Karra HF (Women) — Ystads IF (Women) 30:19: огляд і статистика матчу

Sweden. 1 Liga. Women · 04.03.2023 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Karra HF (Women)
Матч завершено30 : 1904.03.2023 13:00
Ystads IF (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Karra HF (Women)0%
  • Нічия0%
  • Ystads IF (Women)0%

Огляд

04.03.2023 13:00 (UTC) у турнірі Sweden. 1 Liga. Women зустріч Karra HF (Women) — Ystads IF (Women) закінчилася з рахунком 30:19. Переможець матчу — Karra HF (Women).

Форма Karra HF (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Ystads IF (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Karra HF (Women) — 1, перемоги Ystads IF (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 01.10.2022 12:00: Ystads IF (Women) 26:33 Karra HF (Women).

Karra HF (Women): 3-е місце в таблиці, очки — 35, зіграно матчів — 22. Ystads IF (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 22.

Статистика та результати: результати та розклад Karra HF (Women), результати та розклад Ystads IF (Women), таблиця Sweden. 1 Liga. Women.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Karra HF (Women)
131730
Ystads IF (Women)
61319

Перебіг матчу

Karra HF (Women) +11Найбільший відрив+0 Ystads IF (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
33 / 59
Очки
26 / 59
Матчі
01.10.2022Матч завершено
Ystads IF (Women)26 : 33Karra HF (Women)

Попередні матчі: Karra HF (Women)

26.02.2023Матч завершено
Eskilstuna Guif (Women)27 : 22Karra HF (Women)
П
18.02.2023Матч завершено
Karra HF (Women)32 : 27Kroppskultur Dam (Women)
В
11.02.2023Матч завершено
AIK (Women)21 : 27Karra HF (Women)
В
04.02.2023Матч завершено
Karra HF (Women)17 : 19Boden (Women)
П
28.01.2023Матч завершено
Karra HF (Women)27 : 26Tyreso (Women)
В
22.01.2023Матч завершено
IFK Orebro (Women)19 : 26Karra HF (Women)
В

Попередні матчі: Ystads IF (Women)

25.02.2023Матч завершено
Ystads IF (Women)23 : 26Tyreso (Women)
П
18.02.2023Матч завершено
IFK Orebro (Women)22 : 29Ystads IF (Women)
В
11.02.2023Матч завершено
Ystads IF (Women)31 : 22Skanela IF (Women)
В
04.02.2023Матч завершено
Aranas (Women)30 : 26Ystads IF (Women)
П
27.01.2023Матч завершено
Ystads IF (Women)30 : 25Eslovs (Women)
В
20.01.2023Матч завершено
OV Helsingborg (Women)23 : 21Ystads IF (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Karra HF (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Karra HF (Women)18:30Lugi (Women)
28.11.2026Матч відбудеться
Karra HF (Women)13:00Karlskrona (Women)

Найближчі матчі: Ystads IF (Women)

04.11.2026Матч відбудеться
Ystads IF (Women)18:00IF Hallby (Women)
07.11.2026Матч відбудеться
Kristianstad (Women)13:00Ystads IF (Women)

Sweden. 1 Liga. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Aranas (Women)221822672:544+12838
2Boden (Women)221633653:530+12335
3Karra HF (Women)221714623:506+11735
4Tyreso (Women)2211110605:589+1623
5Kroppskultur Dam (Women)2211110591:580+1123
6OV Helsingborg (Women)229310556:594-3821
7Eskilstuna Guif (Women)228410531:592-6120
8Ystads IF (Women)228113564:570-617
9IFK Orebro (Women)226214550:603-5314
10Skanela IF (Women)226214519:575-5614
11AIK (Women)226115515:589-7413
12Eslovs (Women)224315576:683-10711
  • Promotion - Sweden Championship. Women
  • Promotion - Sweden Championship. Women (Relegation (Play-off))
  • League 1. Women (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 47.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 21.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Karra HF (Women)матчів: 1 · 3Ystads IF (Women)
53,0Середній тотал матчу50,3
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
100%1/1ТБ 49.5—
0%0/1ТМ 49.5—
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
100%1/1ТБ 51.5—
0%0/1ТМ 51.5—
—ТБ 52.533%1/3
—ТМ 52.567%2/3
0%0/1ТБ 53.5—
100%1/1ТМ 53.5—
—ТБ 54.533%1/3
—ТМ 54.567%2/3
0%0/1ТБ 55.5—
100%1/1ТМ 55.5—
0%0/1ТБ 57.5—
100%1/1ТМ 57.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
Karra HF (Women)Ystads IF (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1813100%Період 1100%3341
913100%Період 2100%4334
  • • Karra HF (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 18 з 27 (67%).
  • • Karra HF (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 13 з 26.
  • • Ystads IF (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 43 з 76 (57%).
  • • Ystads IF (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 41 з 75.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0