Billere — Massy Essonne 23:23: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 23.02.2024 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Billere
Матч завершено23 : 2323.02.2024 19:30
Massy Essonne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Billere0%
  • Нічия0%
  • Massy Essonne0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Billere 23:23 Massy Essonne, France. Division 2, 23.02.2024 19:30 (UTC). Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Billere за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Massy Essonne за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Billere і Massy Essonne: зустрічей — 9, перемог Billere — 2, перемог Massy Essonne — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 15.12.2023 19:30: Massy Essonne 24:35 Billere.

Billere — 9-й рядок таблиці (22 оч. за 27 ігор). Massy Essonne — 14-й рядок таблиці (18 оч. за 28 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Billere, результати та розклад Massy Essonne, таблиця і результати: France. Division 2.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Billere
121123
Massy Essonne
121123

Перебіг матчу

Billere +1Найбільший відрив+4 Massy Essonne
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

2 / 9
Перемоги
4 / 9
183 / 363
Очки
180 / 363
Матчі
15.12.2023Матч завершено
Massy Essonne24 : 35Billere
24.02.2023Матч завершено
Billere35 : 26Massy Essonne
02.12.2022Матч завершено
Massy Essonne31 : 29Billere
20.05.2022Матч завершено
Billere30 : 33Massy Essonne
09.10.2021Матч завершено
Massy Essonne39 : 30Billere
05.03.2021Матч завершено
Billere24 : 27Massy Essonne

Попередні матчі: Billere

16.02.2024Матч завершено
Angers Noyant25 : 27Billere
В
09.02.2024Матч завершено
Billere29 : 23Grand Besancon
В
02.02.2024Матч завершено
Nancy23 : 25Billere
В
20.12.2023Матч завершено
Billere28 : 21Angers Noyant
В
15.12.2023Матч завершено
Massy Essonne24 : 35Billere
В
08.12.2023Матч завершено
Billere35 : 33Les Vikings de Caen
В

Попередні матчі: Massy Essonne

16.02.2024Матч завершено
Massy Essonne28 : 37Tremblay
П
09.02.2024Матч завершено
Frontignan Thau31 : 32Massy Essonne
В
02.02.2024Матч завершено
Massy Essonne28 : 30Cournon-d'Auvergne
П
20.12.2023Матч завершено
UMS Pontault-Combault27 : 30Massy Essonne
В
15.12.2023Матч завершено
Massy Essonne24 : 35Billere
П
08.12.2023Матч завершено
Cournon-d'Auvergne31 : 24Massy Essonne
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Billere

08.03.2024Матч відбудеться
Villeurbanne19:00Billere

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tremblay282701986:796+19054
2Istres Ouest Provence281927893:833+6040
3UMS Pontault-Combault281738842:800+4237
4Selestat Alsace271629812:737+7534
5Cherbourg JS2715210774:746+2832
6Frontignan Thau2715210914:875+3929
7Grand Besancon2813114822:850-2827
8Nancy2812115873:876-325
9Billere2710215782:774+822
10Sarrebourg2810117815:879-6421
11Valence2810018802:862-6020
12Les Vikings de Caen278217783:847-6418
13Cournon-d'Auvergne278217773:824-5118
14Massy Essonne289316810:881-7118
15Angers Noyant285320784:885-10113
16Villeurbanne00000:000
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 30.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 1, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Billereматчів: 0 · 2Massy Essonne
0,0Середній тотал матчу60,0
—ТБ 56.5100%2/2
—ТМ 56.50%0/2
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
—ТБ 64.50%0/2
—ТМ 64.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 0 · 2
BillereMassy Essonne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
00—1–15———
00—16–30———
00—31–45———
00—46–60———
00—61–75———
00—76–90———
00—37–перерва———
00—87–кінець———
  • • Massy Essonne найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 62 (50%).
  • • Massy Essonne найбільше пропускає у відрізку Період 2: 34 з 58.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Billere2 з 6
67%Перемога: Massy Essonne4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 7