Esch — Berchem 29:32: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 18.11.2023 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Esch
Матч завершено29 : 3218.11.2023 19:15
Berchem

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esch0%
  • Нічия0%
  • Berchem0%

Огляд

Матч Esch — Berchem (Luxembourg. AXA League, 18.11.2023 19:15 UTC) завершився з рахунком 29:32. Перемога — за командою Berchem.

Esch за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Berchem за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Esch і Berchem: зустрічей — 20, перемог Esch — 2, перемог Berchem — 3, нічиїх — 1. Остання зустріч 03.10.2023 18:30: Berchem 35:25 Esch.

Esch — 5-й рядок таблиці (15 оч. за 14 ігор). Berchem — 1-й рядок таблиці (26 оч. за 14 ігор).

Статистика та результати: статистика Esch, статистика Berchem, Luxembourg. AXA League.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Esch
121729
Berchem
151732

Перебіг матчу

Esch +4Найбільший відрив+3 Berchem
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
186 / 379
Очки
193 / 379
Матчі
03.10.2023Матч завершено
Berchem35 : 25Esch
13.05.2023Матч завершено
Esch35 : 29Berchem
18.03.2023Матч завершено
Berchem35 : 29Esch
06.12.2022Матч завершено
Esch30 : 30Berchem
26.10.2022Матч завершено
Berchem35 : 40Esch
23.04.2022Матч завершено
Esch27 : 29Berchem

Попередні матчі: Esch

15.11.2023Матч завершено
Dudelange37 : 24Esch
П
11.11.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 25Esch
Н
21.10.2023Матч завершено
Red Boys Differdange27 : 21Esch
П
15.10.2023Матч завершено
VIF30 : 28Esch
П
14.10.2023Матч завершено
Esch30 : 31VIF
П
07.10.2023Матч завершено
Esch33 : 20Esperance Rumelange
В

Попередні матчі: Berchem

10.11.2023Матч завершено
Berchem38 : 29CHEV Diekirch
В
14.10.2023Матч завершено
Berchem37 : 22Esperance Rumelange
В
06.10.2023Матч завершено
Berchem36 : 33Dudelange
В
03.10.2023Матч завершено
Berchem35 : 25Esch
В
28.09.2023Матч завершено
Red Boys Differdange32 : 28Berchem
П
23.09.2023Матч завершено
Berchem43 : 28Mersch 75
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem141301516:393+12326
2Dudelange141004511:424+8720
3Red Boys Differdange141004446:348+9820
4Kaerjeng14914420:377+4319
5Esch14716417:372+4515
6CHEV Diekirch143011354:432-786
7Esperance Rumelange142012349:462-1134
8Mersch 75141013314:519-2052
9Petange00000:000
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Eschматчів: 2 · 1Berchem
57,0Середній тотал матчу60,0
50%1/2ТБ 53.5—
50%1/2ТМ 53.5—
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
—ТБ 56.5100%1/1
—ТМ 56.50%0/1
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.5100%1/1
—ТМ 58.50%0/1
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.50%0/1
—ТМ 60.5100%1/1
0%0/2ТБ 61.5—
100%2/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.50%0/1
—ТМ 62.5100%1/1
—ТБ 64.50%0/1
—ТМ 64.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 1
EschBerchem
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3027100%Період 1100%1312
3324100%Період 2100%1520
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 63 (52%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 51.
  • • Berchem найбільше забиває у відрізку Період 2: 15 з 28 (54%).
  • • Berchem найбільше пропускає у відрізку Період 2: 20 з 32.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Esch2 з 6
50%Перемога: Berchem3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 2