Red Boys Differdange — Berchem 32:30: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 25.03.2023 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Red Boys Differdange
Матч завершено32 : 3025.03.2023 19:15
Berchem

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Red Boys Differdange0%
  • Нічия0%
  • Berchem0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Red Boys Differdange 32:30 Berchem, Luxembourg. AXA League (Winners stage), 25.03.2023 19:15 (UTC). Переможець матчу — Red Boys Differdange.

Форма Red Boys Differdange в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Berchem в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Red Boys Differdange — 4, перемоги Berchem — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 13.12.2022 19:30: Berchem 30:24 Red Boys Differdange.

Red Boys Differdange: 4-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 10. Berchem: 3-е місце в таблиці, очки — 25, зіграно матчів — 10.

Статистика та результати: Red Boys Differdange, Berchem, Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Red Boys Differdange
131932
Berchem
131730

Перебіг матчу

Red Boys Differdange +5Найбільший відрив+2 Berchem
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

4 / 19
Перемоги
2 / 19
193 / 368
Очки
175 / 368
Матчі
13.12.2022Матч завершено
Berchem30 : 24Red Boys Differdange
27.09.2022Матч завершено
Red Boys Differdange37 : 34Berchem
02.04.2022Матч завершено
Berchem30 : 29Red Boys Differdange
26.02.2022Матч завершено
Red Boys Differdange33 : 22Berchem
11.12.2021Матч завершено
Berchem27 : 34Red Boys Differdange
02.10.2021Матч завершено
Red Boys Differdange36 : 32Berchem

Попередні матчі: Red Boys Differdange

18.03.2023Матч завершено
CHEV Diekirch18 : 35Red Boys Differdange
В
25.02.2023Матч завершено
Dudelange26 : 31Red Boys Differdange
В
11.02.2023Матч завершено
Red Boys Differdange28 : 29Kaerjeng
П
03.02.2023Матч завершено
Red Boys Differdange29 : 31Kaerjeng
П
28.01.2023Матч завершено
Red Boys Differdange29 : 27Esch
В
22.12.2022Матч завершено
Red Boys Differdange30 : 29Dudelange
В

Попередні матчі: Berchem

18.03.2023Матч завершено
Berchem35 : 29Esch
В
25.02.2023Матч завершено
Berchem35 : 25Kaerjeng
В
04.02.2023Матч завершено
CHEV Diekirch19 : 37Berchem
В
28.01.2023Матч завершено
Dudelange32 : 34Berchem
В
21.12.2022Матч завершено
Berchem37 : 19CHEV Diekirch
В
17.12.2022Матч завершено
Kaerjeng35 : 31Berchem
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023

Найближчі матчі: Red Boys Differdange

14.11.2026Матч відбудеться
Kaerjeng19:15Red Boys Differdange

Найближчі матчі: Berchem

14.11.2026Матч відбудеться
CHEV Diekirch19:15Berchem

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Esch10604315:288+2729
2Kaerjeng10613297:293+429
3Berchem10622328:280+4825
4Red Boys Differdange10613309:281+2823
5Dudelange10406313:297+1614
6CHEV Diekirch100010223:346-1230

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Red Boys Differdangeматчів: 4 · 2Berchem
58,0Середній тотал матчу61,0
100%4/4ТБ 54.5—
0%0/4ТМ 54.5—
75%3/4ТБ 56.5—
25%1/4ТМ 56.5—
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
50%2/4ТБ 58.5—
50%2/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
0%0/4ТБ 60.5—
100%4/4ТМ 60.5—
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
0%0/4ТБ 62.5—
100%4/4ТМ 62.5—
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2
—ТБ 65.550%1/2
—ТМ 65.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Red Boys DifferdangeBerchem
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6658100%Період 1100%3322
5058100%Період 2100%3829
  • • Red Boys Differdange найбільше забиває у відрізку Період 1: 66 з 116 (57%).
  • • Red Boys Differdange найбільше пропускає у відрізку Період 1: 58 з 116.
  • • Berchem найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 71 (54%).
  • • Berchem найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 51.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Red Boys Differdange4 з 6
33%Перемога: Berchem2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 3