Torrelavega — Granollers 29:30: огляд і статистика матчу

Spain. Liga ASOBAL · 02.12.2022 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Torrelavega
Матч завершено29 : 3002.12.2022 19:00
Granollers

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Torrelavega0%
  • Нічия0%
  • Granollers0%

Огляд

Матч Torrelavega — Granollers (Spain. Liga ASOBAL, 02.12.2022 19:00 UTC) завершився з рахунком 29:30. Перемога — за командою Granollers.

Torrelavega за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Granollers за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Torrelavega і Granollers: зустрічей — 2, перемог Torrelavega — 0, перемог Granollers — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.05.2022 15:00: Torrelavega 24:33 Granollers.

Torrelavega — 6-й рядок таблиці (32 оч. за 30 ігор). Granollers — 3-й рядок таблиці (40 оч. за 30 ігор).

Статистика та результати: статистика Torrelavega, статистика Granollers, таблиця і результати: Spain. Liga ASOBAL.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Torrelavega
111829
Granollers
121830

Склади

Перебіг матчу

Torrelavega +2Найбільший відрив+6 Granollers
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
52 / 116
Очки
64 / 116
Матчі
21.05.2022Матч завершено
Torrelavega24 : 33Granollers
05.12.2021Матч завершено
Granollers31 : 28Torrelavega

Попередні матчі: Torrelavega

26.11.2022Матч завершено
Ademar Leon28 : 36Torrelavega
В
19.11.2022Матч завершено
Torrelavega34 : 30Blendio Sinfin
В
15.11.2022Матч завершено
BM Cisne31 : 35Torrelavega
В
12.11.2022Матч завершено
Torrelavega36 : 31Anaitasuna
В
09.11.2022Матч завершено
Ibiza Eivissa22 : 26Torrelavega
В
05.11.2022Матч завершено
BM Logrono La Rioja34 : 35Torrelavega
В

Попередні матчі: Granollers

29.11.2022Матч завершено
Skjern32 : 29Granollers
П
25.11.2022Матч завершено
Granollers36 : 31Frigorificos Morrazo
В
22.11.2022Матч завершено
Granollers38 : 28Alpla Hard
В
19.11.2022Матч завершено
Bidasoa30 : 32Granollers
В
16.11.2022Матч завершено
Granollers39 : 27Angel Puente Genil Ximenez
В
13.11.2022Матч завершено
BM Huesca31 : 36Granollers
В

Інформація про матч

Турнір
Spain. Liga ASOBAL
Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Torrelavega

14.11.2026Матч відбудеться
Torrelavega16:00Ademar Leon
17.11.2026Матч відбудеться
TTH Holstebro17:45Torrelavega

Найближчі матчі: Granollers

14.11.2026Матч відбудеться
BM Logrono La Rioja18:00Granollers
17.11.2026Матч відбудеться
Granollers19:45Aguas Santas

Spain. Liga ASOBAL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Barcelona3030001187:804+38360
2Rebi Balonmano Cuenca301947891:841+5042
3Granollers301848968:919+4940
4Bidasoa3019110982:873+10939
5BM Logrono La Rioja3016311907:911-435
6Torrelavega3015213924:940-1632
7Ademar Leon3014412996:993+332
8Angel Puente Genil Ximenez3014214915:960-4530
9BM Benidorm3011316875:903-2825
10BM Valladolid3011316868:917-4925
11BM Huesca309516919:937-1823
12Blendio Sinfin309417832:918-8622
13Anaitasuna309417876:902-2622
14Frigorificos Morrazo307617839:922-8320
15AD Ciudad de Guadalajara308220834:958-12418
16BM Cisne307122857:972-11515
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Spain. Liga ASOBAL (Relegation. Play-off)
  • Relegation - Spain. Division de Honor Plata

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 60.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Torrelavegaматчів: 1 · 3Granollers
64,0Середній тотал матчу63,3
—ТБ 59.5100%3/3
—ТМ 59.50%0/3
100%1/1ТБ 60.5—
0%0/1ТМ 60.5—
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
100%1/1ТБ 62.5—
0%0/1ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
0%0/1ТБ 64.5—
100%1/1ТМ 64.5—
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
0%0/1ТБ 66.5—
100%1/1ТМ 66.5—
—ТБ 67.50%0/3
—ТМ 67.5100%3/3
0%0/1ТБ 68.5—
100%1/1ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
TorrelavegaGranollers
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1615100%Період 1100%5144
1815100%Період 2100%4649
  • • Torrelavega найбільше забиває у відрізку Період 2: 18 з 34 (53%).
  • • Torrelavega найбільше пропускає у відрізку Період 1: 15 з 30.
  • • Granollers найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 97 (53%).
  • • Granollers найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 5