Dudelange — CHEV Diekirch 40:27: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 18.11.2023 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dudelange
Матч завершено40 : 2718.11.2023 17:00
CHEV Diekirch

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dudelange0%
  • Нічия0%
  • CHEV Diekirch0%

Огляд

18.11.2023 17:00 (UTC) у турнірі Luxembourg. AXA League зустріч Dudelange — CHEV Diekirch закінчилася з рахунком 40:27. Перемога — за командою Dudelange.

Dudelange за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. CHEV Diekirch за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Dudelange і CHEV Diekirch: зустрічей — 17, перемог Dudelange — 6, перемог CHEV Diekirch — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 16.09.2023 18:15: CHEV Diekirch 31:36 Dudelange.

Dudelange — 2-й рядок таблиці (20 оч. за 14 ігор). CHEV Diekirch — 6-й рядок таблиці (6 оч. за 14 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Dudelange, результати та розклад CHEV Diekirch, Luxembourg. AXA League.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dudelange
221840
CHEV Diekirch
151227

Перебіг матчу

Dudelange +13Найбільший відрив+0 CHEV Diekirch
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 0

6 / 17
Перемоги
0 / 17
235 / 385
Очки
150 / 385
Матчі
16.09.2023Матч завершено
CHEV Diekirch31 : 36Dudelange
20.05.2023Матч завершено
Dudelange39 : 24CHEV Diekirch
25.03.2023Матч завершено
CHEV Diekirch24 : 43Dudelange
17.12.2022Матч завершено
Dudelange42 : 27CHEV Diekirch
22.10.2022Матч завершено
CHEV Diekirch27 : 39Dudelange
23.10.2021Матч завершено
CHEV Diekirch17 : 36Dudelange

Попередні матчі: Dudelange

15.11.2023Матч завершено
Dudelange37 : 24Esch
В
12.11.2023Матч завершено
Mersch 7530 : 47Dudelange
В
20.10.2023Матч завершено
Esperance Rumelange22 : 40Dudelange
В
06.10.2023Матч завершено
Berchem36 : 33Dudelange
П
26.09.2023Матч завершено
Dudelange37 : 40Kaerjeng
П
23.09.2023Матч завершено
Dudelange32 : 29Red Boys Differdange
В

Попередні матчі: CHEV Diekirch

10.11.2023Матч завершено
Berchem38 : 29CHEV Diekirch
П
21.10.2023Матч завершено
CHEV Diekirch33 : 24Mersch 75
В
07.10.2023Матч завершено
CHEV Diekirch19 : 32Red Boys Differdange
П
28.09.2023Матч завершено
Esperance Rumelange27 : 24CHEV Diekirch
П
23.09.2023Матч завершено
Esch36 : 23CHEV Diekirch
П
16.09.2023Матч завершено
CHEV Diekirch31 : 36Dudelange
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Dudelange

14.11.2026Матч відбудеться
Standart19:15Dudelange

Найближчі матчі: CHEV Diekirch

14.11.2026Матч відбудеться
CHEV Diekirch19:15Berchem

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem141301516:393+12326
2Dudelange141004511:424+8720
3Red Boys Differdange141004446:348+9820
4Kaerjeng14914420:377+4319
5Esch14716417:372+4515
6CHEV Diekirch143011354:432-786
7Esperance Rumelange142012349:462-1134
8Mersch 75141013314:519-2052
9Petange00000:000
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Забивала більше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 37.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dudelangeматчів: 3 · 3CHEV Diekirch
66,3Середній тотал матчу59,0
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—
33%1/3ТБ 70.5—
67%2/3ТМ 70.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
DudelangeCHEV Diekirch
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5443100%Період 1100%3254
5250100%Період 2100%4447
  • • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 1: 54 з 106 (51%).
  • • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 93.
  • • CHEV Diekirch найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 76 (58%).
  • • CHEV Diekirch найбільше пропускає у відрізку Період 1: 54 з 101.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Dudelange6 з 6
0%Перемога: CHEV Diekirch0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 64,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0