Grindsted GIF — Kristiansand Topp 29:24: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 01.08.2023 16:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Grindsted GIF0%
- Нічия0%
- Kristiansand Topp0%
Огляд
Матч Grindsted GIF — Kristiansand Topp (Club Friendlies, 01.08.2023 16:30 UTC) завершився з рахунком 29:24. Перемога — за командою Grindsted GIF.
Grindsted GIF за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Kristiansand Topp за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Пов'язані сторінки: статистика Grindsted GIF, статистика Kristiansand Topp, таблиця Club Friendlies.
Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.
Особисті зустрічі
Grindsted GIF?ППНВВ
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
Kristiansand Topp?ВВППП
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: Grindsted GIF
Попередні матчі: Kristiansand Topp
Інформація про матч
- Турнір
- Club Friendlies
- Сезон
- 2023
Найближчі матчі: Grindsted GIF
Найближчі матчі: Kristiansand Topp
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 3100%
ТБ 2.5 поспіль: 3100%
Забиває поспіль: 3100%
ТБ 62.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 3, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Grindsted GIF
матчів: 2 · 2
Kristiansand Topp
60,5Середній тотал матчу67,5
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.5100%2/2
—ТМ 63.50%0/2
0%0/2ТБ 64.5—
100%2/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.5100%2/2
—ТМ 65.50%0/2
—ТБ 67.550%1/2
—ТМ 67.550%1/2
—ТБ 69.50%0/2
—ТМ 69.5100%2/2
—ТБ 71.50%0/2
—ТМ 71.5100%2/2
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 2 · 2
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 24 | 100% | Період 1 | 100% | 32 | 36 |
| 33 | 36 | 100% | Період 2 | 100% | 27 | 40 |
- • Grindsted GIF найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 61 (54%).
- • Grindsted GIF найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 60.
- • Kristiansand Topp найбільше забиває у відрізку Період 1: 32 з 59 (54%).
- • Kristiansand Topp найбільше пропускає у відрізку Період 2: 40 з 76.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.