Vinnhorst — TSV Bayer Dormagen 30:26: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 10.02.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vinnhorst
Матч завершено30 : 2610.02.2024 17:00
TSV Bayer Dormagen

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vinnhorst0%
  • Нічия0%
  • TSV Bayer Dormagen0%

Огляд

Матч Vinnhorst — TSV Bayer Dormagen (Germany. 2. Bundesliga, 10.02.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 30:26. Переможець матчу — Vinnhorst.

Форма Vinnhorst в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Форма TSV Bayer Dormagen в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Vinnhorst — 0, перемоги TSV Bayer Dormagen — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 15.09.2023 17:30: TSV Bayer Dormagen 35:29 Vinnhorst.

Vinnhorst: 17-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 34. TSV Bayer Dormagen: 16-е місце в таблиці, очки — 22, зіграно матчів — 34.

Статистика та результати: статистика Vinnhorst, статистика TSV Bayer Dormagen, Germany. 2. Bundesliga.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vinnhorst
151530
TSV Bayer Dormagen
121426

Склади

Перебіг матчу

Vinnhorst +6Найбільший відрив+2 TSV Bayer Dormagen
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
29 / 64
Очки
35 / 64
Матчі
15.09.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen35 : 29Vinnhorst

Попередні матчі: Vinnhorst

26.12.2023Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau30 : 20Vinnhorst
П
23.12.2023Матч завершено
Vinnhorst26 : 29Die Eulen Ludwigshafen
П
16.12.2023Матч завершено
Vinnhorst23 : 30VfL Eintracht Hagen
П
09.12.2023Матч завершено
Nordhorn-Lingen30 : 30Vinnhorst
Н
03.12.2023Матч завершено
Vinnhorst32 : 35TV Grosswallstadt
П
29.11.2023Матч завершено
SG BBM Bietigheim28 : 14Vinnhorst
П

Попередні матчі: TSV Bayer Dormagen

26.12.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen34 : 32TUSEM Essen
В
22.12.2023Матч завершено
TuS Nettelstedt-Lubbecke23 : 22TSV Bayer Dormagen
П
17.12.2023Матч завершено
Elbflorenz30 : 26TSV Bayer Dormagen
П
11.12.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen24 : 18GWD Minden
В
03.12.2023Матч завершено
1. VfL Potsdam27 : 22TSV Bayer Dormagen
П
29.11.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen31 : 38TV Huttenberg
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: TSV Bayer Dormagen

14.11.2026Матч відбудеться
1. VfL Potsdam17:00TSV Bayer Dormagen
23.11.2026Матч відбудеться
TSV Bayer Dormagen18:30Dessau Rosslauer
27.11.2026Матч відбудеться
TuS Ferndorf19:00TSV Bayer Dormagen

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
11. VfL Potsdam3427431082:934+14858
2SG BBM Bietigheim3425271080:957+12352
3ASV Hamm 04-6934221111096:1039+5745
4Elbflorenz34202121036:979+5742
5TuS Nettelstedt-Lubbecke3419411984:950+3442
62000 Coburg3419114985:936+4939
7VfL Eintracht Hagen34191141080:1048+3239
8Die Eulen Ludwigshafen34161171073:1070+333
9VfL Lubeck-Schwartau3315216960:980-2032
10Nordhorn-Lingen3415217998:1024-2632
11TV Huttenberg34142181000:1021-2130
12Dessau Rosslauer34134171022:1048-2630
13TV Grosswallstadt3314118967:1020-5329
14TUSEM Essen3312417882:901-1928
15GWD Minden3411518982:1005-2327
16TSV Bayer Dormagen3410222968:1021-5322
17Vinnhorst347324904:1018-11417
18EHV Aue335127891:1039-14811
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Пропускала більше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Vinnhorstматчів: 3 · 3TSV Bayer Dormagen
58,3Середній тотал матчу50,0
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
—ТБ 50.533%1/3
—ТМ 50.567%2/3
—ТБ 52.533%1/3
—ТМ 52.567%2/3
67%2/3ТБ 54.533%1/3
33%1/3ТМ 54.567%2/3
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
VinnhorstTSV Bayer Dormagen
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4148100%Період 1100%4241
4046100%Період 2100%2839
  • • Vinnhorst найбільше забиває у відрізку Період 1: 41 з 81 (51%).
  • • Vinnhorst найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 94.
  • • TSV Bayer Dormagen найбільше забиває у відрізку Період 1: 42 з 70 (60%).
  • • TSV Bayer Dormagen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 41 з 80.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 1