Istres Ouest Provence — PSG 28:35: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 08.10.2022 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Istres Ouest Provence
Матч завершено28 : 3508.10.2022 18:00
PSG

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Istres Ouest Provence0%
  • Нічия0%
  • PSG0%

Огляд

08.10.2022 18:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Istres Ouest Provence — PSG закінчилася з рахунком 28:35. Переможець матчу — PSG.

Форма Istres Ouest Provence в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма PSG в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги Istres Ouest Provence — 0, перемоги PSG — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 11.02.2022 19:00: Istres Ouest Provence 28:37 PSG.

Istres Ouest Provence: 15-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 30. PSG: 1-е місце в таблиці, очки — 54, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: результати та розклад Istres Ouest Provence, результати та розклад PSG, таблиця France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Istres Ouest Provence
161228
PSG
191635

Склади

Перебіг матчу

Istres Ouest Provence +0Найбільший відрив+8 PSG
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

0 / 10
Перемоги
6 / 10
155 / 376
Очки
221 / 376
Матчі
11.02.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 37PSG
10.09.2021Матч завершено
PSG34 : 25Istres Ouest Provence
13.04.2021Матч завершено
PSG39 : 26Istres Ouest Provence
28.02.2021Матч завершено
Istres Ouest Provence22 : 32PSG
04.09.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence25 : 35PSG
27.03.2019Матч завершено
PSG44 : 29Istres Ouest Provence

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

29.09.2022Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole33 : 22Istres Ouest Provence
П
23.09.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence33 : 34Limoges Handball
П
15.09.2022Матч завершено
Pays d'Aix35 : 26Istres Ouest Provence
П
10.09.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 29Montpellier
П
06.09.2022Матч завершено
Saran Loiret21 : 27Istres Ouest Provence
В
27.08.2022Матч завершено
USAM Nimes Gard33 : 28Istres Ouest Provence
П

Попередні матчі: PSG

06.10.2022Матч завершено
PSG40 : 31Prvo plinarsko drustvo Zagreb
В
01.10.2022Матч завершено
PSG35 : 26Creteil
В
28.09.2022Матч завершено
Magdeburg22 : 29PSG
В
25.09.2022Матч завершено
Fenix Toulouse35 : 27PSG
П
21.09.2022Матч завершено
PSG37 : 33Wisla Plock
В
17.09.2022Матч завершено
PSG36 : 23Selestat Alsace
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
20.11.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence19:00Grand Besancon

Найближчі матчі: PSG

15.11.2026Матч відбудеться
Pays d'Aix16:00PSG

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027031074:898+17654
2Montpellier302604949:833+11652
3Nantes3024241024:864+16050
4Chambery Savoie302028931:870+6142
5USAM Nimes Gard302019959:901+5841
6Fenix Toulouse3017310978:923+5537
7Saint-Raphael Var3013017926:930-426
8Dunkerque3012216901:977-7626
9Cesson-Rennes Metropole3011316805:828-2325
10Limoges Handball3011316909:945-3625
11Pays d'Aix3011217874:922-4824
12Ivry307419881:961-8018
13C' Chartres Metropole308220876:918-4218
14Creteil307221905:1014-10916
15Istres Ouest Provence305421910:992-8214
16Selestat Alsace305223832:958-12612
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Istres Ouest Provenceматчів: 2 · 2PSG
61,0Середній тотал матчу56,5
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
Istres Ouest ProvencePSG
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2533100%Період 1100%3127
3430100%Період 2100%2530
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 59 (58%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 63.
  • • PSG найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 56 (55%).
  • • PSG найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 57.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Istres Ouest Provence0 з 6
100%Перемога: PSG6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 0