Chambery Savoie — Istres Ouest Provence 32:25: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 08.12.2022 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Chambery Savoie
Матч завершено32 : 2508.12.2022 19:00
Istres Ouest Provence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Chambery Savoie0%
  • Нічия0%
  • Istres Ouest Provence0%

Огляд

08.12.2022 19:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Chambery Savoie — Istres Ouest Provence закінчилася з рахунком 32:25. Переможець матчу — Chambery Savoie.

Форма Chambery Savoie в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Istres Ouest Provence в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Chambery Savoie — 6, перемоги Istres Ouest Provence — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 07.04.2022 18:00: Istres Ouest Provence 25:32 Chambery Savoie.

Chambery Savoie: 4-е місце в таблиці, очки — 42, зіграно матчів — 30. Istres Ouest Provence: 15-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 30.

Ще на сайті: Chambery Savoie, Istres Ouest Provence, таблиця France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Chambery Savoie
141832
Istres Ouest Provence
111425

Склади

Перебіг матчу

Chambery Savoie +9Найбільший відрив+4 Istres Ouest Provence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
183 / 328
Очки
145 / 328
Матчі
07.04.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence25 : 32Chambery Savoie
21.10.2021Матч завершено
Chambery Savoie34 : 27Istres Ouest Provence
23.04.2021Матч завершено
Chambery Savoie30 : 21Istres Ouest Provence
21.11.2020Матч завершено
Istres Ouest Provence24 : 30Chambery Savoie
19.12.2019Матч завершено
Chambery Savoie29 : 23Istres Ouest Provence
04.12.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence25 : 28Chambery Savoie

Попередні матчі: Chambery Savoie

01.12.2022Матч завершено
Limoges Handball24 : 23Chambery Savoie
П
26.11.2022Матч завершено
Chambery Savoie35 : 31Ivry
В
18.11.2022Матч завершено
Selestat Alsace24 : 31Chambery Savoie
В
15.11.2022Матч завершено
PSG31 : 30Chambery Savoie
П
11.11.2022Матч завершено
Chambery Savoie30 : 31Montpellier
П
06.11.2022Матч завершено
PSG36 : 32Chambery Savoie
П

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

25.11.2022Матч завершено
Selestat Alsace32 : 39Istres Ouest Provence
В
19.11.2022Матч завершено
Nantes40 : 32Istres Ouest Provence
П
15.11.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence21 : 32USAM Nimes Gard
П
10.11.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence32 : 34C' Chartres Metropole
П
04.11.2022Матч завершено
Saint-Raphael Var33 : 32Istres Ouest Provence
П
28.10.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 20Ivry
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1

Найближчі матчі: Chambery Savoie

13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard
17.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:45CSM Bucuresti

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
14.11.2026Матч відбудеться
Val d'Oise19:45Istres Ouest Provence
20.11.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence19:00Grand Besancon

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027031074:898+17654
2Montpellier302604949:833+11652
3Nantes3024241024:864+16050
4Chambery Savoie302028931:870+6142
5USAM Nimes Gard302019959:901+5841
6Fenix Toulouse3017310978:923+5537
7Saint-Raphael Var3013017926:930-426
8Dunkerque3012216901:977-7626
9Cesson-Rennes Metropole3011316805:828-2325
10Limoges Handball3011316909:945-3625
11Pays d'Aix3011217874:922-4824
12Ivry307419881:961-8018
13C' Chartres Metropole308220876:918-4218
14Creteil307221905:1014-10916
15Istres Ouest Provence305421910:992-8214
16Selestat Alsace305223832:958-12612
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Chambery Savoieматчів: 2 · 3Istres Ouest Provence
63,5Середній тотал матчу69,3
100%2/2ТБ 59.5—
0%0/2ТМ 59.5—
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
50%1/2ТБ 65.567%2/3
50%1/2ТМ 65.533%1/3
0%0/2ТБ 67.567%2/3
100%2/2ТМ 67.533%1/3
—ТБ 69.567%2/3
—ТМ 69.533%1/3
—ТБ 71.533%1/3
—ТМ 71.567%2/3
—ТБ 73.50%0/3
—ТМ 73.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Chambery SavoieIstres Ouest Provence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3335100%Період 1100%5051
3227100%Період 2100%5354
  • • Chambery Savoie найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 65 (51%).
  • • Chambery Savoie найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 62.
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 103 (51%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 2: 54 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Chambery Savoie6 з 6
0%Перемога: Istres Ouest Provence0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 1