Volda (Women) — Kjelsas (Women) 41:20: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 03.09.2023 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Volda (Women)
Матч завершено41 : 2003.09.2023 16:00
Kjelsas (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Volda (Women)0%
  • Нічия0%
  • Kjelsas (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Volda (Women) 41:20 Kjelsas (Women), Norway. Division 1. Women, 03.09.2023 16:00 (UTC). Переможець матчу — Volda (Women).

Форма Volda (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Kjelsas (Women) в останніх 4 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Volda (Women) — 1, перемоги Kjelsas (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 18.08.2023 16:00: Kjelsas (Women) 14:35 Volda (Women).

Volda (Women): 2-е місце в таблиці, очки — 40, зіграно матчів — 26. Kjelsas (Women): 13-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: Volda (Women), Kjelsas (Women), таблиця і результати: Norway. Division 1. Women.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Volda (Women)
172441
Kjelsas (Women)
11920

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
35 / 49
Очки
14 / 49
Матчі
18.08.2023Матч завершено
Kjelsas (Women)14 : 35Volda (Women)

Попередні матчі: Volda (Women)

01.09.2023Матч завершено
Forde (Women)22 : 28Volda (Women)
В
20.08.2023Матч завершено
Fjellhammer (Women)25 : 23Volda (Women)
П
18.08.2023Матч завершено
Kjelsas (Women)14 : 35Volda (Women)
В
20.05.2023Матч завершено
Volda (Women)33 : 34Oppsal (Women)
Н
14.05.2023Матч завершено
Oppsal (Women)30 : 33Volda (Women)
В
10.05.2023Матч завершено
Volda (Women)21 : 28Oppsal (Women)
П

Попередні матчі: Kjelsas (Women)

20.08.2023Матч завершено
Nordstrand IF (Women)38 : 30Kjelsas (Women)
П
18.08.2023Матч завершено
Kjelsas (Women)14 : 35Volda (Women)
П
21.09.2022Матч завершено
Kjelsas (Women)20 : 33Junkeren (Women)
П
05.09.2016Матч завершено
Kjelsas (Women)13 : 38Stabaek (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Volda (Women)

15.11.2026Матч відбудеться
Volda (Women)16:00Fyllingen (Women)

Найближчі матчі: Kjelsas (Women)

18.10.2023Матч відбудеться
Kjelsas (Women)16:00Fyllingen (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Haslum (Women)262303748:582+16644
2Volda (Women)262006731:627+10440
3Flint Tonsberg (Women)261916763:637+12639
4Fjellhammer (Women)2615110690:655+3531
5Fyllingen (Women)2614210735:685+5028
6Utleira (Women)2613211683:697-1428
7Glassverket (Women)2612212730:711+1926
8Storhamar II (Women)2611213724:699+2524
9Nordstrand IF (Women)2611213669:689-2024
10Levanger (Women)2610313725:738-1323
11Algard (Women)2610115674:728-5421
12Junkeren (Women)268117617:694-7717
13Kjelsas (Women)264121644:820-1769
14Sarpsborg (Women)262222602:773-1716
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Volda (Women)матчів: 2 · 1Kjelsas (Women)
58,0Середній тотал матчу68,0
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 64.5100%1/1
—ТМ 64.50%0/1
—ТБ 66.5100%1/1
—ТМ 66.50%0/1
—ТБ 68.50%0/1
—ТМ 68.5100%1/1
—ТБ 70.50%0/1
—ТМ 70.5100%1/1
—ТБ 72.50%0/1
—ТМ 72.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 1
Volda (Women)Kjelsas (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2529100%Період 1100%1916
2124100%Період 2100%1122
89100%Період 3———
  • • Volda (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 54 (46%).
  • • Volda (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 29 з 62.
  • • Kjelsas (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 19 з 30 (63%).
  • • Kjelsas (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 22 з 38.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.