 18:27: Fjellhammer 25:30 Halden.

Halden — 8-й рядок таблиці (20 оч. за 22 ігор). Fjellhammer — 6-й рядок таблиці (21 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: статистика Halden, статистика Fjellhammer, таблиця і результати: Norway Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Halden
131730
Fjellhammer
191837

Перебіг матчу

Halden +0Найбільший відрив+7 Fjellhammer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 15
з них нічиїх: 0

4 / 15
Перемоги
2 / 15
174 / 318
Очки
144 / 318
Матчі
19.11.2022Матч завершено
Fjellhammer25 : 30Halden
13.08.2022Матч завершено
Halden21 : 26Fjellhammer
21.12.2021Матч завершено
Fjellhammer28 : 27Halden
06.10.2021Матч завершено
Halden31 : 23Fjellhammer
14.08.2021Матч завершено
Halden34 : 22Fjellhammer
06.12.2020Матч завершено
Halden31 : 20Fjellhammer

Попередні матчі: Halden

05.02.2023Матч завершено
Haslum23 : 30Halden
В
18.12.2022Матч завершено
Halden30 : 36Nærbo IL
П
14.12.2022Матч завершено
Halden31 : 21OIF Arendal
В
11.12.2022Матч завершено
Sandnes22 : 28Halden
В
30.11.2022Матч завершено
Halden27 : 30Runar IL
П
19.11.2022Матч завершено
Fjellhammer25 : 30Halden
В

Попередні матчі: Fjellhammer

04.02.2023Матч завершено
Nærbo IL32 : 29Fjellhammer
П
18.12.2022Матч завершено
Fjellhammer37 : 29Baekkelaget
В
10.12.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 31Elverum
П
07.12.2022Матч завершено
Drammen28 : 28Fjellhammer
Н
30.11.2022Матч завершено
OIF Arendal33 : 30Fjellhammer
П
27.11.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 25Kristiansand Topp
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Halden

15.11.2026Матч відбудеться
Halden15:00Melhus
22.11.2026Матч відбудеться
Charlottenlund15:00Halden

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad222101741:558+18342
2Elverum221705690:615+7534
3Runar IL221417701:623+7829
4Drammen221318695:616+7927
5Nærbo IL221129650:614+3624
6Fjellhammer2210111646:655-921
7Kristiansand Topp229211650:710-6020
8Halden228410624:671-4720
9OIF Arendal229211633:644-1120
10Baekkelaget227213655:721-6616
11Sandnes224117568:703-1359
12Haslum221021597:720-1232
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 57.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Haldenматчів: 3 · 3Fjellhammer
58,3Середній тотал матчу60,0
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.567%2/3
33%1/3ТМ 56.533%1/3
33%1/3ТБ 58.567%2/3
67%2/3ТМ 58.533%1/3
33%1/3ТБ 60.567%2/3
67%2/3ТМ 60.533%1/3
33%1/3ТБ 62.533%1/3
67%2/3ТМ 62.567%2/3
—ТБ 64.50%0/3
—ТМ 64.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
HaldenFjellhammer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4443100%Період 1100%4647
4444100%Період 2100%4146
  • • Halden найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 88 (50%).
  • • Halden найбільше пропускає у відрізку Період 2: 44 з 87.
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 1: 46 з 87 (53%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Halden4 з 6
33%Перемога: Fjellhammer2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 0