USAM Nimes Gard — Creteil 32:25: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 16.02.2024 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
USAM Nimes Gard
Матч завершено32 : 2516.02.2024 19:00
Creteil

Хто переможе?

Голосів: 0
  • USAM Nimes Gard0%
  • Нічия0%
  • Creteil0%

Огляд

Матч USAM Nimes Gard — Creteil (France. Division 1, 16.02.2024 19:00 UTC) завершився з рахунком 32:25. Переможець матчу — USAM Nimes Gard.

Форма USAM Nimes Gard в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Creteil в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги USAM Nimes Gard — 5, перемоги Creteil — 0, нічиї — 1. Остання зустріч 29.09.2023 18:30: Creteil 34:36 USAM Nimes Gard.

USAM Nimes Gard: 7-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 30. Creteil: 14-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: статистика USAM Nimes Gard, статистика Creteil, таблиця і результати: France. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
USAM Nimes Gard
211132
Creteil
111425

Склади

Перебіг матчу

USAM Nimes Gard +11Найбільший відрив+0 Creteil
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

5 / 20
Перемоги
0 / 20
190 / 366
Очки
176 / 366
Матчі
29.09.2023Матч завершено
Creteil34 : 36USAM Nimes Gard
04.05.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard29 : 27Creteil
07.10.2022Матч завершено
Creteil27 : 30USAM Nimes Gard
11.02.2022Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 26Creteil
20.11.2021Матч завершено
Creteil36 : 36USAM Nimes Gard
19.02.2021Матч завершено
Creteil26 : 29USAM Nimes Gard

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

08.02.2024Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole35 : 26USAM Nimes Gard
П
04.02.2024Матч завершено
PSG30 : 22USAM Nimes Gard
П
20.12.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard24 : 34PSG
П
15.12.2023Матч завершено
C' Chartres Metropole27 : 30USAM Nimes Gard
В
12.12.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard26 : 24Limoges Handball
В
09.12.2023Матч завершено
USAM Nimes Gard34 : 27Fenix Toulouse
В

Попередні матчі: Creteil

10.02.2024Матч завершено
Creteil39 : 40Chambery Savoie
П
20.12.2023Матч завершено
Limoges Handball37 : 35Creteil
П
16.12.2023Матч завершено
Creteil29 : 32Ivry
П
12.12.2023Матч завершено
Creteil23 : 38Nantes
П
08.12.2023Матч завершено
Creteil24 : 38Nantes
П
03.12.2023Матч завершено
Montpellier36 : 25Creteil
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

27.10.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027121083:893+19055
2Nantes3026221045:855+19054
3Montpellier302325988:860+12848
4Fenix Toulouse301839964:921+4339
5Limoges Handball3016410986:966+2036
6Chambery Savoie3015213926:919+732
7USAM Nimes Gard3016014882:910-2832
8Pays d'Aix3015015944:960-1628
9Saint-Raphael Var3011613988:1018-3028
10Dunkerque3012216911:930-1926
11Cesson-Rennes Metropole3010317885:909-2423
12C' Chartres Metropole309219890:966-7620
13Ivry307221882:939-5716
14Creteil305619893:991-9816
15Saran Loiret306321855:954-9915
16Dijon Metropole Handball304224907:1038-13110
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 1

Ринки за останніми матчами

USAM Nimes Gardматчів: 3 · 1Creteil
56,3Середній тотал матчу72,0
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
—ТБ 68.5100%1/1
—ТМ 68.50%0/1
—ТБ 70.5100%1/1
—ТМ 70.50%0/1
—ТБ 72.50%0/1
—ТМ 72.5100%1/1
—ТБ 74.50%0/1
—ТМ 74.5100%1/1
—ТБ 76.50%0/1
—ТМ 76.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
USAM Nimes GardCreteil
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4439100%Період 1100%1420
4046100%Період 2100%2117
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 84 (52%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 85.
  • • Creteil найбільше забиває у відрізку Період 2: 21 з 35 (60%).
  • • Creteil найбільше пропускає у відрізку Період 1: 20 з 37.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: USAM Nimes Gard5 з 6
0%Перемога: Creteil0 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0