Cherbourg JS — UMS Pontault-Combault 24:24: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 15.12.2023 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cherbourg JS
Матч завершено24 : 2415.12.2023 19:30
UMS Pontault-Combault

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cherbourg JS0%
  • Нічия0%
  • UMS Pontault-Combault0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Cherbourg JS 24:24 UMS Pontault-Combault, France. Division 2, 15.12.2023 19:30 (UTC). Матч завершився внічию.

Форма Cherbourg JS в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма UMS Pontault-Combault в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги Cherbourg JS — 3, перемоги UMS Pontault-Combault — 2, нічиї — 1. Остання зустріч 17.02.2023 19:30: Cherbourg JS 24:28 UMS Pontault-Combault.

Cherbourg JS: 5-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 27. UMS Pontault-Combault: 3-е місце в таблиці, очки — 37, зіграно матчів — 28.

Ще на сайті: статистика Cherbourg JS, статистика UMS Pontault-Combault, таблиця France. Division 2.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cherbourg JS
121224
UMS Pontault-Combault
131124

Перебіг матчу

Cherbourg JS +2Найбільший відрив+1 UMS Pontault-Combault
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 1

3 / 10
Перемоги
2 / 10
161 / 320
Очки
159 / 320
Матчі
17.02.2023Матч завершено
Cherbourg JS24 : 28UMS Pontault-Combault
09.09.2022Матч завершено
UMS Pontault-Combault32 : 25Cherbourg JS
16.08.2022Матч завершено
UMS Pontault-Combault22 : 22Cherbourg JS
04.06.2022Матч завершено
Cherbourg JS34 : 28UMS Pontault-Combault
29.04.2022Матч завершено
Cherbourg JS32 : 26UMS Pontault-Combault
03.12.2021Матч завершено
UMS Pontault-Combault23 : 24Cherbourg JS

Попередні матчі: Cherbourg JS

17.11.2023Матч завершено
Cherbourg JS37 : 25Sarrebourg
В
10.11.2023Матч завершено
Billere27 : 19Cherbourg JS
П
27.10.2023Матч завершено
Cherbourg JS32 : 25Grand Besancon
В
20.10.2023Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 27Cherbourg JS
П
13.10.2023Матч завершено
Cherbourg JS28 : 26Cournon-d'Auvergne
В
06.10.2023Матч завершено
Frontignan Thau39 : 33Cherbourg JS
П

Попередні матчі: UMS Pontault-Combault

08.12.2023Матч завершено
Tremblay31 : 28UMS Pontault-Combault
П
01.12.2023Матч завершено
UMS Pontault-Combault30 : 34Frontignan Thau
П
23.11.2023Матч завершено
Angers Noyant24 : 29UMS Pontault-Combault
В
17.11.2023Матч завершено
UMS Pontault-Combault32 : 29Billere
В
27.10.2023Матч завершено
UMS Pontault-Combault36 : 31Nancy
В
20.10.2023Матч завершено
Valence26 : 37UMS Pontault-Combault
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Cherbourg JS

13.11.2026Матч відбудеться
Saintes19:30Cherbourg JS
28.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Cherbourg JS

Найближчі матчі: UMS Pontault-Combault

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
13.11.2026Матч відбудеться
Creteil19:30UMS Pontault-Combault

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tremblay282701986:796+19054
2Istres Ouest Provence281927893:833+6040
3UMS Pontault-Combault281738842:800+4237
4Selestat Alsace271629812:737+7534
5Cherbourg JS2715210774:746+2832
6Frontignan Thau2715210914:875+3929
7Grand Besancon2813114822:850-2827
8Nancy2812115873:876-325
9Billere2710215782:774+822
10Sarrebourg2810117815:879-6421
11Valence2810018802:862-6020
12Les Vikings de Caen278217783:847-6418
13Cournon-d'Auvergne278217773:824-5118
14Massy Essonne289316810:881-7118
15Angers Noyant285320784:885-10113
16Villeurbanne00000:000
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 62.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 57.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Cherbourg JSматчів: 3 · 3UMS Pontault-Combault
57,7Середній тотал матчу58,3
100%3/3ТБ 53.5—
0%0/3ТМ 53.5—
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.533%1/3
—ТМ 60.567%2/3
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Cherbourg JSUMS Pontault-Combault
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5235100%Період 1100%4342
4541100%Період 2100%5139
  • • Cherbourg JS найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 97 (54%).
  • • Cherbourg JS найбільше пропускає у відрізку Період 2: 41 з 76.
  • • UMS Pontault-Combault найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 94 (54%).
  • • UMS Pontault-Combault найбільше пропускає у відрізку Період 1: 42 з 81.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Cherbourg JS3 з 6
33%Перемога: UMS Pontault-Combault2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 7