TSV Hannover-Burgdorf — Erlangen 29:28: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga · 03.11.2022 19:44 · Матч завершено

Порівняти команди
TSV Hannover-Burgdorf
Матч завершено29 : 2803.11.2022 19:44
Erlangen

Хто переможе?

Голосів: 0
  • TSV Hannover-Burgdorf0%
  • Нічия0%
  • Erlangen0%

Огляд

03.11.2022 19:44 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga зустріч TSV Hannover-Burgdorf — Erlangen закінчилася з рахунком 29:28. Переможець матчу — TSV Hannover-Burgdorf. Голи: Antonio Metzner 2', Jonathan Edvardsson 2', Maximilian Gerbl 7', Steffen Fath 7', Ilija Brozović 8', Ilija Brozović 9', Ilija Brozović 10', Maximilian Gerbl 12', Jonathan Edvardsson 13', Antonio Metzner 13', Vincent Buchner 15', Simon Jeppsson 16', Maximilian Gerbl 17', Marian Michalczik 18', Renars Uscins 22', Vincent Buchner 22', Veit Mavers 23', Antonio Metzner 23', Renars Uscins 24', Christopher Bissel 25', Sebastian Firnhaber 26', Christoph Steinert 28', Christopher Bissel 29', Steffen Fath 30', Marian Michalczik 32', Hannes Feise 33', Lutz Heiny 33', Marian Michalczik 33', Lutz Heiny 34', Christopher Bissel 35', Christoph Steinert 36', Branko Vujovic 37', Lutz Heiny 38', Christopher Bissel 38', Branko Vujovic 38', Lutz Heiny 39', Tim Zechel 42', Sebastian Firnhaber 43', Hannes Feise 44', Christoph Steinert 45', Maximilian Gerbl 46', Christopher Bissel 47', Ilija Brozović 48', Simon Jeppsson 50', Jonathan Edvardsson 50', Antonio Metzner 51', Ilija Brozović 52', Tim Zechel 55', Marian Michalczik 56', Marian Michalczik 57', Renars Uscins 58'.

Форма TSV Hannover-Burgdorf в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Erlangen в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 16, перемоги TSV Hannover-Burgdorf — 4, перемоги Erlangen — 0, нічиї — 2. Остання зустріч 05.06.2022 14:05: TSV Hannover-Burgdorf 28:27 Erlangen.

TSV Hannover-Burgdorf: 6-е місце в таблиці, очки — 36, зіграно матчів — 33. Erlangen: 13-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 33.

Ще на сайті: статистика TSV Hannover-Burgdorf, статистика Erlangen, Germany. Bundesliga.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
TSV Hannover-Burgdorf
141529
Erlangen
111728

Події матчу

Склади

Основний склад

Запасні

Основний склад

Запасні

Перебіг матчу

TSV Hannover-Burgdorf +8Найбільший відрив+1 Erlangen
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 2

4 / 16
Перемоги
0 / 16
165 / 320
Очки
155 / 320
Матчі
05.06.2022Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf28 : 27Erlangen
21.10.2021Матч завершено
Erlangen31 : 35TSV Hannover-Burgdorf
13.06.2021Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf27 : 26Erlangen
12.12.2020Матч завершено
Erlangen21 : 21TSV Hannover-Burgdorf
19.12.2019Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf29 : 25Erlangen
21.03.2019Матч завершено
Erlangen25 : 25TSV Hannover-Burgdorf

Попередні матчі: TSV Hannover-Burgdorf

30.10.2022Матч завершено
Rhein-Neckar Lowen32 : 31TSV Hannover-Burgdorf
П
22.10.2022Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf29 : 25TBV Lemgo
В
20.10.2022Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf26 : 20TVB Stuttgart
В
06.10.2022Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf28 : 27HSV Hamburg
В
29.09.2022Матч завершено
GWD Minden34 : 35TSV Hannover-Burgdorf
В
25.09.2022Матч завершено
TSV Hannover-Burgdorf27 : 29THW Kiel
П

Попередні матчі: Erlangen

22.10.2022Матч завершено
GWD Minden25 : 32Erlangen
В
19.10.2022Матч завершено
Erlangen30 : 34MT Melsungen
П
06.10.2022Матч завершено
Erlangen30 : 27Bergischer
В
25.09.2022Матч завершено
Erlangen34 : 34MT Melsungen
Н
22.09.2022Матч завершено
Leipzig32 : 29Erlangen
П
17.09.2022Матч завершено
ASV Hamm 04-6929 : 32Erlangen
В

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: TSV Hannover-Burgdorf

15.11.2026Матч відбудеться
VfL Gummersbach17:00TSV Hannover-Burgdorf
20.11.2026Матч відбудеться
TSV Hannover-Burgdorf18:00TVB Stuttgart
30.11.2026Матч відбудеться
Fuchse Berlin Reinickendorf18:00TSV Hannover-Burgdorf

Найближчі матчі: Erlangen

11.11.2026Матч відбудеться
TV Emsdetten18:30Erlangen

Germany. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1THW Kiel3429141098:917+18159
2Magdeburg3427341124:982+14257
3Fuchse Berlin Reinickendorf3325171071:955+11651
4Flensburg3423381062:929+13349
5Rhein-Neckar Lowen34221111133:1025+10845
6TSV Hannover-Burgdorf3317214960:947+1336
7HSV Hamburg34172151028:1010+1836
8MT Melsungen3414614910:923-1334
9TBV Lemgo3315315978:978033
10VfL Gummersbach34153161036:1038-233
11Leipzig3414317999:1013-1431
12Bergischer3314217926:967-4130
13Erlangen3313218979:1032-5328
14TVB Stuttgart3310320881:969-8823
15Frisch Auf Goppingen349520955:989-3423
16HSG Wetzlar348125886:991-10517
17GWD Minden345326932:1093-16113
18ASV Hamm 04-69343229891:1091-2008
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - Bundesliga II

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 34.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 65.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

TSV Hannover-Burgdorfматчів: 4 · 3Erlangen
52,8Середній тотал матчу59,7
75%3/4ТБ 48.5—
25%1/4ТМ 48.5—
75%3/4ТБ 50.5—
25%1/4ТМ 50.5—
75%3/4ТБ 52.5—
25%1/4ТМ 52.5—
50%2/4ТБ 54.5—
50%2/4ТМ 54.5—
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
0%0/4ТБ 56.5—
100%4/4ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
—ТБ 61.50%0/3
—ТМ 61.5100%3/3
—ТБ 63.50%0/3
—ТМ 63.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
TSV Hannover-BurgdorfErlangen
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5255100%Період 1100%5046
5846100%Період 2100%4340
  • • TSV Hannover-Burgdorf найбільше забиває у відрізку Період 2: 58 з 110 (53%).
  • • TSV Hannover-Burgdorf найбільше пропускає у відрізку Період 1: 55 з 101.
  • • Erlangen найбільше забиває у відрізку Період 1: 50 з 93 (54%).
  • • Erlangen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 86.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: TSV Hannover-Burgdorf4 з 6
0%Перемога: Erlangen0 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1