Istres Ouest Provence — Valence 31:30: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 01.12.2023 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Istres Ouest Provence
Матч завершено31 : 3001.12.2023 19:00
Valence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Istres Ouest Provence0%
  • Нічия0%
  • Valence0%

Огляд

Матч Istres Ouest Provence — Valence (France. Division 2, 01.12.2023 19:00 UTC) завершився з рахунком 31:30. Перемога — за командою Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Valence за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Istres Ouest Provence і Valence: зустрічей — 1, перемог Istres Ouest Provence — 1, перемог Valence — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 23.08.2022 16:00: Istres Ouest Provence 33:22 Valence.

Istres Ouest Provence — 2-й рядок таблиці (40 оч. за 28 ігор). Valence — 11-й рядок таблиці (20 оч. за 28 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Istres Ouest Provence, результати та розклад Valence, таблиця і результати: France. Division 2.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Istres Ouest Provence
131831
Valence
131730

Перебіг матчу

Istres Ouest Provence +3Найбільший відрив+3 Valence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
33 / 55
Очки
22 / 55
Матчі
23.08.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence33 : 22Valence

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

25.11.2023Матч завершено
Sarrebourg32 : 31Istres Ouest Provence
П
17.11.2023Матч завершено
Selestat Alsace31 : 24Istres Ouest Provence
П
10.11.2023Матч завершено
Istres Ouest Provence35 : 30Cournon-d'Auvergne
В
27.10.2023Матч завершено
Frontignan Thau34 : 35Istres Ouest Provence
В
20.10.2023Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 27Cherbourg JS
В
13.10.2023Матч завершено
Tremblay38 : 34Istres Ouest Provence
П

Попередні матчі: Valence

24.11.2023Матч завершено
Valence28 : 34Selestat Alsace
П
17.11.2023Матч завершено
Massy Essonne29 : 30Valence
В
10.11.2023Матч завершено
Valence27 : 28Angers Noyant
П
27.10.2023Матч завершено
Cournon-d'Auvergne29 : 28Valence
П
20.10.2023Матч завершено
Valence26 : 37UMS Pontault-Combault
П
07.10.2023Матч завершено
Valence32 : 30Les Vikings de Caen
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

02.02.2024Матч відбудеться
Villeurbanne19:00Istres Ouest Provence

Найближчі матчі: Valence

09.02.2024Матч відбудеться
Valence19:00Villeurbanne

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tremblay282701986:796+19054
2Istres Ouest Provence281927893:833+6040
3UMS Pontault-Combault281738842:800+4237
4Selestat Alsace271629812:737+7534
5Cherbourg JS2715210774:746+2832
6Frontignan Thau2715210914:875+3929
7Grand Besancon2813114822:850-2827
8Nancy2812115873:876-325
9Billere2710215782:774+822
10Sarrebourg2810117815:879-6421
11Valence2810018802:862-6020
12Les Vikings de Caen278217783:847-6418
13Cournon-d'Auvergne278217773:824-5118
14Massy Essonne289316810:881-7118
15Angers Noyant285320784:885-10113
16Villeurbanne00000:000
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 63.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Istres Ouest Provenceматчів: 2 · 2Valence
61,0Середній тотал матчу58,0
—ТБ 54.5100%2/2
—ТМ 54.50%0/2
—ТБ 56.5100%2/2
—ТМ 56.50%0/2
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.50%0/2
—ТМ 60.5100%2/2
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.50%0/2
—ТМ 62.5100%2/2
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
0%0/2ТБ 65.5—
100%2/2ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
Istres Ouest ProvenceValence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2927100%Період 1100%2229
3426100%Період 2100%3629
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 63 (54%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 53.
  • • Valence найбільше забиває у відрізку Період 2: 36 з 58 (62%).
  • • Valence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 29 з 58.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2