Vinnhorst — Die Eulen Ludwigshafen 26:29: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 23.12.2023 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vinnhorst
Матч завершено26 : 2923.12.2023 17:00
Die Eulen Ludwigshafen

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vinnhorst0%
  • Нічия0%
  • Die Eulen Ludwigshafen0%

Огляд

Матч Vinnhorst — Die Eulen Ludwigshafen (Germany. 2. Bundesliga, 23.12.2023 17:00 UTC) завершився з рахунком 26:29. Перемога — за командою Die Eulen Ludwigshafen.

Vinnhorst за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Die Eulen Ludwigshafen за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Vinnhorst і Die Eulen Ludwigshafen: зустрічей — 1, перемог Vinnhorst — 0, перемог Die Eulen Ludwigshafen — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 04.09.2023 17:30: Die Eulen Ludwigshafen 31:27 Vinnhorst.

Vinnhorst — 17-й рядок таблиці (17 оч. за 34 ігор). Die Eulen Ludwigshafen — 8-й рядок таблиці (33 оч. за 34 ігор).

Статистика та результати: статистика Vinnhorst, статистика Die Eulen Ludwigshafen, таблиця Germany. 2. Bundesliga.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vinnhorst
151126
Die Eulen Ludwigshafen
171229

Склади

Перебіг матчу

Vinnhorst +1Найбільший відрив+5 Die Eulen Ludwigshafen
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
27 / 58
Очки
31 / 58
Матчі
04.09.2023Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen31 : 27Vinnhorst

Попередні матчі: Vinnhorst

16.12.2023Матч завершено
Vinnhorst23 : 30VfL Eintracht Hagen
П
09.12.2023Матч завершено
Nordhorn-Lingen30 : 30Vinnhorst
Н
03.12.2023Матч завершено
Vinnhorst32 : 35TV Grosswallstadt
П
29.11.2023Матч завершено
SG BBM Bietigheim28 : 14Vinnhorst
П
24.11.2023Матч завершено
Vinnhorst34 : 26Dessau Rosslauer
В
19.11.2023Матч завершено
EHV Aue23 : 28Vinnhorst
В

Попередні матчі: Die Eulen Ludwigshafen

10.12.2023Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen35 : 32Dessau Rosslauer
В
29.11.2023Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen31 : 29Elbflorenz
В
24.11.2023Матч завершено
TUSEM Essen30 : 24Die Eulen Ludwigshafen
П
11.11.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen29 : 33Die Eulen Ludwigshafen
В
08.11.2023Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen32 : 31ASV Hamm 04-69
В
28.10.2023Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen30 : 28TV Huttenberg
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Die Eulen Ludwigshafen

14.11.2026Матч відбудеться
Die Eulen Ludwigshafen17:00TUSEM Essen
17.11.2026Матч відбудеться
Die Eulen Ludwigshafen18:30ASV Hamm 04-69
21.11.2026Матч відбудеться
TV Huttenberg17:00Die Eulen Ludwigshafen

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
11. VfL Potsdam3427431082:934+14858
2SG BBM Bietigheim3425271080:957+12352
3ASV Hamm 04-6934221111096:1039+5745
4Elbflorenz34202121036:979+5742
5TuS Nettelstedt-Lubbecke3419411984:950+3442
62000 Coburg3419114985:936+4939
7VfL Eintracht Hagen34191141080:1048+3239
8Die Eulen Ludwigshafen34161171073:1070+333
9VfL Lubeck-Schwartau3315216960:980-2032
10Nordhorn-Lingen3415217998:1024-2632
11TV Huttenberg34142181000:1021-2130
12Dessau Rosslauer34134171022:1048-2630
13TV Grosswallstadt3314118967:1020-5329
14TUSEM Essen3312417882:901-1928
15GWD Minden3411518982:1005-2327
16TSV Bayer Dormagen3410222968:1021-5322
17Vinnhorst347324904:1018-11417
18EHV Aue335127891:1039-14811
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Vinnhorstматчів: 3 · 2Die Eulen Ludwigshafen
60,0Середній тотал матчу58,0
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
67%2/3ТБ 56.550%1/2
33%1/3ТМ 56.550%1/2
67%2/3ТБ 58.550%1/2
33%1/3ТМ 58.550%1/2
33%1/3ТБ 60.550%1/2
67%2/3ТМ 60.550%1/2
33%1/3ТБ 62.50%0/2
67%2/3ТМ 62.5100%2/2
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
VinnhorstDie Eulen Ludwigshafen
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4747100%Період 1100%2829
4244100%Період 2100%2930
  • • Vinnhorst найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 89 (53%).
  • • Vinnhorst найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 91.
  • • Die Eulen Ludwigshafen найбільше забиває у відрізку Період 2: 29 з 57 (51%).
  • • Die Eulen Ludwigshafen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 59.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 2