Haslum — Fjellhammer 37:30: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 21.03.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Haslum
Матч завершено37 : 3021.03.2024 17:00
Fjellhammer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Haslum0%
  • Нічия0%
  • Fjellhammer0%

Огляд

21.03.2024 17:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Haslum — Fjellhammer закінчилася з рахунком 37:30. Перемога — за командою Haslum.

Haslum за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Haslum і Fjellhammer: зустрічей — 10, перемог Haslum — 3, перемог Fjellhammer — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.10.2023 15:00: Fjellhammer 29:35 Haslum.

Haslum — 9-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). Fjellhammer — 13-й рядок таблиці (15 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: статистика Haslum, статистика Fjellhammer, Norway Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Haslum
162137
Fjellhammer
171330

Перебіг матчу

Haslum +10Найбільший відрив+5 Fjellhammer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

3 / 10
Перемоги
3 / 10
162 / 331
Очки
169 / 331
Матчі
14.10.2023Матч завершено
Fjellhammer29 : 35Haslum
16.03.2023Матч завершено
Fjellhammer28 : 23Haslum
05.10.2022Матч завершено
Haslum24 : 31Fjellhammer
14.08.2022Матч завершено
Fjellhammer27 : 22Haslum
04.05.2022Матч завершено
Haslum30 : 28Fjellhammer
24.04.2022Матч завершено
Fjellhammer26 : 28Haslum

Попередні матчі: Haslum

08.03.2024Матч завершено
Baekkelaget32 : 38Haslum
В
03.03.2024Матч завершено
Haslum31 : 29Bergen Handball
В
29.02.2024Матч завершено
Haslum26 : 35Kristiansand Topp
П
25.02.2024Матч завершено
Kristiansand Topp36 : 31Haslum
П
24.02.2024Матч завершено
Haslum26 : 33Kolstad
П
14.02.2024Матч завершено
Nærbo IL30 : 26Haslum
П

Попередні матчі: Fjellhammer

10.03.2024Матч завершено
Halden33 : 30Fjellhammer
П
02.03.2024Матч завершено
Fjellhammer25 : 38Baekkelaget
П
28.02.2024Матч завершено
Fjellhammer26 : 38Runar IL
П
16.02.2024Матч завершено
Drammen45 : 25Fjellhammer
П
10.02.2024Матч завершено
Fjellhammer36 : 35Sandnes
В
04.02.2024Матч завершено
Viking Tif23 : 28Fjellhammer
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Haslum

25.11.2026Матч відбудеться
Nordstrand IF17:00Haslum

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 62.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Haslumматчів: 3 · 2Fjellhammer
60,0Середній тотал матчу66,5
100%3/3ТБ 56.5—
0%0/3ТМ 56.5—
100%3/3ТБ 58.5—
0%0/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
0%0/3ТБ 62.5100%2/2
100%3/3ТМ 62.50%0/2
0%0/3ТБ 64.550%1/2
100%3/3ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2
—ТБ 68.550%1/2
—ТМ 68.550%1/2
—ТБ 70.50%0/2
—ТМ 70.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
HaslumFjellhammer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4145100%Період 1100%3040
4252100%Період 2100%2538
  • • Haslum найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 83 (51%).
  • • Haslum найбільше пропускає у відрізку Період 2: 52 з 97.
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 1: 30 з 55 (55%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 78.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Haslum3 з 6
50%Перемога: Fjellhammer3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 1