ThSV Eisenach — SG BBM Bietigheim 24:25: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 09.12.2022 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
ThSV Eisenach
Матч завершено24 : 2509.12.2022 18:30
SG BBM Bietigheim

Хто переможе?

Голосів: 0
  • ThSV Eisenach0%
  • Нічия0%
  • SG BBM Bietigheim0%

Огляд

09.12.2022 18:30 (UTC) у турнірі Germany. 2. Bundesliga зустріч ThSV Eisenach — SG BBM Bietigheim закінчилася з рахунком 24:25. Переможець матчу — SG BBM Bietigheim.

Форма ThSV Eisenach в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Форма SG BBM Bietigheim в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 13, перемоги ThSV Eisenach — 2, перемоги SG BBM Bietigheim — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 12.02.2022 18:30: ThSV Eisenach 25:27 SG BBM Bietigheim.

ThSV Eisenach: 3-е місце в таблиці, очки — 53, зіграно матчів — 37. SG BBM Bietigheim: 5-е місце в таблиці, очки — 49, зіграно матчів — 38.

Ще на сайті: ThSV Eisenach, SG BBM Bietigheim, таблиця Germany. 2. Bundesliga.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
ThSV Eisenach
15924
SG BBM Bietigheim
111425

Склади

Перебіг матчу

ThSV Eisenach +6Найбільший відрив+3 SG BBM Bietigheim
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 1

2 / 13
Перемоги
3 / 13
166 / 336
Очки
170 / 336
Матчі
12.02.2022Матч завершено
ThSV Eisenach25 : 27SG BBM Bietigheim
11.09.2021Матч завершено
SG BBM Bietigheim26 : 29ThSV Eisenach
12.06.2021Матч завершено
SG BBM Bietigheim32 : 35ThSV Eisenach
06.02.2021Матч завершено
ThSV Eisenach29 : 34SG BBM Bietigheim
22.02.2020Матч завершено
ThSV Eisenach23 : 26SG BBM Bietigheim
20.09.2019Матч завершено
SG BBM Bietigheim25 : 25ThSV Eisenach

Попередні матчі: ThSV Eisenach

03.12.2022Матч завершено
ThSV Eisenach26 : 26Balingen-Weilstetten
Н
27.11.2022Матч завершено
Wolfe Wurzburg32 : 28ThSV Eisenach
П
18.11.2022Матч завершено
ThSV Eisenach27 : 24Dessau Rosslauer
В
13.11.2022Матч завершено
Nordhorn-Lingen23 : 22ThSV Eisenach
П
05.11.2022Матч завершено
ThSV Eisenach31 : 23Empor Rostock
В
28.10.2022Матч завершено
ThSV Eisenach29 : 29TV Huttenberg
Н

Попередні матчі: SG BBM Bietigheim

02.12.2022Матч завершено
SG BBM Bietigheim36 : 22Wolfe Wurzburg
В
27.11.2022Матч завершено
Dessau Rosslauer30 : 37SG BBM Bietigheim
В
18.11.2022Матч завершено
SG BBM Bietigheim21 : 29Nordhorn-Lingen
П
12.11.2022Матч завершено
Empor Rostock33 : 29SG BBM Bietigheim
П
06.11.2022Матч завершено
SG BBM Bietigheim37 : 25Motor Zaporozhye
В
02.11.2022Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau29 : 28SG BBM Bietigheim
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Balingen-Weilstetten3727641102:985+11760
2Dessau Rosslauer3825491183:1091+9254
3ThSV Eisenach3723771053:924+12953
4Nordhorn-Lingen37241121018:971+4749
5SG BBM Bietigheim38233121179:1104+7549
6TuS Nettelstedt-Lubbecke38233121106:1051+5549
71. VfL Potsdam38204141142:1116+2644
8TUSEM Essen38202161056:1010+4642
9Die Eulen Ludwigshafen38185151150:1146+441
10VfL Eintracht Hagen37190181140:1138+238
112000 Coburg37173171038:1008+3037
12VfL Lubeck-Schwartau38155181069:1071-235
13TV Huttenberg38171201110:1137-2735
14TV Grosswallstadt37145181019:1055-3633
15TSV Bayer Dormagen38161211052:1067-1533
16Elbflorenz37132221043:1097-5428
17Motor Zaporozhye38114231087:1143-5626
18HSG Konstanz3875261067:1217-15019
19Empor Rostock386230996:1149-15314
20Wolfe Wurzburg3761301052:1182-13013
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 49.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

ThSV Eisenachматчів: 4 · 3SG BBM Bietigheim
53,8Середній тотал матчу62,0
100%4/4ТБ 49.5—
0%0/4ТМ 49.5—
75%3/4ТБ 51.5—
25%1/4ТМ 51.5—
50%2/4ТБ 53.5—
50%2/4ТМ 53.5—
25%1/4ТБ 55.5—
75%3/4ТМ 55.5—
25%1/4ТБ 57.5—
75%3/4ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
ThSV EisenachSG BBM Bietigheim
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6047100%Період 1100%4342
5355100%Період 2100%5150
  • • ThSV Eisenach найбільше забиває у відрізку Період 1: 60 з 113 (53%).
  • • ThSV Eisenach найбільше пропускає у відрізку Період 2: 55 з 102.
  • • SG BBM Bietigheim найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 94 (54%).
  • • SG BBM Bietigheim найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 92.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: ThSV Eisenach2 з 6
50%Перемога: SG BBM Bietigheim3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1