Runar IL — OIF Arendal 30:35: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 04.02.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Runar IL
Матч завершено30 : 3504.02.2024 17:00
OIF Arendal

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Runar IL0%
  • Нічия0%
  • OIF Arendal0%

Огляд

04.02.2024 17:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Runar IL — OIF Arendal закінчилася з рахунком 30:35. Перемога — за командою OIF Arendal.

Runar IL за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. OIF Arendal за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Runar IL і OIF Arendal: зустрічей — 20, перемог Runar IL — 1, перемог OIF Arendal — 4, нічиїх — 1. Остання зустріч 19.09.2023 16:15: OIF Arendal 31:28 Runar IL.

Runar IL — 4-й рядок таблиці (33 оч. за 26 ігор). OIF Arendal — 3-й рядок таблиці (40 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: Runar IL, OIF Arendal, таблиця і результати: Norway Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Runar IL
131730
OIF Arendal
152035

Перебіг матчу

Runar IL +1Найбільший відрив+6 OIF Arendal
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

1 / 20
Перемоги
4 / 20
163 / 340
Очки
177 / 340
Матчі
19.09.2023Матч завершено
OIF Arendal31 : 28Runar IL
02.04.2023Матч завершено
OIF Arendal29 : 29Runar IL
27.11.2022Матч завершено
Runar IL24 : 26OIF Arendal
23.10.2022Матч завершено
Runar IL29 : 25OIF Arendal
27.04.2022Матч завершено
OIF Arendal36 : 30Runar IL
24.04.2022Матч завершено
Runar IL23 : 30OIF Arendal

Попередні матчі: Runar IL

31.01.2024Матч завершено
Runar IL30 : 31Haslum
П
18.12.2023Матч завершено
Bergen Handball33 : 32Runar IL
П
10.12.2023Матч завершено
Runar IL44 : 28Baekkelaget
В
03.12.2023Матч завершено
Runar IL29 : 28Bregenz
В
29.11.2023Матч завершено
Runar IL38 : 31Fjellhammer
В
25.11.2023Матч завершено
Bregenz33 : 29Runar IL
П

Попередні матчі: OIF Arendal

31.01.2024Матч завершено
OIF Arendal30 : 28Baekkelaget
В
16.12.2023Матч завершено
OIF Arendal28 : 34Kolstad
П
13.12.2023Матч завершено
Halden30 : 33OIF Arendal
В
29.11.2023Матч завершено
OIF Arendal36 : 30Bergen Handball
В
26.11.2023Матч завершено
Baekkelaget25 : 34OIF Arendal
В
19.11.2023Матч завершено
OIF Arendal30 : 26Fjellhammer
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Runar IL

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL

Найближчі матчі: OIF Arendal

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal
29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL
09.12.2026Матч відбудеться
OIF Arendal17:30Viking Tif

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Runar ILматчів: 3 · 2OIF Arendal
66,0Середній тотал матчу61,0
—ТБ 57.5100%2/2
—ТМ 57.50%0/2
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
—ТБ 63.50%0/2
—ТМ 63.5100%2/2
67%2/3ТБ 64.5—
33%1/3ТМ 64.5—
—ТБ 65.50%0/2
—ТМ 65.5100%2/2
67%2/3ТБ 66.5—
33%1/3ТМ 66.5—
67%2/3ТБ 68.5—
33%1/3ТМ 68.5—
33%1/3ТБ 70.5—
67%2/3ТМ 70.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Runar ILOIF Arendal
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6545100%Період 1100%3629
4642100%Період 2100%3126
  • • Runar IL найбільше забиває у відрізку Період 1: 65 з 111 (59%).
  • • Runar IL найбільше пропускає у відрізку Період 1: 45 з 87.
  • • OIF Arendal найбільше забиває у відрізку Період 1: 36 з 67 (54%).
  • • OIF Arendal найбільше пропускає у відрізку Період 1: 29 з 55.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Runar IL1 з 6
67%Перемога: OIF Arendal4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 1