Cournon-d'Auvergne — UMS Pontault-Combault 28:29: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 22.03.2024 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cournon-d'Auvergne
Матч завершено28 : 2922.03.2024 19:30
UMS Pontault-Combault

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cournon-d'Auvergne0%
  • Нічия0%
  • UMS Pontault-Combault0%

Огляд

22.03.2024 19:30 (UTC) у турнірі France. Division 2 зустріч Cournon-d'Auvergne — UMS Pontault-Combault закінчилася з рахунком 28:29. Перемога — за командою UMS Pontault-Combault.

Cournon-d'Auvergne за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. UMS Pontault-Combault за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Cournon-d'Auvergne і UMS Pontault-Combault: зустрічей — 1, перемог Cournon-d'Auvergne — 0, перемог UMS Pontault-Combault — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.09.2023 18:00: UMS Pontault-Combault 29:24 Cournon-d'Auvergne.

Cournon-d'Auvergne — 13-й рядок таблиці (18 оч. за 27 ігор). UMS Pontault-Combault — 3-й рядок таблиці (37 оч. за 28 ігор).

Пов'язані сторінки: Cournon-d'Auvergne, UMS Pontault-Combault, France. Division 2.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cournon-d'Auvergne
141428
UMS Pontault-Combault
131629

Перебіг матчу

Cournon-d'Auvergne +3Найбільший відрив+2 UMS Pontault-Combault
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
24 / 53
Очки
29 / 53
Матчі
08.09.2023Матч завершено
UMS Pontault-Combault29 : 24Cournon-d'Auvergne

Попередні матчі: Cournon-d'Auvergne

08.03.2024Матч завершено
Frontignan Thau38 : 33Cournon-d'Auvergne
П
01.03.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne27 : 29Grand Besancon
П
23.02.2024Матч завершено
Tremblay35 : 20Cournon-d'Auvergne
П
17.02.2024Матч завершено
Sarrebourg30 : 29Cournon-d'Auvergne
П
09.02.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne26 : 30Cherbourg JS
П
02.02.2024Матч завершено
Massy Essonne28 : 30Cournon-d'Auvergne
В

Попередні матчі: UMS Pontault-Combault

08.03.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault34 : 27Les Vikings de Caen
В
01.03.2024Матч завершено
Massy Essonne27 : 29UMS Pontault-Combault
В
23.02.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault27 : 26Selestat Alsace
В
16.02.2024Матч завершено
Nancy32 : 36UMS Pontault-Combault
В
09.02.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault25 : 20Angers Noyant
В
02.02.2024Матч завершено
Grand Besancon33 : 28UMS Pontault-Combault
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Cournon-d'Auvergne

19.04.2024Матч відбудеться
Villeurbanne18:00Cournon-d'Auvergne

Найближчі матчі: UMS Pontault-Combault

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
13.11.2026Матч відбудеться
Creteil19:30UMS Pontault-Combault

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tremblay282701986:796+19054
2Istres Ouest Provence281927893:833+6040
3UMS Pontault-Combault281738842:800+4237
4Selestat Alsace271629812:737+7534
5Cherbourg JS2715210774:746+2832
6Frontignan Thau2715210914:875+3929
7Grand Besancon2813114822:850-2827
8Nancy2812115873:876-325
9Billere2710215782:774+822
10Sarrebourg2810117815:879-6421
11Valence2810018802:862-6020
12Les Vikings de Caen278217783:847-6418
13Cournon-d'Auvergne278217773:824-5118
14Massy Essonne289316810:881-7118
15Angers Noyant285320784:885-10113
16Villeurbanne00000:000
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Пропускала більше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Cournon-d'Auvergneматчів: 2 · 3UMS Pontault-Combault
56,0Середній тотал матчу61,7
100%2/2ТБ 52.5—
0%0/2ТМ 52.5—
100%2/2ТБ 54.5—
0%0/2ТМ 54.5—
0%0/2ТБ 56.5—
100%2/2ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
0%0/2ТБ 58.5—
100%2/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
0%0/2ТБ 60.5—
100%2/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Cournon-d'AuvergneUMS Pontault-Combault
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3029100%Період 1100%4048
2330100%Період 2100%5344
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше забиває у відрізку Період 1: 30 з 53 (57%).
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 59.
  • • UMS Pontault-Combault найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 93 (57%).
  • • UMS Pontault-Combault найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 92.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 7