NEKA — FTC 28:36: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 29.10.2022 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA
Матч завершено28 : 3629.10.2022 16:00
FTC

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA0%
  • Нічия0%
  • FTC0%

Огляд

Матч NEKA — FTC (Hungary Championship, 29.10.2022 16:00 UTC) завершився з рахунком 28:36. Перемога — за командою FTC.

NEKA за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. FTC за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів NEKA і FTC: зустрічей — 9, перемог NEKA — 0, перемог FTC — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 29.04.2022 17:28: NEKA 25:26 FTC.

NEKA — 8-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). FTC — 4-й рядок таблиці (37 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад NEKA, результати та розклад FTC, таблиця і результати: Hungary Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA
121628
FTC
201636

Перебіг матчу

NEKA +2Найбільший відрив+11 FTC
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

0 / 9
Перемоги
2 / 9
53 / 111
Очки
58 / 111
Матчі
29.04.2022Матч завершено
NEKA25 : 26FTC
12.11.2021Матч завершено
FTC32 : 28NEKA

Попередні матчі: NEKA

25.10.2022Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC23 : 38NEKA
В
21.10.2022Матч завершено
Dabas VSE KC21 : 20NEKA
П
30.09.2022Матч завершено
NEKA23 : 23Balatonfuredi
Н
24.09.2022Матч завершено
NEKA32 : 23Cegledi KKSE
В
17.09.2022Матч завершено
NEKA28 : 23Budakalasz KZRT
В
10.09.2022Матч завершено
Komloi29 : 31NEKA
В

Попередні матчі: FTC

25.10.2022Матч завершено
Valur43 : 39FTC
П
21.10.2022Матч завершено
FTC40 : 23Veszpremi KKFT
В
04.10.2022Матч завершено
FTC35 : 31Steaua Bucharest
В
01.10.2022Матч завершено
Pick Szeged39 : 33FTC
П
27.09.2022Матч завершено
Steaua Bucharest33 : 31FTC
П
23.09.2022Матч завершено
FTC41 : 28B. Braun Gyongyos
В

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: NEKA

21.09.2024Матч відбудеться
NEKA16:00Dabas VSE KC
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Найближчі матчі: FTC

21.09.2024Матч відбудеться
FTC17:30Tatabanya
14.11.2026Матч відбудеться
Tatabanya17:00FTC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pick Szeged262501938:713+22550
2Veszprem2624111008:747+26149
3Tatabanya261916802:703+9939
4FTC261817876:804+7237
5Balatonfuredi2613310736:709+2729
6Csurgoi2612311716:721-527
7B. Braun Gyongyos2612212729:751-2226
8NEKA2610313694:720-2623
9Dabas VSE KC2611114726:780-5423
10Budakalasz KZRT269413700:768-6822
11Komloi267316704:782-7817
12Veszpremi KKFT265021732:887-15510
13Cegledi KKSE264022660:781-1218
14Budai Farkasok262024742:897-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 73.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKAматчів: 3 · 3FTC
50,7Середній тотал матчу72,7
67%2/3ТБ 46.5—
33%1/3ТМ 46.5—
67%2/3ТБ 48.5—
33%1/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
33%1/3ТБ 52.5—
67%2/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
—ТБ 68.567%2/3
—ТМ 68.533%1/3
—ТБ 70.567%2/3
—ТМ 70.533%1/3
—ТБ 72.533%1/3
—ТМ 72.567%2/3
—ТБ 74.533%1/3
—ТМ 74.567%2/3
—ТБ 76.533%1/3
—ТМ 76.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
NEKAFTC
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4328100%Період 1100%4259
4041100%Період 2100%6156
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 43 з 83 (52%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 41 з 69.
  • • FTC найбільше забиває у відрізку Період 2: 61 з 103 (59%).
  • • FTC найбільше пропускає у відрізку Період 1: 59 з 115.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 1