TSV Bayer Dormagen — Dessau Rosslauer 26:23: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 01.03.2024 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
TSV Bayer Dormagen
Матч завершено26 : 2301.03.2024 18:00
Dessau Rosslauer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • TSV Bayer Dormagen0%
  • Нічия0%
  • Dessau Rosslauer0%

Огляд

Підсумковий рахунок: TSV Bayer Dormagen 26:23 Dessau Rosslauer, Germany. 2. Bundesliga, 01.03.2024 18:00 (UTC). Перемога — за командою TSV Bayer Dormagen.

TSV Bayer Dormagen за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Dessau Rosslauer за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів TSV Bayer Dormagen і Dessau Rosslauer: зустрічей — 9, перемог TSV Bayer Dormagen — 2, перемог Dessau Rosslauer — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.10.2023 15:00: Dessau Rosslauer 34:35 TSV Bayer Dormagen.

TSV Bayer Dormagen — 16-й рядок таблиці (22 оч. за 34 ігор). Dessau Rosslauer — 12-й рядок таблиці (30 оч. за 34 ігор).

Ще на сайті: TSV Bayer Dormagen, Dessau Rosslauer, таблиця і результати: Germany. 2. Bundesliga.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
TSV Bayer Dormagen
141226
Dessau Rosslauer
81523

Склади

Перебіг матчу

TSV Bayer Dormagen +8Найбільший відрив+0 Dessau Rosslauer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

2 / 9
Перемоги
4 / 9
169 / 348
Очки
179 / 348
Матчі
08.10.2023Матч завершено
Dessau Rosslauer34 : 35TSV Bayer Dormagen
11.02.2023Матч завершено
Dessau Rosslauer35 : 30TSV Bayer Dormagen
04.09.2022Матч завершено
TSV Bayer Dormagen25 : 28Dessau Rosslauer
30.03.2022Матч завершено
Dessau Rosslauer35 : 28TSV Bayer Dormagen
27.10.2021Матч завершено
TSV Bayer Dormagen23 : 27Dessau Rosslauer
02.03.2021Матч завершено
Dessau Rosslauer20 : 28TSV Bayer Dormagen

Попередні матчі: TSV Bayer Dormagen

25.02.2024Матч завершено
EHV Aue24 : 33TSV Bayer Dormagen
В
16.02.2024Матч завершено
TSV Bayer Dormagen25 : 332000 Coburg
П
10.02.2024Матч завершено
Vinnhorst30 : 26TSV Bayer Dormagen
П
26.12.2023Матч завершено
TSV Bayer Dormagen34 : 32TUSEM Essen
В
22.12.2023Матч завершено
TuS Nettelstedt-Lubbecke23 : 22TSV Bayer Dormagen
П
17.12.2023Матч завершено
Elbflorenz30 : 26TSV Bayer Dormagen
П

Попередні матчі: Dessau Rosslauer

23.02.2024Матч завершено
Dessau Rosslauer32 : 29VfL Lubeck-Schwartau
В
16.02.2024Матч завершено
1. VfL Potsdam28 : 24Dessau Rosslauer
П
11.02.2024Матч завершено
Dessau Rosslauer36 : 26Nordhorn-Lingen
В
26.12.2023Матч завершено
VfL Eintracht Hagen37 : 32Dessau Rosslauer
П
23.12.2023Матч завершено
Dessau Rosslauer33 : 27TV Grosswallstadt
В
16.12.2023Матч завершено
Dessau Rosslauer26 : 34SG BBM Bietigheim
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: TSV Bayer Dormagen

14.11.2026Матч відбудеться
1. VfL Potsdam17:00TSV Bayer Dormagen
23.11.2026Матч відбудеться
TSV Bayer Dormagen18:30Dessau Rosslauer
27.11.2026Матч відбудеться
TuS Ferndorf19:00TSV Bayer Dormagen

Найближчі матчі: Dessau Rosslauer

23.11.2026Матч відбудеться
TSV Bayer Dormagen18:30Dessau Rosslauer
30.11.2026Матч відбудеться
Dessau Rosslauer18:30TUSEM Essen

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
11. VfL Potsdam3427431082:934+14858
2SG BBM Bietigheim3425271080:957+12352
3ASV Hamm 04-6934221111096:1039+5745
4Elbflorenz34202121036:979+5742
5TuS Nettelstedt-Lubbecke3419411984:950+3442
62000 Coburg3419114985:936+4939
7VfL Eintracht Hagen34191141080:1048+3239
8Die Eulen Ludwigshafen34161171073:1070+333
9VfL Lubeck-Schwartau3315216960:980-2032
10Nordhorn-Lingen3415217998:1024-2632
11TV Huttenberg34142181000:1021-2130
12Dessau Rosslauer34134171022:1048-2630
13TV Grosswallstadt3314118967:1020-5329
14TUSEM Essen3312417882:901-1928
15GWD Minden3411518982:1005-2327
16TSV Bayer Dormagen3410222968:1021-5322
17Vinnhorst347324904:1018-11417
18EHV Aue335127891:1039-14811
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

TSV Bayer Dormagenматчів: 2 · 2Dessau Rosslauer
62,0Середній тотал матчу60,5
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 58.550%1/2
50%1/2ТМ 58.550%1/2
50%1/2ТБ 60.550%1/2
50%1/2ТМ 60.550%1/2
50%1/2ТБ 62.550%1/2
50%1/2ТМ 62.550%1/2
50%1/2ТБ 64.550%1/2
50%1/2ТМ 64.550%1/2
0%0/2ТБ 66.5—
100%2/2ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
TSV Bayer DormagenDessau Rosslauer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2831100%Період 1100%2830
3134100%Період 2100%2835
  • • TSV Bayer Dormagen найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 59 (53%).
  • • TSV Bayer Dormagen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 34 з 65.
  • • Dessau Rosslauer найбільше забиває у відрізку Період 1: 28 з 56 (50%).
  • • Dessau Rosslauer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 35 з 65.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: TSV Bayer Dormagen2 з 6
67%Перемога: Dessau Rosslauer4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0