USAM Nimes Gard — Dunkerque 33:28: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 23.09.2023 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
USAM Nimes Gard
Матч завершено33 : 2823.09.2023 18:00
Dunkerque

Хто переможе?

Голосів: 0
  • USAM Nimes Gard0%
  • Нічия0%
  • Dunkerque0%

Огляд

23.09.2023 18:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч USAM Nimes Gard — Dunkerque закінчилася з рахунком 33:28. Переможець матчу — USAM Nimes Gard.

Форма USAM Nimes Gard в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Dunkerque в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги USAM Nimes Gard — 5, перемоги Dunkerque — 0, нічиї — 1. Остання зустріч 15.04.2023 18:00: USAM Nimes Gard 32:28 Dunkerque.

USAM Nimes Gard: 7-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 30. Dunkerque: 10-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: статистика USAM Nimes Gard, статистика Dunkerque, таблиця і результати: France. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
USAM Nimes Gard
171633
Dunkerque
161228

Склади

Перебіг матчу

USAM Nimes Gard +5Найбільший відрив+2 Dunkerque
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

5 / 20
Перемоги
0 / 20
188 / 350
Очки
162 / 350
Матчі
15.04.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard32 : 28Dunkerque
17.09.2022Матч завершено
Dunkerque32 : 34USAM Nimes Gard
08.05.2022Матч завершено
USAM Nimes Gard34 : 23Dunkerque
06.10.2021Матч завершено
Dunkerque29 : 30USAM Nimes Gard
03.10.2021Матч завершено
Dunkerque21 : 29USAM Nimes Gard
21.04.2021Матч завершено
USAM Nimes Gard29 : 29Dunkerque

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

16.09.2023Матч завершено
Dijon Metropole Handball29 : 31USAM Nimes Gard
В
10.09.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard31 : 29Chambery Savoie
В
30.08.2023Матч завершено
Massy Essonne25 : 37USAM Nimes Gard
В
18.08.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard32 : 28C' Chartres Metropole
В
12.08.2023Матч завершено
Elverum31 : 25USAM Nimes Gard
П
11.08.2023Матч завершено
Savehof28 : 29USAM Nimes Gard
В

Попередні матчі: Dunkerque

15.09.2023Матч завершено
Dunkerque33 : 32Pays d'Aix
В
09.09.2023Матч завершено
Fenix Toulouse34 : 32Dunkerque
П
30.08.2023Матч завершено
Sarrebourg32 : 40Dunkerque
В
20.08.2023Матч завершено
Dunkerque31 : 30Pays d'Aix
В
19.08.2023Матч завершено
Dunkerque36 : 32TTH Holstebro
В
06.06.2023Матч завершено
Saint-Raphael Var39 : 29Dunkerque
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

27.10.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027121083:893+19055
2Nantes3026221045:855+19054
3Montpellier302325988:860+12848
4Fenix Toulouse301839964:921+4339
5Limoges Handball3016410986:966+2036
6Chambery Savoie3015213926:919+732
7USAM Nimes Gard3016014882:910-2832
8Pays d'Aix3015015944:960-1628
9Saint-Raphael Var3011613988:1018-3028
10Dunkerque3012216911:930-1926
11Cesson-Rennes Metropole3010317885:909-2423
12C' Chartres Metropole309219890:966-7620
13Ivry307221882:939-5716
14Creteil305619893:991-9816
15Saran Loiret306321855:954-9915
16Dijon Metropole Handball304224907:1038-13110
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

USAM Nimes Gardматчів: 2 · 3Dunkerque
60,0Середній тотал матчу68,7
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
0%0/2ТБ 60.5—
100%2/2ТМ 60.5—
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
0%0/2ТБ 64.5100%3/3
100%2/2ТМ 64.50%0/3
—ТБ 66.567%2/3
—ТМ 66.533%1/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3
—ТБ 72.50%0/3
—ТМ 72.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
USAM Nimes GardDunkerque
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1717100%Період 1100%5648
1412100%Період 2100%4557
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 1: 17 з 31 (55%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 1: 17 з 29.
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 1: 56 з 101 (55%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: USAM Nimes Gard5 з 6
0%Перемога: Dunkerque0 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 3