Haslum (Women) — Volda (Women) 28:15: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 29.10.2023 13:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Haslum (Women)
Матч завершено28 : 1529.10.2023 13:30
Volda (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Haslum (Women)0%
  • Нічия0%
  • Volda (Women)0%

Огляд

Матч Haslum (Women) — Volda (Women) (Norway. Division 1. Women, 29.10.2023 13:30 UTC) завершився з рахунком 28:15. Перемога — за командою Haslum (Women).

Haslum (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Volda (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Haslum (Women) і Volda (Women): зустрічей — 5, перемог Haslum (Women) — 1, перемог Volda (Women) — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 03.04.2022 10:15: Haslum (Women) 21:23 Volda (Women).

Haslum (Women) — 1-й рядок таблиці (44 оч. за 26 ігор). Volda (Women) — 2-й рядок таблиці (40 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: Haslum (Women), Volda (Women), таблиця Norway. Division 1. Women.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Haslum (Women)
151328
Volda (Women)
9615

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

1 / 5
Перемоги
4 / 5
116 / 238
Очки
122 / 238
Матчі
03.04.2022Матч завершено
Haslum (Women)21 : 23Volda (Women)
31.10.2021Матч завершено
Volda (Women)26 : 19Haslum (Women)
18.10.2020Матч завершено
Haslum (Women)24 : 17Volda (Women)
26.01.2020Матч завершено
Haslum (Women)23 : 26Volda (Women)
06.10.2019Матч завершено
Volda (Women)30 : 29Haslum (Women)

Попередні матчі: Haslum (Women)

08.10.2023Матч завершено
Glassverket (Women)25 : 27Haslum (Women)
В
01.10.2023Матч завершено
Haslum (Women)30 : 25Levanger (Women)
В
13.09.2023Матч завершено
Haslum (Women)24 : 26Oppsal (Women)
П
03.09.2023Матч завершено
Haslum (Women)28 : 25Fyllingen (Women)
В
13.08.2023Матч завершено
Glassverket (Women)26 : 38Haslum (Women)
В
12.08.2023Матч завершено
Haslum (Women)16 : 29Follo (Women)
П

Попередні матчі: Volda (Women)

25.10.2023Матч завершено
Junkeren (Women)19 : 22Volda (Women)
В
08.10.2023Матч завершено
Storhamar II (Women)33 : 26Volda (Women)
П
01.10.2023Матч завершено
Volda (Women)28 : 24Fjellhammer (Women)
В
17.09.2023Матч завершено
Nordstrand IF (Women)23 : 26Volda (Women)
В
03.09.2023Матч завершено
Volda (Women)41 : 20Kjelsas (Women)
В
01.09.2023Матч завершено
Forde (Women)22 : 28Volda (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
Division 1. Women
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Haslum (Women)

12.11.2023Матч відбудеться
Sarpsborg (Women)14:00Haslum (Women)

Найближчі матчі: Volda (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Byasen II (Women)14:30Volda (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Haslum (Women)262303748:582+16644
2Volda (Women)262006731:627+10440
3Flint Tonsberg (Women)261916763:637+12639
4Fjellhammer (Women)2615110690:655+3531
5Fyllingen (Women)2614210735:685+5028
6Utleira (Women)2613211683:697-1428
7Glassverket (Women)2612212730:711+1926
8Storhamar II (Women)2611213724:699+2524
9Nordstrand IF (Women)2611213669:689-2024
10Levanger (Women)2610313725:738-1323
11Algard (Women)2610115674:728-5421
12Junkeren (Women)268117617:694-7717
13Kjelsas (Women)264121644:820-1769
14Sarpsborg (Women)262222602:773-1716
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Haslum (Women)матчів: 3 · 0Volda (Women)
52,7Середній тотал матчу0,0
100%3/3ТБ 48.5—
0%0/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
0%0/3ТБ 56.5—
100%3/3ТМ 56.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
Haslum (Women)Volda (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4137100%Період 1———
4139100%Період 2———
  • • Haslum (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 41 з 82 (50%).
  • • Haslum (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 39 з 76.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
20%Перемога: Haslum (Women)1 з 5
80%Перемога: Volda (Women)4 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 47,6 гола за матч.