Dudelange — Kaerjeng 37:40: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 26.09.2023 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Dudelange
Матч завершено37 : 4026.09.2023 18:30
Kaerjeng

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dudelange0%
  • Нічия0%
  • Kaerjeng0%

Огляд

Матч Dudelange — Kaerjeng (Luxembourg. AXA League, 26.09.2023 18:30 UTC) завершився з рахунком 37:40. Переможець матчу — Kaerjeng.

Форма Dudelange в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Kaerjeng в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Dudelange — 2, перемоги Kaerjeng — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 13.05.2023 16:00: Dudelange 32:31 Kaerjeng.

Dudelange: 2-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 14. Kaerjeng: 4-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 14.

Статистика та результати: результати та розклад Dudelange, результати та розклад Kaerjeng, таблиця і результати: Luxembourg. AXA League.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dudelange
191837
Kaerjeng
182240

Перебіг матчу

Dudelange +3Найбільший відрив+5 Kaerjeng
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
186 / 378
Очки
192 / 378
Матчі
13.05.2023Матч завершено
Dudelange32 : 31Kaerjeng
18.03.2023Матч завершено
Kaerjeng32 : 28Dudelange
07.12.2022Матч завершено
Dudelange30 : 33Kaerjeng
12.11.2022Матч завершено
Kaerjeng33 : 28Dudelange
02.04.2022Матч завершено
Kaerjeng33 : 38Dudelange
26.02.2022Матч завершено
Dudelange30 : 30Kaerjeng

Попередні матчі: Dudelange

23.09.2023Матч завершено
Dudelange32 : 29Red Boys Differdange
В
16.09.2023Матч завершено
CHEV Diekirch31 : 36Dudelange
В
09.09.2023Матч завершено
Dudelange36 : 26Mersch 75
В
20.05.2023Матч завершено
Dudelange39 : 24CHEV Diekirch
В
13.05.2023Матч завершено
Dudelange32 : 31Kaerjeng
В
06.05.2023Матч завершено
Red Boys Differdange28 : 24Dudelange
П

Попередні матчі: Kaerjeng

23.09.2023Матч завершено
Kaerjeng30 : 24Esperance Rumelange
В
20.09.2023Матч завершено
Esch21 : 22Kaerjeng
В
16.09.2023Матч завершено
Kaerjeng34 : 24Tallinn
В
10.09.2023Матч завершено
Tallinn26 : 26Kaerjeng
Н
20.05.2023Матч завершено
Esch32 : 33Kaerjeng
В
13.05.2023Матч завершено
Dudelange32 : 31Kaerjeng
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Dudelange

14.11.2026Матч відбудеться
Standart19:15Dudelange

Найближчі матчі: Kaerjeng

14.11.2026Матч відбудеться
Kaerjeng19:15Red Boys Differdange

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem141301516:393+12326
2Dudelange141004511:424+8720
3Red Boys Differdange141004446:348+9820
4Kaerjeng14914420:377+4319
5Esch14716417:372+4515
6CHEV Diekirch143011354:432-786
7Esperance Rumelange142012349:462-1134
8Mersch 75141013314:519-2052
9Petange00000:000
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dudelangeматчів: 4 · 4Kaerjeng
62,3Середній тотал матчу55,8
—ТБ 51.575%3/4
—ТМ 51.525%1/4
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
—ТБ 55.550%2/4
—ТМ 55.550%2/4
—ТБ 57.550%2/4
—ТМ 57.550%2/4
100%4/4ТБ 58.5—
0%0/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%2/4
—ТМ 59.550%2/4
100%4/4ТБ 60.5—
0%0/4ТМ 60.5—
50%2/4ТБ 62.5—
50%2/4ТМ 62.5—
0%0/4ТБ 64.5—
100%4/4ТМ 64.5—
0%0/4ТБ 66.5—
100%4/4ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 4
DudelangeKaerjeng
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6354100%Період 1100%4656
7656100%Період 2100%6655
  • • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 2: 76 з 139 (55%).
  • • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 56 з 110.
  • • Kaerjeng найбільше забиває у відрізку Період 2: 66 з 112 (59%).
  • • Kaerjeng найбільше пропускає у відрізку Період 1: 56 з 111.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Dudelange2 з 6
50%Перемога: Kaerjeng3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 3