NEKA — Cegledi KKSE 32:23: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 24.09.2022 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA
Матч завершено32 : 2324.09.2022 16:00
Cegledi KKSE

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA0%
  • Нічия0%
  • Cegledi KKSE0%

Огляд

Підсумковий рахунок: NEKA 32:23 Cegledi KKSE, Hungary Championship, 24.09.2022 16:00 (UTC). Перемога — за командою NEKA.

NEKA за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Cegledi KKSE за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів NEKA і Cegledi KKSE: зустрічей — 1, перемог NEKA — 0, перемог Cegledi KKSE — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 03.03.2023 17:00: Cegledi KKSE 21:24 NEKA.

NEKA — 8-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). Cegledi KKSE — 13-й рядок таблиці (8 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад NEKA, результати та розклад Cegledi KKSE, таблиця і результати: Hungary Championship.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA
171532
Cegledi KKSE
91423

Перебіг матчу

NEKA +11Найбільший відрив+0 Cegledi KKSE
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
0 / 1
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
03.03.2023Матч завершено
Cegledi KKSE21 : 24NEKA

Попередні матчі: NEKA

17.09.2022Матч завершено
NEKA28 : 23Budakalasz KZRT
В
10.09.2022Матч завершено
Komloi29 : 31NEKA
В
03.09.2022Матч завершено
NEKA23 : 28Csurgoi
П
19.08.2022Матч завершено
Start Nove Zamky25 : 31NEKA
В
13.08.2022Матч завершено
USAM Nimes Gard32 : 18NEKA
П
12.08.2022Матч завершено
Montpellier32 : 29NEKA
П

Попередні матчі: Cegledi KKSE

17.09.2022Матч завершено
Veszpremi KKFT28 : 24Cegledi KKSE
П
08.09.2022Матч завершено
Pick Szeged39 : 25Cegledi KKSE
П
03.09.2022Матч завершено
B. Braun Gyongyos25 : 20Cegledi KKSE
П
10.08.2022Матч завершено
B. Braun Gyongyos25 : 26Cegledi KKSE
В
19.01.2022Матч завершено
Cegledi KKSE20 : 25SBS Eger-Eszterhazy
П
10.12.2021Матч завершено
Cegledi KKSE28 : 18Mezokovesdi
В

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: NEKA

21.09.2024Матч відбудеться
NEKA16:00Dabas VSE KC
13.11.2026Матч відбудеться
Szigetszentmiklos17:00NEKA
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pick Szeged262501938:713+22550
2Veszprem2624111008:747+26149
3Tatabanya261916802:703+9939
4FTC261817876:804+7237
5Balatonfuredi2613310736:709+2729
6Csurgoi2612311716:721-527
7B. Braun Gyongyos2612212729:751-2226
8NEKA2610313694:720-2623
9Dabas VSE KC2611114726:780-5423
10Budakalasz KZRT269413700:768-6822
11Komloi267316704:782-7817
12Veszpremi KKFT265021732:887-15510
13Cegledi KKSE264022660:781-1218
14Budai Farkasok262024742:897-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 50.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 23.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 52.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKAматчів: 2 · 4Cegledi KKSE
51,0Середній тотал матчу53,0
100%2/2ТБ 47.5—
0%0/2ТМ 47.5—
100%2/2ТБ 49.575%3/4
0%0/2ТМ 49.525%1/4
0%0/2ТБ 51.550%2/4
100%2/2ТМ 51.550%2/4
0%0/2ТБ 53.525%1/4
100%2/2ТМ 53.575%3/4
0%0/2ТБ 55.525%1/4
100%2/2ТМ 55.575%3/4
—ТБ 57.525%1/4
—ТМ 57.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
NEKACegledi KKSE
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2620100%Період 1100%4264
2531100%Період 2100%5353
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 26 з 51 (51%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 31 з 51.
  • • Cegledi KKSE найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 95 (56%).
  • • Cegledi KKSE найбільше пропускає у відрізку Період 1: 64 з 117.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0