Hapoel Ashdod — Bnei Herzliya 26:29: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Winners stage · 17.03.2023 12:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Hapoel Ashdod
Матч завершено26 : 2917.03.2023 12:30
Bnei Herzliya

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Hapoel Ashdod0%
  • Нічия0%
  • Bnei Herzliya0%

Огляд

17.03.2023 12:30 (UTC) у турнірі Israel. Division 1 - Winners stage зустріч Hapoel Ashdod — Bnei Herzliya закінчилася з рахунком 26:29. Перемога — за командою Bnei Herzliya.

Hapoel Ashdod за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3. Bnei Herzliya за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 3, поразки — 1.

В історії очних матчів Hapoel Ashdod і Bnei Herzliya: зустрічей — 19, перемог Hapoel Ashdod — 2, перемог Bnei Herzliya — 2, нічиїх — 2. Остання зустріч 03.02.2023 13:00: Bnei Herzliya 31:31 Hapoel Ashdod.

Hapoel Ashdod — 6-й рядок таблиці (20 оч. за 21 ігор). Bnei Herzliya — 4-й рядок таблиці (25 оч. за 21 ігор).

Ще на сайті: Hapoel Ashdod, Bnei Herzliya, Israel. Division 1 - Winners stage.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Hapoel Ashdod
141226
Bnei Herzliya
181129

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 2

2 / 19
Перемоги
2 / 19
206 / 408
Очки
202 / 408
Матчі
03.02.2023Матч завершено
Bnei Herzliya31 : 31Hapoel Ashdod
15.10.2021Матч завершено
Bnei Herzliya29 : 36Hapoel Ashdod
22.04.2021Матч завершено
Hapoel Ashdod37 : 37Bnei Herzliya
19.04.2021Матч завершено
Bnei Herzliya33 : 38Hapoel Ashdod
16.04.2021Матч завершено
Hapoel Ashdod33 : 34Bnei Herzliya
26.02.2021Матч завершено
Bnei Herzliya38 : 31Hapoel Ashdod

Попередні матчі: Hapoel Ashdod

01.03.2023Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion29 : 28Hapoel Ashdod
П
24.02.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod21 : 34Ramat Hasharon
П
15.02.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod26 : 26Hapoel Rishon LeZion
Н
03.02.2023Матч завершено
Bnei Herzliya31 : 31Hapoel Ashdod
Н
27.01.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod26 : 30Maccabi Rishon LeZion
П
25.11.2022Матч завершено
Hapoel Ashdod37 : 25Hapoel Hevel Eilot
В

Попередні матчі: Bnei Herzliya

01.03.2023Матч завершено
Bnei Herzliya37 : 29MK Holon
В
24.02.2023Матч завершено
Bnei Herzliya25 : 32Maccabi Rishon LeZion
П
15.02.2023Матч завершено
Bnei Herzliya37 : 29Ramat Hasharon
В
03.02.2023Матч завершено
Bnei Herzliya31 : 31Hapoel Ashdod
Н
27.01.2023Матч завершено
MK Holon34 : 34Bnei Herzliya
Н
20.01.2023Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion32 : 32Bnei Herzliya
Н

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Hapoel Ashdod

13.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Arad11:00Hapoel Ashdod
16.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Ashdod17:00Maccabi Rishon LeZion
20.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Ironi Rehovot13:30Hapoel Ashdod

Найближчі матчі: Bnei Herzliya

13.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Ramat Hasharon
17.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin18:00Bnei Herzliya

Israel. Division 1 - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Hapoel Rishon LeZion211623655:599+5634
2Ramat Hasharon211614699:595+10433
3Maccabi Rishon LeZion211335669:601+6829
4Bnei Herzliya211137685:647+3825
5MK Holon219210679:662+1720
6Hapoel Ashdod219210622:614+820
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Hapoel Ashdodматчів: 1 · 1Bnei Herzliya
55,0Середній тотал матчу68,0
100%1/1ТБ 51.5—
0%0/1ТМ 51.5—
100%1/1ТБ 53.5—
0%0/1ТМ 53.5—
0%0/1ТБ 55.5—
100%1/1ТМ 55.5—
0%0/1ТБ 57.5—
100%1/1ТМ 57.5—
0%0/1ТБ 59.5—
100%1/1ТМ 59.5—
—ТБ 64.5100%1/1
—ТМ 64.50%0/1
—ТБ 66.5100%1/1
—ТМ 66.50%0/1
—ТБ 68.50%0/1
—ТМ 68.5100%1/1
—ТБ 70.50%0/1
—ТМ 70.5100%1/1
—ТБ 72.50%0/1
—ТМ 72.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 1
Hapoel AshdodBnei Herzliya
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
820100%Період 1———
1314100%Період 2———
  • • Hapoel Ashdod найбільше забиває у відрізку Період 2: 13 з 21 (62%).
  • • Hapoel Ashdod найбільше пропускає у відрізку Період 1: 20 з 34.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Hapoel Ashdod2 з 6
33%Перемога: Bnei Herzliya2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 68 гола за матч.