Sporting Portugal — Santo-Tirso 35:27: огляд і статистика матчу

Portugal. LPA · 15.04.2023 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sporting Portugal
Матч завершено35 : 2715.04.2023 17:00
Santo-Tirso

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sporting Portugal0%
  • Нічия0%
  • Santo-Tirso0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sporting Portugal 35:27 Santo-Tirso, Portugal. LPA, 15.04.2023 17:00 (UTC). Перемога — за командою Sporting Portugal.

Sporting Portugal за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Santo-Tirso за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

В історії очних матчів Sporting Portugal і Santo-Tirso: зустрічей — 3, перемог Sporting Portugal — 3, перемог Santo-Tirso — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 05.11.2022 15:00: Santo-Tirso 23:34 Sporting Portugal.

Sporting Portugal — 2-й рядок таблиці (74 оч. за 26 ігор). Santo-Tirso — 14-й рядок таблиці (29 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: Sporting Portugal, Santo-Tirso, Portugal. LPA.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sporting Portugal
221335
Santo-Tirso
131427

Перебіг матчу

Sporting Portugal +12Найбільший відрив+0 Santo-Tirso
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
0 / 3
110 / 173
Очки
63 / 173
Матчі
05.11.2022Матч завершено
Santo-Tirso23 : 34Sporting Portugal
06.12.2014Матч завершено
Santo-Tirso15 : 41Sporting Portugal
07.09.2014Матч завершено
Sporting Portugal35 : 25Santo-Tirso

Попередні матчі: Sporting Portugal

11.04.2023Матч завершено
Sporting Portugal32 : 32Montpellier
Н
08.04.2023Матч завершено
S.L. Benfica30 : 34Sporting Portugal
В
01.04.2023Матч завершено
Academico de Viseu30 : 40Sporting Portugal
В
28.03.2023Матч завершено
Sporting Portugal34 : 28Bidasoa
В
25.03.2023Матч завершено
Sporting Portugal32 : 28A.A. Avanca
В
21.03.2023Матч завершено
Bidasoa30 : 27Sporting Portugal
П

Попередні матчі: Santo-Tirso

01.04.2023Матч завершено
Santo-Tirso28 : 28C.F. Os Belenenses
Н
25.03.2023Матч завершено
Porto42 : 26Santo-Tirso
П
18.03.2023Матч завершено
Santo-Tirso26 : 37ABC Braga
П
25.02.2023Матч завершено
Povoa Andebol Bodegao23 : 21Santo-Tirso
П
18.02.2023Матч завершено
S.L. Benfica32 : 17Santo-Tirso
П
11.02.2023Матч завершено
Santo-Tirso18 : 22Academico de Viseu
П

Інформація про матч

Турнір
Portugal. LPA
Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Sporting Portugal

02.10.2026Матч відбудеться
Maritimo Madeira16:00Sporting Portugal
14.11.2026Матч відбудеться
Santo-Tirso18:00Sporting Portugal
21.11.2026Матч відбудеться
A.A. Avanca18:00Sporting Portugal
28.11.2026Матч відбудеться
Sporting Portugal18:00ABC Braga

Найближчі матчі: Santo-Tirso

14.11.2026Матч відбудеться
Santo-Tirso18:00Sporting Portugal
22.11.2026Матч відбудеться
Maritimo Madeira16:00Santo-Tirso
28.11.2026Матч відбудеться
Santo-Tirso15:00A.A. Avanca

Portugal. LPA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Porto262411939:708+23175
2Sporting Portugal262321872:686+18674
3S.L. Benfica262033822:667+15569
4ABC Braga2616010791:773+1858
5Aguas Santas2615110708:673+3557
6C.F. Os Belenenses2611411697:719-2252
7Maritimo Madeira2612113735:733+251
8Gaiy2612113719:725-651
9Vitoria2611213748:763-1550
10Povoa Andebol Bodegao2610115703:767-6447
11A.A. Avanca268117677:734-5743
12Academico de Viseu265120661:810-14937
13ADA Maia Ismai264121637:756-11935
14Santo-Tirso261124629:824-19529
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Promotion - European League (Preliminary Round)
  • Portugal. LPA (Relagation (play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТМ 64.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Sporting Portugalматчів: 3 · 3Santo-Tirso
62,0Середній тотал матчу53,7
—ТБ 49.533%1/3
—ТМ 49.567%2/3
—ТБ 51.533%1/3
—ТМ 51.567%2/3
—ТБ 53.533%1/3
—ТМ 53.567%2/3
—ТБ 55.533%1/3
—ТМ 55.567%2/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
100%3/3ТБ 58.5—
0%0/3ТМ 58.5—
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
0%0/3ТБ 64.5—
100%3/3ТМ 64.5—
0%0/3ТБ 66.5—
100%3/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Sporting PortugalSanto-Tirso
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5040100%Період 1100%3348
4848100%Період 2100%3149
  • • Sporting Portugal найбільше забиває у відрізку Період 1: 50 з 98 (51%).
  • • Sporting Portugal найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 88.
  • • Santo-Tirso найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 64 (52%).
  • • Santo-Tirso найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 97.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
100%Перемога: Sporting Portugal3 з 3
0%Перемога: Santo-Tirso0 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 57,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0