Drammen — Fjellhammer 45:25: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 16.02.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Drammen
Матч завершено45 : 2516.02.2024 17:00
Fjellhammer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Drammen0%
  • Нічия0%
  • Fjellhammer0%

Огляд

Матч Drammen — Fjellhammer (Norway Championship, 16.02.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 45:25. Перемога — за командою Drammen.

Drammen за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 3, поразки — 1. Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Drammen і Fjellhammer: зустрічей — 8, перемог Drammen — 5, перемог Fjellhammer — 0, нічиїх — 1. Остання зустріч 04.10.2023 16:00: Drammen 28:25 Fjellhammer.

Drammen — 5-й рядок таблиці (33 оч. за 26 ігор). Fjellhammer — 13-й рядок таблиці (15 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: статистика Drammen, статистика Fjellhammer, Norway Championship.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Drammen
252045
Fjellhammer
151025

Перебіг матчу

Drammen +20Найбільший відрив+1 Fjellhammer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 1

5 / 8
Перемоги
0 / 8
185 / 347
Очки
162 / 347
Матчі
04.10.2023Матч завершено
Drammen28 : 25Fjellhammer
30.09.2023Матч завершено
Fjellhammer26 : 27Drammen
17.08.2023Матч завершено
Drammen32 : 30Fjellhammer
07.12.2022Матч завершено
Drammen28 : 28Fjellhammer
31.08.2022Матч завершено
Fjellhammer29 : 30Drammen
06.04.2022Матч завершено
Drammen40 : 24Fjellhammer

Попередні матчі: Drammen

11.02.2024Матч завершено
Haslum30 : 31Drammen
В
04.02.2024Матч завершено
Drammen31 : 31Nærbo IL
Н
01.02.2024Матч завершено
Elverum38 : 31Drammen
П
20.12.2023Матч завершено
Drammen32 : 32Elverum
Н
13.12.2023Матч завершено
Sandnes30 : 30Drammen
Н
06.12.2023Матч завершено
Drammen25 : 24Halden
В

Попередні матчі: Fjellhammer

10.02.2024Матч завершено
Fjellhammer36 : 35Sandnes
В
04.02.2024Матч завершено
Viking Tif23 : 28Fjellhammer
В
01.02.2024Матч завершено
Kolstad37 : 18Fjellhammer
П
20.12.2023Матч завершено
Fjellhammer23 : 42Kolstad
П
13.12.2023Матч завершено
Fjellhammer28 : 30Elverum
П
09.12.2023Матч завершено
Kristiansand Topp28 : 38Fjellhammer
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Drammen

15.11.2026Матч відбудеться
Drammen15:00Bergsoy

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Drammenматчів: 3 · 3Fjellhammer
58,3Середній тотал матчу57,3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.533%1/3
—ТМ 55.567%2/3
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
DrammenFjellhammer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4444100%Період 1100%3741
4443100%Період 2100%4747
  • • Drammen найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 88 (50%).
  • • Drammen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 87.
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 84 (56%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 88.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Drammen5 з 6
0%Перемога: Fjellhammer0 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +20 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 2