B. Braun Gyongyos — NEKA 30:29: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 22.04.2023 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
B. Braun Gyongyos
Матч завершено30 : 2922.04.2023 16:00
NEKA

Хто переможе?

Голосів: 0
  • B. Braun Gyongyos0%
  • Нічия0%
  • NEKA0%

Огляд

22.04.2023 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч B. Braun Gyongyos — NEKA закінчилася з рахунком 30:29. Переможець матчу — B. Braun Gyongyos.

Форма B. Braun Gyongyos в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма NEKA в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги B. Braun Gyongyos — 3, перемоги NEKA — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 11.11.2022 17:00: NEKA 27:28 B. Braun Gyongyos.

B. Braun Gyongyos: 7-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 26. NEKA: 8-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: статистика B. Braun Gyongyos, статистика NEKA, Hungary Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
B. Braun Gyongyos
151530
NEKA
161329

Перебіг матчу

B. Braun Gyongyos +2Найбільший відрив+3 NEKA
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
0 / 3
93 / 174
Очки
81 / 174
Матчі
11.11.2022Матч завершено
NEKA27 : 28B. Braun Gyongyos
27.05.2022Матч завершено
B. Braun Gyongyos30 : 25NEKA
05.02.2022Матч завершено
NEKA29 : 35B. Braun Gyongyos

Попередні матчі: B. Braun Gyongyos

15.04.2023Матч завершено
Tatabanya34 : 25B. Braun Gyongyos
П
02.04.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos26 : 32Pick Szeged
П
25.03.2023Матч завершено
Veszpremi KKFT24 : 30B. Braun Gyongyos
В
18.03.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos29 : 38Veszprem
П
16.03.2023Матч завершено
Veszprem43 : 30B. Braun Gyongyos
П
04.03.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos25 : 29FTC
П

Попередні матчі: NEKA

15.04.2023Матч завершено
NEKA30 : 26Dabas VSE KC
В
02.04.2023Матч завершено
FTC32 : 26NEKA
П
25.03.2023Матч завершено
NEKA29 : 29Veszprem
Н
18.03.2023Матч завершено
Balatonfuredi24 : 19NEKA
П
03.03.2023Матч завершено
Cegledi KKSE21 : 24NEKA
В
25.02.2023Матч завершено
Budakalasz KZRT24 : 29NEKA
В

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: B. Braun Gyongyos

05.11.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:30Dabas VSE KC
14.11.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:00SBS Eger-Eszterhazy
18.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00B. Braun Gyongyos

Найближчі матчі: NEKA

21.09.2024Матч відбудеться
NEKA16:00Dabas VSE KC
13.11.2026Матч відбудеться
Szigetszentmiklos17:00NEKA
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pick Szeged262501938:713+22550
2Veszprem2624111008:747+26149
3Tatabanya261916802:703+9939
4FTC261817876:804+7237
5Balatonfuredi2613310736:709+2729
6Csurgoi2612311716:721-527
7B. Braun Gyongyos2612212729:751-2226
8NEKA2610313694:720-2623
9Dabas VSE KC2611114726:780-5423
10Budakalasz KZRT269413700:768-6822
11Komloi267316704:782-7817
12Veszpremi KKFT265021732:887-15510
13Cegledi KKSE264022660:781-1218
14Budai Farkasok262024742:897-1554
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Promotion
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

B. Braun Gyongyosматчів: 3 · 4NEKA
59,7Середній тотал матчу49,8
—ТБ 45.550%2/4
—ТМ 45.550%2/4
—ТБ 47.550%2/4
—ТМ 47.550%2/4
—ТБ 49.550%2/4
—ТМ 49.550%2/4
—ТБ 51.550%2/4
—ТМ 51.550%2/4
—ТБ 53.525%1/4
—ТМ 53.575%3/4
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
B. Braun GyongyosNEKA
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3548100%Період 1100%5250
4551100%Період 2100%4651
  • • B. Braun Gyongyos найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 80 (56%).
  • • B. Braun Gyongyos найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 99.
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 98 (53%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 101.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
100%Перемога: B. Braun Gyongyos3 з 3
0%Перемога: NEKA0 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 58 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 4