Fjellhammer — Elverum 28:30: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 13.12.2023 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Fjellhammer
Матч завершено28 : 3013.12.2023 17:30
Elverum

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fjellhammer0%
  • Нічия0%
  • Elverum0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Fjellhammer 28:30 Elverum, Norway Championship, 13.12.2023 17:30 (UTC). Перемога — за командою Elverum.

Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Elverum за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Fjellhammer і Elverum: зустрічей — 11, перемог Fjellhammer — 1, перемог Elverum — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 06.09.2023 16:15: Elverum 35:28 Fjellhammer.

Fjellhammer — 13-й рядок таблиці (15 оч. за 26 ігор). Elverum — 2-й рядок таблиці (43 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Fjellhammer, статистика Elverum, Norway Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fjellhammer
141428
Elverum
171330

Перебіг матчу

Fjellhammer +2Найбільший відрив+5 Elverum
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

1 / 11
Перемоги
5 / 11
169 / 363
Очки
194 / 363
Матчі
06.09.2023Матч завершено
Elverum35 : 28Fjellhammer
23.04.2023Матч завершено
Elverum34 : 28Fjellhammer
19.04.2023Матч завершено
Fjellhammer28 : 29Elverum
13.04.2023Матч завершено
Elverum35 : 37Fjellhammer
10.12.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 31Elverum
11.09.2022Матч завершено
Elverum30 : 25Fjellhammer

Попередні матчі: Fjellhammer

09.12.2023Матч завершено
Kristiansand Topp28 : 38Fjellhammer
В
29.11.2023Матч завершено
Runar IL38 : 31Fjellhammer
П
19.11.2023Матч завершено
OIF Arendal30 : 26Fjellhammer
П
11.11.2023Матч завершено
Fjellhammer34 : 31Bergen Handball
В
29.10.2023Матч завершено
Baekkelaget34 : 30Fjellhammer
П
21.10.2023Матч завершено
Fjellhammer22 : 18Halden
В

Попередні матчі: Elverum

05.12.2023Матч завершено
Elverum31 : 27Kadetten Schaffhausen
В
28.11.2023Матч завершено
Lovćen26 : 27Elverum
В
21.11.2023Матч завершено
Flensburg38 : 35Elverum
П
18.11.2023Матч завершено
Elverum37 : 28Sandnes
В
14.11.2023Матч завершено
Elverum32 : 33Flensburg
П
11.11.2023Матч завершено
Viking Tif23 : 34Elverum
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Найближчі матчі: Elverum

12.11.2026Матч відбудеться
Sandefjord17:15Elverum
17.11.2026Матч відбудеться
Nexe17:45Elverum
21.11.2026Матч відбудеться
Sandefjord16:00Elverum
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 55.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 29.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Fjellhammerматчів: 2 · 2Elverum
52,5Середній тотал матчу55,0
50%1/2ТБ 48.5—
50%1/2ТМ 48.5—
50%1/2ТБ 50.5—
50%1/2ТМ 50.5—
—ТБ 51.5100%2/2
—ТМ 51.50%0/2
50%1/2ТБ 52.5—
50%1/2ТМ 52.5—
—ТБ 53.550%1/2
—ТМ 53.550%1/2
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
—ТБ 57.50%0/2
—ТМ 57.5100%2/2
—ТБ 59.50%0/2
—ТМ 59.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
FjellhammerElverum
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2324100%Період 1100%3524
3325100%Період 2100%2625
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 56 (59%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 25 з 49.
  • • Elverum найбільше забиває у відрізку Період 1: 35 з 61 (57%).
  • • Elverum найбільше пропускає у відрізку Період 2: 25 з 49.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Fjellhammer1 з 6
83%Перемога: Elverum5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 5