Halden — Haslum 30:40: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 24.03.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Halden
Матч завершено30 : 4024.03.2024 17:00
Haslum

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Halden0%
  • Нічия0%
  • Haslum0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Halden 30:40 Haslum, Norway Championship, 24.03.2024 17:00 (UTC). Переможець матчу — Haslum.

Форма Halden в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Haslum в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Halden — 3, перемоги Haslum — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 08.10.2023 16:00: Haslum 29:20 Halden.

Halden: 7-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 26. Haslum: 9-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Halden, результати та розклад Haslum, таблиця Norway Championship.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Halden
161430
Haslum
182240

Перебіг матчу

Halden +8Найбільший відрив+10 Haslum
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
172 / 354
Очки
182 / 354
Матчі
08.10.2023Матч завершено
Haslum29 : 20Halden
05.02.2023Матч завершено
Haslum23 : 30Halden
13.11.2022Матч завершено
Halden35 : 32Haslum
21.08.2022Матч завершено
Haslum37 : 26Halden
12.08.2022Матч завершено
Haslum31 : 30Halden
27.03.2022Матч завершено
Halden31 : 30Haslum

Попередні матчі: Halden

21.03.2024Матч завершено
Kristiansand Topp31 : 30Halden
П
10.03.2024Матч завершено
Halden33 : 30Fjellhammer
В
02.03.2024Матч завершено
Elverum32 : 25Halden
П
27.02.2024Матч завершено
Halden27 : 29Nærbo IL
П
21.02.2024Матч завершено
Runar IL28 : 24Halden
П
14.02.2024Матч завершено
Sandnes24 : 30Halden
В

Попередні матчі: Haslum

21.03.2024Матч завершено
Haslum37 : 30Fjellhammer
В
08.03.2024Матч завершено
Baekkelaget32 : 38Haslum
В
03.03.2024Матч завершено
Haslum31 : 29Bergen Handball
В
29.02.2024Матч завершено
Haslum26 : 35Kristiansand Topp
П
25.02.2024Матч завершено
Kristiansand Topp36 : 31Haslum
П
24.02.2024Матч завершено
Haslum26 : 33Kolstad
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Halden

15.11.2026Матч відбудеться
Halden15:00Melhus
22.11.2026Матч відбудеться
Charlottenlund15:00Halden

Найближчі матчі: Haslum

15.11.2026Матч відбудеться
Haslum16:00Asane
25.11.2026Матч відбудеться
Nordstrand IF17:00Haslum

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Haldenматчів: 2 · 2Haslum
59,5Середній тотал матчу68,5
100%2/2ТБ 55.5—
0%0/2ТМ 55.5—
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
0%0/2ТБ 63.5—
100%2/2ТМ 63.5—
—ТБ 64.5100%2/2
—ТМ 64.50%0/2
—ТБ 66.5100%2/2
—ТМ 66.50%0/2
—ТБ 68.550%1/2
—ТМ 68.550%1/2
—ТБ 70.50%0/2
—ТМ 70.5100%2/2
—ТБ 72.50%0/2
—ТМ 72.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
HaldenHaslum
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2630100%Період 1100%3531
3429100%Період 2100%3437
  • • Halden найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 60 (57%).
  • • Halden найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 59.
  • • Haslum найбільше забиває у відрізку Період 1: 35 з 69 (51%).
  • • Haslum найбільше пропускає у відрізку Період 2: 37 з 68.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Halden3 з 6
50%Перемога: Haslum3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 3