Fjellhammer — OIF Arendal 27:32: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 10.04.2024 16:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Fjellhammer
Матч завершено27 : 3210.04.2024 16:15
OIF Arendal

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fjellhammer0%
  • Нічия0%
  • OIF Arendal0%

Огляд

10.04.2024 16:15 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Fjellhammer — OIF Arendal закінчилася з рахунком 27:32. Переможець матчу — OIF Arendal.

Форма Fjellhammer в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма OIF Arendal в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Fjellhammer — 2, перемоги OIF Arendal — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 19.11.2023 16:00: OIF Arendal 30:26 Fjellhammer.

Fjellhammer: 13-е місце в таблиці, очки — 15, зіграно матчів — 26. OIF Arendal: 3-е місце в таблиці, очки — 40, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: Fjellhammer, OIF Arendal, таблиця і результати: Norway Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fjellhammer
161127
OIF Arendal
151732

Перебіг матчу

Fjellhammer +2Найбільший відрив+6 OIF Arendal
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 1

2 / 8
Перемоги
3 / 8
167 / 339
Очки
172 / 339
Матчі
19.11.2023Матч завершено
OIF Arendal30 : 26Fjellhammer
01.03.2023Матч завершено
Fjellhammer33 : 27OIF Arendal
30.11.2022Матч завершено
OIF Arendal33 : 30Fjellhammer
09.02.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 23OIF Arendal
11.11.2021Матч завершено
Fjellhammer24 : 30OIF Arendal
22.10.2021Матч завершено
OIF Arendal29 : 31Fjellhammer

Попередні матчі: Fjellhammer

03.04.2024Матч завершено
Bergen Handball33 : 21Fjellhammer
П
23.03.2024Матч завершено
Fjellhammer26 : 25Nærbo IL
В
21.03.2024Матч завершено
Haslum37 : 30Fjellhammer
П
10.03.2024Матч завершено
Halden33 : 30Fjellhammer
П
02.03.2024Матч завершено
Fjellhammer25 : 38Baekkelaget
П
28.02.2024Матч завершено
Fjellhammer26 : 38Runar IL
П

Попередні матчі: OIF Arendal

03.04.2024Матч завершено
OIF Arendal37 : 32Haslum
В
24.03.2024Матч завершено
OIF Arendal40 : 28Viking Tif
В
21.03.2024Матч завершено
Sandnes28 : 35OIF Arendal
В
09.03.2024Матч завершено
OIF Arendal32 : 27Drammen
В
03.03.2024Матч завершено
Nærbo IL23 : 25OIF Arendal
В
28.02.2024Матч завершено
Bergen Handball37 : 36OIF Arendal
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Найближчі матчі: OIF Arendal

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal
29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL
09.12.2026Матч відбудеться
OIF Arendal17:30Viking Tif

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kolstad262411909:686+22349
2Elverum262033857:706+15143
3OIF Arendal261925847:745+10240
4Runar IL261619855:776+7933
5Drammen261457807:772+3533
6Nærbo IL2611312759:760-125
7Halden2612014701:744-4324
8Bergen Handball2611114775:787-1223
9Haslum2611114784:819-3523
10Sandnes268216747:820-7318
11Baekkelaget268117775:836-6117
12Kristiansand Topp267217760:818-5816
13Fjellhammer267118720:847-12715
14Viking Tif262123715:895-1805
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 64.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Fjellhammerматчів: 3 · 3OIF Arendal
59,3Середній тотал матчу61,3
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
67%2/3ТБ 57.567%2/3
33%1/3ТМ 57.533%1/3
67%2/3ТБ 59.567%2/3
33%1/3ТМ 59.533%1/3
67%2/3ТБ 61.567%2/3
33%1/3ТМ 61.533%1/3
33%1/3ТБ 63.533%1/3
67%2/3ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
FjellhammerOIF Arendal
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3451100%Період 1100%4341
4350100%Період 2100%5347
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 43 з 77 (56%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 51 з 101.
  • • OIF Arendal найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 96 (55%).
  • • OIF Arendal найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 88.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Fjellhammer2 з 6
50%Перемога: OIF Arendal3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 5