Dunkerque — Saint-Raphael Var 37:33: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 03.05.2024 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dunkerque
Матч завершено37 : 3303.05.2024 18:00
Saint-Raphael Var

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dunkerque0%
  • Нічия0%
  • Saint-Raphael Var0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Dunkerque 37:33 Saint-Raphael Var, France. Division 1, 03.05.2024 18:00 (UTC). Перемога — за командою Dunkerque.

Dunkerque за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Saint-Raphael Var за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 2, поразки — 4.

В історії очних матчів Dunkerque і Saint-Raphael Var: зустрічей — 20, перемог Dunkerque — 3, перемог Saint-Raphael Var — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 07.10.2023 18:00: Saint-Raphael Var 38:38 Dunkerque.

Dunkerque — 10-й рядок таблиці (26 оч. за 30 ігор). Saint-Raphael Var — 9-й рядок таблиці (28 оч. за 30 ігор).

Статистика та результати: Dunkerque, Saint-Raphael Var, таблиця і результати: France. Division 1.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dunkerque
201737
Saint-Raphael Var
102333

Склади

Перебіг матчу

Dunkerque +10Найбільший відрив+1 Saint-Raphael Var
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

3 / 20
Перемоги
2 / 20
177 / 360
Очки
183 / 360
Матчі
07.10.2023Матч завершено
Saint-Raphael Var38 : 38Dunkerque
06.06.2023Матч завершено
Saint-Raphael Var39 : 29Dunkerque
10.11.2022Матч завершено
Dunkerque31 : 29Saint-Raphael Var
25.02.2022Матч завершено
Dunkerque26 : 25Saint-Raphael Var
24.09.2021Матч завершено
Saint-Raphael Var29 : 26Dunkerque
14.04.2021Матч завершено
Saint-Raphael Var23 : 27Dunkerque

Попередні матчі: Dunkerque

28.04.2024Матч завершено
PSG34 : 27Dunkerque
П
18.04.2024Матч завершено
Dunkerque31 : 26USAM Nimes Gard
В
13.04.2024Матч завершено
Montpellier37 : 25Dunkerque
П
05.04.2024Матч завершено
Dunkerque30 : 36Fenix Toulouse
П
29.03.2024Матч завершено
Dijon Metropole Handball25 : 32Dunkerque
В
22.03.2024Матч завершено
Dunkerque31 : 24Saran Loiret
В

Попередні матчі: Saint-Raphael Var

25.04.2024Матч завершено
Pays d'Aix28 : 27Saint-Raphael Var
П
17.04.2024Матч завершено
Saint-Raphael Var30 : 30Fenix Toulouse
Н
12.04.2024Матч завершено
PSG37 : 29Saint-Raphael Var
П
06.04.2024Матч завершено
Saint-Raphael Var38 : 42Montpellier
П
30.03.2024Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole26 : 26Saint-Raphael Var
Н
23.03.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard39 : 37Saint-Raphael Var
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

Найближчі матчі: Saint-Raphael Var

27.10.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027121083:893+19055
2Nantes3026221045:855+19054
3Montpellier302325988:860+12848
4Fenix Toulouse301839964:921+4339
5Limoges Handball3016410986:966+2036
6Chambery Savoie3015213926:919+732
7USAM Nimes Gard3016014882:910-2832
8Pays d'Aix3015015944:960-1628
9Saint-Raphael Var3011613988:1018-3028
10Dunkerque3012216911:930-1926
11Cesson-Rennes Metropole3010317885:909-2423
12C' Chartres Metropole309219890:966-7620
13Ivry307221882:939-5716
14Creteil305619893:991-9816
15Saran Loiret306321855:954-9915
16Dijon Metropole Handball304224907:1038-13110
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 55.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 29.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Dunkerqueматчів: 3 · 2Saint-Raphael Var
59,3Середній тотал матчу64,0
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2
—ТБ 68.550%1/2
—ТМ 68.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
DunkerqueSaint-Raphael Var
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4742100%Період 1100%3133
4544100%Період 2100%3232
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 92 (51%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 2: 44 з 86.
  • • Saint-Raphael Var найбільше забиває у відрізку Період 2: 32 з 63 (51%).
  • • Saint-Raphael Var найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 65.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Dunkerque3 з 6
33%Перемога: Saint-Raphael Var2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1