Cherbourg JS — Valence 31:30: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 26.04.2024 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cherbourg JS
Матч завершено31 : 3026.04.2024 18:30
Valence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cherbourg JS0%
  • Нічия0%
  • Valence0%

Огляд

Матч Cherbourg JS — Valence (France. Division 2, 26.04.2024 18:30 UTC) завершився з рахунком 31:30. Перемога — за командою Cherbourg JS.

Cherbourg JS за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Valence за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Cherbourg JS і Valence: зустрічей — 8, перемог Cherbourg JS — 4, перемог Valence — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.12.2023 19:30: Valence 28:30 Cherbourg JS.

Cherbourg JS — 5-й рядок таблиці (32 оч. за 27 ігор). Valence — 11-й рядок таблиці (20 оч. за 28 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Cherbourg JS, результати та розклад Valence, таблиця і результати: France. Division 2.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cherbourg JS
171431
Valence
102030

Перебіг матчу

Cherbourg JS +10Найбільший відрив+0 Valence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

4 / 8
Перемоги
2 / 8
186 / 354
Очки
168 / 354
Матчі
08.12.2023Матч завершено
Valence28 : 30Cherbourg JS
10.02.2023Матч завершено
Valence29 : 33Cherbourg JS
16.09.2022Матч завершено
Cherbourg JS36 : 22Valence
01.04.2022Матч завершено
Valence30 : 31Cherbourg JS
01.10.2021Матч завершено
Cherbourg JS30 : 31Valence
07.05.2021Матч завершено
Valence28 : 26Cherbourg JS

Попередні матчі: Cherbourg JS

19.04.2024Матч завершено
Sarrebourg25 : 32Cherbourg JS
В
12.04.2024Матч завершено
Cherbourg JS29 : 27Billere
В
09.04.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault25 : 30Cherbourg JS
В
29.03.2024Матч завершено
Grand Besancon24 : 22Cherbourg JS
П
22.03.2024Матч завершено
Cherbourg JS23 : 27Istres Ouest Provence
П
08.03.2024Матч завершено
Cherbourg JS26 : 28Nancy
П

Попередні матчі: Valence

19.04.2024Матч завершено
Valence35 : 41Tremblay
П
13.04.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault31 : 32Valence
В
10.04.2024Матч завершено
Valence28 : 37Frontignan Thau
П
05.04.2024Матч завершено
Les Vikings de Caen32 : 31Valence
П
29.03.2024Матч завершено
Valence29 : 31Cournon-d'Auvergne
П
22.03.2024Матч завершено
Billere23 : 27Valence
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Valence

14.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Valence

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tremblay282701986:796+19054
2Istres Ouest Provence281927893:833+6040
3UMS Pontault-Combault281738842:800+4237
4Selestat Alsace271629812:737+7534
5Cherbourg JS2715210774:746+2832
6Frontignan Thau2715210914:875+3929
7Grand Besancon2813114822:850-2827
8Nancy2812115873:876-325
9Billere2710215782:774+822
10Sarrebourg2810117815:879-6421
11Valence2810018802:862-6020
12Les Vikings de Caen278217783:847-6418
13Cournon-d'Auvergne278217773:824-5118
14Massy Essonne289316810:881-7118
15Angers Noyant285320784:885-10113
16Villeurbanne00000:000
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 4)
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 30.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 65.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Поразки в 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Cherbourg JSматчів: 1 · 2Valence
50,0Середній тотал матчу63,0
100%1/1ТБ 46.5—
0%0/1ТМ 46.5—
100%1/1ТБ 48.5—
0%0/1ТМ 48.5—
0%0/1ТБ 50.5—
100%1/1ТМ 50.5—
0%0/1ТБ 52.5—
100%1/1ТМ 52.5—
0%0/1ТБ 54.5—
100%1/1ТМ 54.5—
—ТБ 59.5100%2/2
—ТМ 59.50%0/2
—ТБ 61.5100%2/2
—ТМ 61.50%0/2
—ТБ 63.50%0/2
—ТМ 63.5100%2/2
—ТБ 65.50%0/2
—ТМ 65.5100%2/2
—ТБ 67.50%0/2
—ТМ 67.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
Cherbourg JSValence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1014100%Період 1100%3133
1313100%Період 2100%3230
  • • Cherbourg JS найбільше забиває у відрізку Період 2: 13 з 23 (57%).
  • • Cherbourg JS найбільше пропускає у відрізку Період 1: 14 з 27.
  • • Valence найбільше забиває у відрізку Період 2: 32 з 63 (51%).
  • • Valence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 63.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Cherbourg JS4 з 6
33%Перемога: Valence2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0